• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kšefty s obchodováním

DeletedUser

Guest
Sem piště vaše úspěchy s obchodováním. Napište jméno předmětu (+obrázek) a za to uvědte cenu za kterou jste ho prodali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dnes sa mi ide predať ,pritom som ho dal do aukcie za nákupnú cenu :

obr510482_kolt.jpg
 

DeletedUser6989

Guest
Papuče na S1 jsem prodal za 15 000 během 30-ti minut :::))::
 

DeletedUser2076

Guest
Taky jeden hráč v naší alianci prodal na S1 medvídka za 100000$
 

DeletedUser

Guest
Nejdřív jsem myslel že špatně vidim :-D:
(pro zvětšení klikněte, obrázek je trochu níže)
Z 5 000 dolarů se to až takhle vyšvihlo.
 
Já jsem výhodně nakoupil svítící deringer za 30 usd. Nejdřív jsem nevěděl že jsem vůbec něco koupil, ten trh je takový specificky provedený. No i s tím získáním předmětů, (převedením do inventáře) jsem měl problém. Myslel jsem že mi to spadne přímo do inventáře. Pak jsem na foru zjistil že je třeba si dojít do příslušného města. Než jsem přišel na to kdeže to vlastně bylo, tak jsem nad tím strávil delší dobu. Každopádně to mám alespoň osvojené.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4517

Guest
tak ja na S3 jsem poprodaval veci do Spacova setu 2xnocnik 1x papuce 1xnocni kosile 1xcepka v prumeru tak 5000-7000 kazda vec v prumeru.

Tedkom vam povim takou malou prihodu kterou bych nemel asi prozrazovat,ale proste chci prodat nocnik ne tak ho tam dam za 5.000 ok ne si rikam a za hodku tam nejaky manik hodil nocnik za 750 tak si rikam mm dobra koupe tak sem ho koupil a dal do prodeje za 4.000 no a co cert nechtel do hodiny sem mel prodany oba me nocniky za 9.000 celkem :-)
 

DeletedUser7836

Guest
najviac čo som zarobil bolo na Bowieho nože.
20 000$
Viem, že niektorí to predávajú aj za viac, ale zas nebudem predsa každého zdierať.. :)
 

DeletedUser

Guest
Já neprodávám, ale nakupuju :-)
Granmotovu pistoli za 15 000, ale chtěl jsem jít klidně na 30 000 a možná i víc , abych jí měl hned na lvl 30 a mohl používat... jenže ten samí hráč dal do nabídky ještě jednu, tak jsem nemusel tolik přeplácet :-)

A Drakeovu předovku jsem si připravil právě teď za 22 000 us. Proč šetřit , radši budu zabiják :-)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem výhodně nakoupil svítící deringer za 30 usd. Nejdřív jsem nevěděl že jsem vůbec něco koupil, ten trh je takový specificky provedený. No i s tím získáním předmětů, (převedením do inventáře) jsem měl problém. Myslel jsem že mi to spadne přímo do inventáře. Pak jsem na foru zjistil že je třeba si dojít do příslušného města. Než jsem přišel na to kdeže to vlastně bylo, tak jsem nad tím strávil delší dobu. Každopádně to mám alespoň osvojené.

Měl jsem podobný kiks, dvakrát jsem koupil Revolver N1, nežli jsem to objevil ;)
 
můj nejlepší výdělek- při zavedení trhu jsem měl 5x prsten do sady pro poutnici ( cena řádově 200 ) a všechny jsem postupně prodal za 8.000 - 10.000. hned vzápětí cena klesla na současnou hodnotu 2.000. to jsem se na těch cetkách pěkně napakoval - konečně se mi vyplatilo moje zaměření na práce :hoj:
 

DeletedUser

Guest
parecku ja uz si na tobe taky vydelal peknych par tisic:D
tak 5000 urcite
 

DeletedUser

Guest
taky se ti to odemne vyplati protoze ty predmety prodavam velice levne papuce za 2500 dolaru...nekup to:D
 
Nahoru