• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak jste se dostali k The Westu?

Jak jste se dostali k The Westu?


  • Celkový počet hlasujících
    383

DeletedUser

Guest
Ja som to našiel uplne náhodne , hladal som referat do školy o divokom zapade! A dal som do googlu The west a tak...!
 

DeletedUser

Guest
Ja som to prvy krat nasiel vo svojom emaili na centrume ale aj tak by som si to vsimol tak ci tak skoro na kazdej stranke a na kazdej online hre ako DK su inzerati na tuto hru ;) :) :D
 

DeletedUser

Guest
já jsem otevřel nějakou stránku a byla tam reklama,ale už nevim kde to bylo,tak jsem na to kliknul a je to božííí, hraju na světě 3 a 4 a docela mi to jde...teda drapu se nahoru,jak nejrycheji můžu ;-)
 

DeletedUser

Guest
trocha toho sebevedomi...
ja sem se sem dostal tak...ze me pisel na centrum reklamni email..tak sem to otevrel a sel hrat...byl sem 200. kdo se do hry prihlasil
 

DeletedUser

Guest
Já z jiné hry :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já jsem se dostal z DK a to jsem uviděl reklamu kliknul jsem na to a hned jsem věděl že to bude super hra a baví mě to dodnes
 

DeletedUser

Guest
Ja som sa dostak k WEST vdaka ****, ked som robil Bojove hlasenie naskocila reklama na West. Neviem cim ma to zaujalo, kedze tieto reklamy ignorujem. Nakoniec som to vyskusal a hram. Je to celkom zaujimava hra.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A proč to sem vůbec píšete? Asi polovina příspěvků je zbytečná, řiká to samý jako anketa...

to B-DoGs-OzzY a Tomlo: Dávej pozor na to, co píšeš. Někomu by se to nemuselo líbit...:rules:
 

DeletedUser

Guest
Z DK zadával jsem utok a překliknul se..Na nejlepší hru co existuje
 
Nahoru