• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jak jste se dostali k The Westu?

Jak jste se dostali k The Westu?


  • Celkový počet hlasujících
    383

DeletedUser

Guest
ja s innogames :) tam som si nechtiac klikol ked som hral divokekmeny .. a videl som ze maju dajaku novu hru ... tak som to rozbehol na .de hnet ako otvorili .net prebehol so mtam a o 8 dni po .net otvorili .cz ... tak a som tu :) teda s innogames :D
 

DeletedUser

Guest
Ha já od kámoše:evil:

Ale ten kámoš se na to dostal z DK he he:ups ha:
 

DeletedUser

Guest
na DK som za dostal bratranec mi to povedal tak som to skusil a na TW som cez reklamu na DK tak som sa tu dostal
 

DeletedUser

Guest
ja sem si chtěl zahryt ňjakou (už nevim jakou)hru. tam byla reklama na the west.tak to skusim a olala už mam město a level:11.
 

DeletedUser

Guest
ja sem videl kamose co to hraje tak sem to pak hral 2 tydny a uz mam 11 uroven 35 zkusenosti a on teprve 10 uroven a 22 zkusenosti
 

DeletedUser

Guest
Na dk od spoluhráčů, pak stačilo jen kliknout na ten reklamní panel :)
 

DeletedUser

Guest
Divoke kmeny !!!(ziroua97 určite poznáte-ale už ma nehľadajte skončil som to) Mňa zaujal Už samotný obrázok a aj názov a celkom ma to chytilo:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
málem jsem ty reklamy na DK přehlédla, ale nakonec jsem si jich stejně všimla... O:-)
 

Deleted User - 32331

Guest
mno ja sem se sem dostal pres reklamu v DK a druhej den ve skole slyšim že to muj nejlepsi kamos zacnul prave taky!pozdejs jsem k tomu privedl jeste bratrance tet jsme spolu všichni v mim městě krasnym jmenem QuelThalas tet přejmenovonáno na The Kalimodor(jak jsem k tomu jménu přišel je tajemství málo kdo to ví a jestli chcete prvnimu kdo napise poradim jmeno jeho mesta UŽ NEPIŠTE!)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dk jedine Dk :-P s tama taky hraju tech 11her co hraju :-P no krom *****
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já jsem přišel k The Westu tak že jsem si povidal s mámou online hrách a a pak mi ukázala The West tak jsem se zaregistroval také a nastěhoval jsem se do jejího města kde jsem ted spoluzakladatelem
 
Nahoru