• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hernandův meč

DeletedUser18412

Guest
Kousek lístku (díl 3)

Ahojky, neví někdo v jaké pondělí se dá získat Kousek lístku díl 3? A nebo jak ho sehnat jinak? Děkuji moc. :-)
 

DeletedUser

Guest
+Dosažená úroveň 57
Splněno: Sabotáž[ID: 153] - Rozhodnutí
Splněno: Zlatnický obchod [ID: 63] - Tři řeky
 

DeletedUser18412

Guest
Mam už úroveň 121 a oba úkoly mam splněny. Zpěvník jsem měl na sobě od 19:00 do 19:20 a nic se mi neukázalo. První i druhý díl už mám. Dá se třetí díl sehnat nějak jinak? Děkuji moc. :-)
 

DeletedUser

Guest
Mam už úroveň 121 a oba úkoly mam splněny. Zpěvník jsem měl na sobě od 19:00 do 19:20 a nic se mi neukázalo. První i druhý díl už mám. Dá se třetí díl sehnat nějak jinak? Děkuji moc. :-)
Pokud máš opravdu splněny oba úkoly (pozor, nejsou to úkoly, které vedou k získání lístků č. 1 a č. 2) měl by se ti objevit úkol u Waupeeho.. Zkus příští pondělí nasadit zpěvník a dát F5 ..
Jinak jde koupit 3 díl lístku na trhu.. Myslím, že dřív občas padal z ocelovky..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud s tím máš pořád problém, doporučuji poslat ticket na support, tam se na to můžeme kouknout víc do hloubky.
 
Nahoru