• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

klíče 1,2,3,

DeletedUser

Guest
Dá se 3. klíč najít teoreticky při každé práci, kde dosáhnu potřebnou hranici v nálezce, nebo je to vázáno jen na kupce a hroby?

Teoreticky při každé, u které dosáhneš dané hodnoty nálezu. Hroby a kupec je jen snáze dosažitelný, co se hodnoty týče.
 

DeletedUser

Guest
Od updatu tuším 1.30 je 3. klíč úkolový produkt. Nejdříve byl nalezitelný pouze na Vykrádání hrobů po cca 1,5 měsíci přidali možnost jeho získání přes Pracovat jako kupec.
Nikomu se od té doby nepovedlo jej nalézt při jiné práci, ač třeba na hledání pokladu je možné dosáhnout hranici 7500 nálezu a snažilo se o to dost lidí.

Joe triprsťák: tvrdíš tu něco, co podle mě není pravda. Proč lidi, co to neví jistě se snaží odpovídat, ač tak vytvářejí jen bludy?
 

DeletedUser

Guest
Dvojí nalezení klíče = dvakrát najít se stejnou postavou na jednom světě dva 3. klíče během práce.

Nikdo nenalezl dva 3. klíče, takže s jistotou nelze říci, zda jdou dva nalézt či ne. Nicméně díky datům se se vší pravděpodobností dá říci, že nalézt nejdou a už je to bráno za všeobecný fakt.


Teoreticky nejde nalézt třetí klíč bez prémia a přesto se mi to povedlo na hrobech i kupci :-) .

Jinak aby jsi v tom měl úplně zmatek existuje nález 3. klíče na práci chytat bandity z Bety, jenže jde o nález před updatem 1.30, než ještě změnili podmínky.
 

DeletedUser14733

Guest
Zdravím, četl jsem tu o dvou hranicích nálezky pro úspěšný nález zlatého klíče, bez prémia 4800 a s prémiem 7200 ... může mi to někdo potvrdit ? Klíč totiž stojí 7500, takže mám šanci ho nalézt s 7350 nebo ne ? PB mám 802 na hrobech ...
 

DeletedUser11464

Guest
Teoreticky tu možnost nálezu máš. Když ho našli jiní, najdeš ho i ty, ;)
 

DeletedUser12378

Guest
plati stale ze jde 3.klic najit na hrobech a kupci..? pry od nejakeho updatu jde najit jen na kupci... nerad bych hledal nekde kde najit nejde...treba by tu mohl nekdo odpovedny napsat jak to ted je...diky za odpoved...
 

DeletedUser12378

Guest
tak dnes mi na Buffalu vypadl 3.klic z Vykradani hrobu.. :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Guest
Pak to jsi šťastlivec, protože jsem od update 2.0 neviděl jediné oznamko o nálezu klíče na hrobech :)
 

DeletedUser12378

Guest
a druhy den mi vypadl na svete 1 na hrobech i kdyz nemam 2.klic jak se tu psalo ... tak tam porad padaji...a nekdo tu povida ze nepadaji...ze tam treba nikdo nehleda nebo nepadne neznamena ze uz tam nejsou jak se tu povida...to me stve...ja tam jednu chvilku i prestal hledat...
 

DeletedUser16297

Guest
Treti klic

Ahoj, predevcirem mi padl na serveru 1 bez premka 3. klic na Kupci v desetiminutových pracich a s poctem bodu 998 (hledal jsem ho takhle cca 4 dny. Na hodinovych pracich jsem ho hledal mesice a nic).
Dva klice jsem mel jiz v inventari, ale tipoval bych, ze to na to nemá vliv.

EDIT: Poklad jsem nasledne dropnul take na desetiminutových pracich ( hledal jsem ho cca 2 dny)
 

DeletedUser18327

Guest
Takze na vykradat hroby sa da,alebo neda najst?
Nasackoval som body na tu pacu a mam pocit ze zbytocne a zbytocne ju aj zadavam stale dokola.
Mam prehodit radsej body na tu druhu?
 

DeletedUser9350

Guest
Je potřeba minimálně 730 PB v černém pro nález 3.klíče. Takže pokud máš méně nenajdeš.
 

DeletedUser18327

Guest
Je potřeba minimálně 730 PB v černém pro nález 3.klíče. Takže pokud máš méně nenajdeš.

Ahoj,toto viem.mam tam takmer 900 PB a sancu na nalez cez 7500.Zadavam hlavne na striebornych pracach 15s,10 min,aj hodinovky,kym nespadne motivacia na 0.
Kludne vydrzim s tou pracou nadalej,len som chcel mat istotu,ze to nieje marne a ten kluc sa da na hroboch stale najst.
 
klíč lze stále nalézt i na práci Vykrádat hroby!

"problém" je, že těch pracovních bodů máš až moc. zní to blbě, ale uber pár bodů z manuální zručnosti, abys byl nad hranicí 730 PB a klíč padne lépe.
 

DeletedUser18327

Guest
klíč lze stále nalézt i na práci Vykrádat hroby!

"problém" je, že těch pracovních bodů máš až moc. zní to blbě, ale uber pár bodů z manuální zručnosti, abys byl nad hranicí 730 PB a klíč padne lépe.

Dobre,velmi pekne dakujem za radu ;-)
 
klíč lze nalézt při práci pouze jednou. další možností jak ho získat je ocelová truhla nebo prémiová truhla. tady si myslím že může padnout víckrát.
 
Nahoru