• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Hon na dýně 2022

raketak95

Člen týmu
Principiálně špatně je myslet si, že migrace může cokoli vyřešit. Vyzkoušel jsem a nezaznamenal žádný rozdíl.
Já bych to aspoň rád vyzkoušel, abych si udělal názor, jestli to mělo smysl, nebo ne... Tvůj příspěvek zdůvodňující nevýhodnost migrace jsem četl a nic z toho, co jsi měl na Dakotě, na Indianě ani Klondajku nezaznamenávám. :no:
 
Naposledy upraveno:
Padl už někomu Atlas dýní?
Do úkolu jsou třeba tři, ale nepadá a nepadá a na S1 není ani na trhu, což už je docela divný
 

AngeCZ

Člen týmu
Osobně jich mám v inventáři 3 a to si myslím, že jsem nějaké i prodal. Takže na Lummi rozhodně padají.
 
Nahoru