• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Hokej

DeletedUser

Guest
Štve mě, že se zrušila letos hokejová Liga Mistrů. Jsem Várák a těšil jsem se, že uvidim na živo evropské superkluby a ono nic. Největšim paradoxem je, že příští rok by měla zase být:ehm:

Je to škoda,protože KV si vybojovali účast v LM,ale federace to zrušila,takže se toho nedočkaj,museli by se snažit příští sezonu.
 

DeletedUser

Guest
mě je 12 a byl jsem se sborem (chodím zpívat do BONI PUERI) v Kanadě na treninku NHL Canadiens Montréal-i když se dívám jenom na reprezentační zápasy ČR,tak jsem měl radost a ve třídě mii to záviděli
 

DeletedUser

Guest
Tak niejakému konkrétnemu hokejovému tímu nefandím ale o.i. fandím virtuálnemu svetu hokeja a to PowerPlayManager.com
 

DeletedUser7663

Guest
SLAVIA PRAHA A NEW JERSEY DEVILS:devil: JSOU PROSTE BEST!!!!!!! :loool::loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
HC KOŠICE4ever :jump::coolie2: no to aj preto že som z košíc :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
SK Slavia Praha,mistři!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já mám hokej rád všeobecně, jelikož jsem hrál asi 9 let, raději se ale dívám na NHL :-).
 

DeletedUser

Guest
No to jo hlavně když fotbal je tak trapnej jako okresní přebor.
 

DeletedUser

Guest
Fandím a miluju HC Plzen 1929! Slavii přímo nesnášim. :lool: :klubun:
 
Nahoru