• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak jste se dostali k The Westu?

Jak jste se dostali k The Westu?


  • Celkový počet hlasujících
    383

DeletedUser

Guest
Otázka je jasná.

Já jsem se sem dostal z Divokých Kmenů.

Použijte volbu "Z Divokých Kmenů" i pokud jste se sem dostaly z reklamy v DK nebo pokud jste se o tom dozvěděli například v kmenu atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak k DK kmeňom som sa dostal cez reklamu na nejakej stránke a K The West som sa dostal cez reklamu na DK :D
 

DeletedUser

Guest
ja pres reklämu na DK
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja nevěděla co odpovědět protože sem se sem dostala přes reklamu která byla v DK..
 

DeletedUser

Guest
Já taky přes reklamu na DK. Ale musím říct, že se mi tu líbí.:-)
 

DeletedUser

Guest
jak sem se sem dostal

no pres KF na anglicky server a tam sem zalozil mesto ale ted nevim ci mam do vihledavace napsat pls poradte:grrr::grrr::grrr::grrr::grandpa:
 

DeletedUser

Guest
Já se dostal přes reklamu z DK tím , že jsem se uklikl. No a máte mě tu
Laie_60B.gif
 

DeletedUser

Guest
Jednoho krásného dne jsem se procházel ve vesničce na dk a tam jsem oběvil bilbord na The west:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
Já sem se dostla přes kámoše z Skype ,, hraje DK ,, a speedy ,, (jméno neřeknu!!) .... :spiderman:
 

DeletedUser

Guest
no ja se dostal taky z divokych kmenu ale vlastně to byla reklama na divokych kmenech:D
 

DeletedUser132

Guest
Ja cez divoke kmeny lebo ta relama mi v sekunde vbehla do očí.:crazy:
 

DeletedUser

Guest
ja pres reklamu protoze sem vzdy prejel neco a furt sem ji preklikaval tam a zpet tak sem se jukl a sek sem kvuli tomu z DK
 
Nahoru