• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hernandův meč

DeletedUser

Guest
Ahoj. Mám dotaz ohledně úkolu ID129 - Hernandův meč.
Udělal jsem špatně Wauppeho koncovky, takže nedostanu úkol na lístek č.3.
Ten ale jde sehnat i jinak, takže otázka zní: Pokud seženu všechny 3 lístky, dostanu úkol na Hernandův meč, nebo jsem si cestu zavřel definitivně?

Díky
 

DeletedUser7239

Guest
Myslíš tím, že jsi se nechal zlákat lukrativnější Mariinou nabídkou v úkolu Tři řeky?
Potom se úkol Hernandův meč asi neukáže.

Neukáže se asi úkol k 3. lístku, ale Hernandův meč to nemá v podmínce. Pokud se dá sehnat 3. lístek i jinak mělo by to jít splnit.
 

DeletedUser17592

Guest
Hernanduv mec pada i z truhly (ocelka?)..a neni to tak davno co jsem ho videl na Dakote na trhu za 30K
 

DeletedUser

Guest
Podmínkou pro splnění úkolu je mít všechny tři lístky v inventáři a level 59. Protože jinou podmínku nemá, lze jej splnit.
 

DeletedUser

Guest
3 lístek padá i z prémiové truhly za 1500 nugget/upd, hernandův meč se dá najít při práci,musíš mít nálezku nad 8700 dolarů
 

DeletedUser7239

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Já řeším problém, jestli na možnost získání Hernandova mečemá vliv rozhodnutí v úkolu Tři řeky.
Bývalo to tak že, tam bylo důležité rozhodnout, zda obchod uzavřít s Waupeem, nebo Marií.
Na to jsem měl dojem že se tazatel ptal původně.
Jinak k tomu úkolu jsou na fóru, na westwiki a na TV-DB podstatně rozdílné informace.
Těžko se v tom potom vyznat.
 

DeletedUser7239

Guest
Já řeším problém, jestli na možnost získání Hernandova mečemá vliv rozhodnutí v úkolu Tři řeky.
Bývalo to tak že, tam bylo důležité rozhodnout, zda obchod uzavřít s Waupeem, nebo Marií.

Možná, že to před tím tak i bylo, to nevím. Já jen vím, že to je spojené s úkolem ve kterém máš získat Kousek lístlu (3 část) bez kterého Hernandův meč nezískáš. :) Ale ten Kousek lístku (3. část) se dá získat i jinak než plněním úkolu (třeba z té truhly). :) Možná se dřív neukazoval ani ten úkol, možná se nedal sehnat ani ten Kousek lístku (3. část). Teď už to ale jde jak píše HIV-. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Možná, že to před tím tak i bylo, to nevím. Já jen vím, že to je spojené s úkolem ve kterém máš získat Kousek lístlu (3 část) bez kterého Hernandův meč nezískáš. :) Ale ten Kousek lístku (3. část) se dá získat i jinak než plněním úkolu (třeba z té truhly). :) Možná se dřív neukazoval ani ten úkol, možná se nedal sehnat ani ten Kousek lístku (3. část). Teď už to ale jde jak píše HIV-. :)
Počkal bych, až se ozve HavranRyc a upřesní, co jej vlastně zajímá.
Že můžeš sehnat všechny lístky je v pořádku, já aktuálně bádám nad tím jestli získání Hernandova meče pořád závisí na výběru rozhodnutí v úkolu http://wiki.the-west.cz/wiki/T%C5%99i_%C5%99eky
Dříve u některých úkolů mívalo rozhodnutí vliv na odměnu či další vývoj. Nyní si tím nejsem zcela jistý, jestli je to změněno anebo je to pořád jako u west 1.
 

DeletedUser7239

Guest
Dříve u některých úkolů mívalo rozhodnutí vliv na odměnu či další vývoj. Nyní si tím nejsem zcela jistý, jestli je to změněno anebo je to pořád jako u west 1.

To rozhodnutí má momentálně vliv na to jestli se ti zpřístupní ten úkol na získání Kousku lístku (3. část), který je důležitý pro zisk Hernandova meče, ale nemá to vliv na zpřístupnění úkolu Hernandův meč. To zda se mu zpřístupní úkol Hernandův meč HavranRyce zajímalo, když nesplnil požadavky pro získání Kousku lístku (3. část), ale získal ho jinak. Požadavky pro otevření úkolu Hernandův meč jsou momentálně jak už Hancock napsala 59. level, 3 lístky a 1 rýč. :)
 

DeletedUser

Guest
Je to jak píše Gringo 2.
Rozhodnutí a Tři řeky musí být obě skončeny Waupeeho cestou, jinak člověk nezíská úkol na 3. lístek.
Toto mám ověřeno a potvrzeno od supportu. (Tímto mu děkuji)
Má otázka byla myšlena na samotný úkol Získání Hernandova meče s 3 lístky (je jedno jak je člověk sehnal).
Takže jít by to mělo.

Děkuji všem.
 

DeletedUser1318

Guest
Rozhodnutí a Tři řeky musí být obě skončeny Waupeeho cestou, jinak člověk nezíská úkol na 3. lístek.
Takže nyní je to tak, že pro zisk Hernandova meče už není rozhodující jakou cestou ukončíš Tři řeky, stačí jakkoliv získat všechny lístky.
To jsem netušil, děkuji za vysvětlení.
 
tate, takto to ale bylo v podstatě vždy, jen si myslím že nikomu nepadl lístek z truhly a tuším že nebyl ani prodejný.
 

DeletedUser1318

Guest
Já neřeším, jestli a jakou cestou lze, respektive dříve bylo možné, získat všechny tři lístky.
Já řeším to, že výběrem posledního úkolu v úkolové řadě "Tři řeky" je, respektive bylo, dáno jestli je možné získat Hernandův meč.
Na TW-DB, na světě, kde jsem waupeeho nabídku odmítl, mám u úkolu id: 129 poznámku: "tato úloha nemůže být dokončená kvůli tvému rozhodnutí nebo jiným volbám"
Je možné, že ta informace už nemusí být v současné době aktuální, v každém případě v době před updatem na verzi 2.0 ta podmínka existovala.
V současné době, kdy je Hernandův meč běžně obchodovatelný, je podobná podmínka k nedosažitelnosti úkolu celkem logicky zbytečná.
 

DeletedUser

Guest
Nově Inno dalo lístky do beden a dokonce jsou prodejné na trhu, takže zde proběhla změna a Inno tak vyšlo vstříc hráčům, kteří když se rozhodli špatně a už nemohli Hernandův meč získat v úkolu.
A nově má úkol Hernandův meč opravdu jen dvě podmínky pro splnění úkolu: mít všechny tři lístky v inventáři a level 59.
 
Nahoru