• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jídlo

DeletedUser

Guest
Ahoj vymislel jsem toto téma za účelem:Vaříte rádi?A co? nebo co vám chutná za jídlo?
 

DeletedUser

Guest
Moje najzlozitejsie jedlo ktore som urobil sa mi zda ze boli parky:D. Inak jedlo ktore mu chuti je Pizza, Bryndzove halusky, Rezen so salatom, Vysmazany syr alebo hermelin s hranolkami. MNAM:D
 

DeletedUser

Guest
Smrdlaku nedělejmi chutě :D.Jinak:Mě se nejvíc povedli míchaná vajíčka,a nejvíc mi chutná hranolky,krupicová kaše,buchtički se šodou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a já umím uvařit čaj... heč :loool:
ne... já občas udělám pizzu ( nemyslím do mikrovlnky, ale svoji pizzu ) a špagetti taky nejsou špatný... a taky peču super sušenky :loool:
 

DeletedUser

Guest
To mě se podařilo upýct perník... v prášku. :devil::devil::devil:
A dostal jsem za to 2 z chování... že prej sem dealer cukru...

P.S.: Nevíte co to znamená? :loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak já jsem si jednou uvařil maďarský guláš a bylo to poživatelné. Pak jsem se naučil palačinky, boloňské špagety a mojí nudlovou baštu alá krevatas :-).
 

DeletedUser

Guest
Asi vám budu kazit průměr, ale vařit umím skoro všechno. Kdyby ne, tak chcípnu hlady. Pořídil jsem si Slovenku, ale bryndzové halušky nebrat...
 

DeletedUser

Guest
nekecej :D.já vůbec vařit neumím pouze se vyznám v čaji jako někdo ve víně.
A co dokážu nejlépe udělat so hranolky.mám už v tom oko :D
 

DeletedUser

Guest
My tady děláte chutě no a mě se povedly jenom míchaný vajíčka a čínská polívka.
 

DeletedUser

Guest
Vpodstate neumim nic :D jo umim : parek v rohliku ... A mam raad Pizzu , Krupicovou kaši atd. :)
 

DeletedUser

Guest
Skutečně? Jaký preferuješ?

co myslíš.čaj nebo hranolky :D
Hranolky-ty best sou od čínanů,ty narveš do wok pánve a zaplavíš olejem :D:D:D dokážu velice správně posoudit jestli sou dobře osmažené a jestli nejsou připálené :-D

čaj-anglický černý sypaný a občaas nejaký neznámý z takového malého(velkého:D:D:D:D) obchůdku.
Lipton (kterej bežne kupujeme) stojí za h****,vadí mi jeho sladká chut.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
n o ledových čajích nemluvím.Lipto je klasický řadový pytlíkovaný černý čaj (uffff)

a co takový zelený AKBAR?nádhera.Earl Gray od teekanee(snad je to dobře napsané)není k zahození,jakýsi Lady Gray je dobrý,z ovocných babiččin čaj od teekanee,ale černý od liptonu mi nevadí-přidej jednu jedninou kapičku citrónu a bude ti chutnat.Jinak karamelový roibos(jakýsi keř) je lahodný neslazený.Necítíš,že by byl sladký,ale cítíš karamel-doporučuji.Jinak mi ze zelených chutná spíše jasmínový než citrónový.Ale čaje s opravdové čajovny,hmmmmmmmm:cool1:
 

DeletedUser

Guest
teekane nikdy.to nemá s čajem nic společnýho.ale když výš kam zajít na čaj hmmmmmmmmmm.
 
Nahoru