• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hudba

DeletedUser17046

Guest
Věnujete se někdo hudbě? Já osobně ano, hraju na bicí, klávesy, elektrickou i akustickou kytaru, zpíval jsem, a na každý z toho mám 2 hodinky týdně vyhrazené. :) :pianista:
 
Dostal jsem bláznivý nápad a pořídil jsem si (za pár kaček) příčnou flétnu. A teď z toho za boha nemůžu vyloudit žádný zvuk. Asi mám špatný nátisk...
 

DeletedUser9371

Guest
Zkus to na zobcové, na tu ještě vyloudím pár skladeb ke kytaře u ohně s partou fajn lidiček. Mám ji dodnes, původní z puberty. Koupenou mým otcem v Bílé Labuti, "Honerku".
Na příčnou jsem se nikdy nenaučil, bylo to pro mě těžké.
:D
 

DeletedUser17046

Guest
:D :D Na flétnu jsem hrál ve školce naposledy :D Co si pamatuju, jinak nebylo to tak těžký oprotimu tomu, co hraju :D :)
 
Nebudu to zkoušet na zobcové, protože ji nemám. Pořídil jsem si příčnou a na té chci taky hrát. Potřebuju vědět a umět hrát na ní.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak piluj Mecu a dáme třeba na příštím soukromém srazu hráčů duet. :)
 
Něco už jsem z tej píšťaly vyloudil, musí se k tomu krkolomě nastavit huba. Vysosal jsem to na netu. Koupil bych si aji nějakou knížku, jenže nevím jestli vní bude to co potřebuju.

btw: Krosno, jak vidím, že by jsi chtěl hrát dueta, tak doufám že mně neprovedeš nějakou lumpárnu tak jak to bylo ve "Slavnosti sněženek", abych pak neprskal saze...
 
Buď v klidu Mcu,tady na potvoru nenarazíš.
A jinak ty přeci ještě nejsi tak starej,aby jsi už začal blbnout věkem. :-D
 
Samozřejmě že věkem, já jsem ještě mladej blázen, tak je to se mnou :). A už pomalu aji píšu do téma sport! Jelikož jsem dostal další ze řady svých bláznivých nápadů a půjdu do (nějakých) míčových her, anebo pozemního hokeje či florbalu.
 
To máš co dělat,v jedný ruce píščalu,v druhý zahnutej klacek,na nohách kopačky,no uvidíme.Doufám,že přiložíš fotodokumentaci. :-D
 

DeletedUser17046

Guest
:D :D Jinak jak mohu poradit s knihou, tak na stránkách www.hudebninastroje.cz nebo tak nějak jak jsou všelijaký, tak tam mají tyhle knihy, a k tomu i k čemu to je dobré, obsah apod. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Dá se naučit na všechno, je o to vytrvalosti a píli. Horší je ale to, že tyto kladné vlastnosti musí mít i sousedi.
Jestli bydlí Mec v rodinném baráku ? Tak je to v pohodě. Jestli v paneláku ? Znám jednoho hráče z Dakoty a ten má třeba moc rád "klavír" od sousedů přes zeď.
:D
 
Nahoru