• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kšefty s obchodováním

DeletedUser

Guest
Dražba skončila
Předmět Bowieho nůž byl prodán za 50000 $. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl předmět prodán. - Na S9
 

DeletedUser6146

Guest
Dražba skončila
Předmět Hernandův meč byl prodán za 500 000 dolarů
 

DeletedUser

Guest
Ja som na svete 6 kúpil Bowieho núž za 55000a Ikeho vojenský revolver za 50 000:radní::radní::radní::radní::radní:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10921

Guest
[SPOIL]
396396bez názvu.jpg
[/URL][/IMG]
[/SPOIL]


:bandita:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
novrastrovobrzek6.png

[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Koupil jsem vycházkovou hůlku za 9 000, po týdnu jsem ji prodal za 13 000.
Nic moc, ale bez práce :)
 

DeletedUser

Guest
Předmět Lékařská brašna jsi vydražil okamžitě za 300 $. Předmět si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl koupen.
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že na jedno použití, ale ještě jsem ji nezkusil.
 

DeletedUser

Guest
Předmět perník prodán
Čas, kdy jsem dal objekt na trh: 14:23:11
Čas nákupu: 14:23:11
Nejrychlejší nákup historie :-D
 

DeletedUser

Guest
Dražba skončila
Předmět Lékařská brašna byl prodán za 5000 $. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl předmět prodán.

To se mi líbí..a teď mi jeden maník nabýdl, že ji koupí za 15 000..naštěstí mám ještě jednu, takže ji střelím za 20 000 :) :D :P
 

DeletedUser

Guest
Dražba skončila
Dražba tvého předmětu Zlatý prach skončila. Maximální příhoz byl $800. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu.

Dražba tvého předmětu Lékařská brašna skončila. Maximální příhoz byl $5000. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu.

Dražba skončila
Předmět Codyho dorážková dýka byl prodán za 20000 $. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl předmět prodán.

Předmět Kousek lístku (díl 1) byl prodán za 1500 $. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl předmět prodán.
 

DeletedUser

Guest
Předmět Athosův fleret byl prodán za 2887 $. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl předmět prodán.
Předmět Allensův Pepperbox byl prodán za 3425 $. Peníze si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl předmět prodán.
neprodelal jsem :)
..
..
..
Předmět Revolvér Jesseho Jamese jsi vydražil okamžitě za 90000 $. Předmět si můžeš vyzvednout na trhu, kde byl koupen.
 

DeletedUser9530

Guest
medved.png

na CZ - Svět 2

Uííí :hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru