• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jídlo

DeletedUser

Guest
teekane nikdy.to nemá s čajem nic společnýho.ale když výš kam zajít na čaj hmmmmmmmmmm.

teekanee mi vadí jako ovocné čaje,nikoliv jako černý,nebo earl gray-zapomněl jsem zmínit earl gray akbar-na to,že je v pytlíku není špatný,ale nejraději mám sypané čaje z čajovny,které můžeš luhovat 2x až 3x a neztratí chuť
 

DeletedUser

Guest
cože luhovat 3x za sebou jednu dávku? klid se :D
teekane opravdu není čaj je to pouze chemická sloučenina :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Rok a půl nic :)

Já osobně uvařit umím jen špagety a krupicovou kaši :)
A moje nejoblíbenější jídlo jsou špagety s boloňskou omáčkou :D
 

DeletedUser

Guest
Ja viem variť párky,zemiaky mäso a pod.
Najviac mi chutí vyprážaný sýr.
 

DeletedUser4517

Guest
Sypané čaje jsou fakt nejlepší jinak dokážu uvařit Polévku ze sáčku,vaječinu a za nejlepší se mi povedlo vytvořit Krtkův dort.
 

DeletedUser

Guest
Umím vařit špagety, protože ty vařím fakt často, a taky jsou mým nejoblíbenějším jídlem... jinak ještě špagetový dort (::):), ten si dělám vždy na narozeniny. :yes:
 

DeletedUser

Guest
Já umím udělat palačinky (nic extra) a rád dělám takové dorty ve stylu "pejsek a kočička vaří"...
 

DeletedUser

Guest
Já jsem ve vaření úplný expert. Dokážu udělat čínskou polévku z pytlíku, ohřát jídlo v mikrovlnce a dokonce i uvařit čaj! Občas se snažím uvařit brambory, ale většinou je spíš rozvařím...
 

DeletedUser

Guest
Já tedy ještě umím uvařit kávu, a tu polévku z pytlíku taky, ale jinak úplně vůbec nic :))
 

DeletedUser

Guest
Kávu a kakao bych zvládl. pak !!!MOŽNÁ!!! něco na co bych měl recept :D
 

DeletedUser

Guest
palačinky umím taky, ikdyž někdy musím počkat, dokud se nějaká neodlepí od stropu...:)
 

DeletedUser

Guest
To se ti opravdu někdy stalo? :DD slyšel sem o tom ale chtěl bych to i vidět. ale nesměla by mě spadnout an hlavu...
 

DeletedUser11313

Guest
"Zlaté kuřecí nugety Džonyho pětky"
1)do rozklepnutého vajíčka vmýcháme polévkovou lžíci curry,jeden na drobno rozmačkaný česnek,drcený kmín a trochu pepře,osolíme
2)zahustíme solamylem na téměř netekoucí pastu
3)do vzniklé pasty vmícháme na kousky nakrájená kuřecí prsa,cca 300-400g
4)mrskneme na teflonku,vzniklou "placku"po mírném opečení natrháme na přiměřeně velké nugetey tak,aby šly dobře obracet
5)opečeme dozlatova,podáváme s hranolkama,tatarkou a šípkovou zavařeninou nebo brusinkámi.
6)Před jídlem nezapomeneme někoho poduelit,ať to má říz !!!

Dobrou chuť ;-)
 
Já umím palačinky,takové ty jídla stylem-vyndej a opeč :D (rýže s gyrosem,polívka :D)
Nejlepší recept jaký jsem kdy vymyslel bylo,že jsem do toustů se sýrem a salámem dal místo kečupu tatarku :D Kupodivu to bylo lepší :D
Brambory dělám lepší než ve škole :D A nikdy se mi nerozvařily :D
Jako moučník umím teda ty palačinky,perník,bábovku,tiramisu, atd....
Vaření mně prostě baví a zkouším nové recepty,hodně pomáhám mamce v kuchyni :D

Nejvíc mi chutnají:
Hambáče z náměstí(z Mekáče jsou k ničemu,jsou malé za tolik peněz :D),opékané nudle s kuřecím masem,instantní polívka,kuře s rýží,veškeré salámy,šunky a maso :D a špagety-s boloňskou omáčkou i s kečupem a zeleninu-činské zelí,dýňový kompot,kapusta,brokolice,atd...
 
Nahoru