• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

klíče 1,2,3,

DeletedUser

Guest
nevím zda to tu již bylo, ale chci se zeptta zda je možné získat víckrát 3. klíč, vím že jsem to viděl na public betě, ale to je asi už ten nový update, tak jen jestli o tom něco nevíte
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, nechce se mi pročítat všech 11 stránek, ale mám důkaz pro ty, co tvrdí, že 3. klíč lze najít u pracovat jako kupec jen jako normální předmět. Na světě 5 ho našel při této práci bez premia hráč Cabitko. Tot vše

ahoj
 

DeletedUser1318

Guest
Ahoj, nechce se mi pročítat všech 11 stránek, ale mám důkaz pro ty, co tvrdí, že 3. klíč lze najít u pracovat jako kupec jen jako normální předmět. Na světě 5 ho našel při této práci bez premia hráč Cabitko. Tot vše

ahoj
To je spíš tvrzení typu "jedna paní povídala". Pokud chceš mluvit o důkazu, dodej nějaký report nebo screen.

je to důkaz že se dá klíč č 3 najít dvakrát? protože tadyten týpek měl už zlatou když to prodával... http://clip2net.com/s/15rIH
Public beta... to asi nedokazuje nic.
 

DeletedUser

Guest
No je to na 120% potvrdené, kľúč číslo 3 sa dá nájsť pri 2 dvoch prácach a to pri Vykrádaní hrobov a Zamestnanie cestujúceho obchodníka :klubun:
 

DeletedUser

Guest
To je spíš tvrzení typu "jedna paní povídala". Pokud chceš mluvit o důkazu, dodej nějaký report nebo screen.

Hele, řekl jsem ti svět a herní nick. Jestli je ti zatěžko se tam popřípadě zaregistrovat a podívat se na vlastní oči, tak je tvůj problém. Já kvůli tomu, že je někdo velkej pohodář a lenivec screen dělat nebudu. (ten report má v profilu)
 

DeletedUser

Guest
nevím zda to tu již bylo, ale chci se zeptta zda je možné získat víckrát 3. klíč, vím že jsem to viděl na public betě, ale to je asi už ten nový update, tak jen jestli o tom něco nevíte

No ja osobne som ho prvý krát našiel spravil som zlatú pušku, a druhý krát som ho odkúpil ale či sa dá nájsť viac ako jeden krát to ti neviem potvrdiť a ani vyvrátiť :radní:
 

DeletedUser11313

Guest
Tak on skutečně existuje.
svět 7, voják 30min. pracovat jako kupec ve sváteční sadě s prémiem na štěstí, horní cena nálezu 8.174,-
[report=210610784281706006]Pracovní oznámení: Pracovat jako kupec[/report]
 

DeletedUser12367

Guest
mozte mi poratit, Zacal som hladat kluc c. 3 na hroboch, hodnota nalezu je 7525 s PU. Sice nemam najlepsie handry za 10 dni som nasiel asi 6 veci a kluc nikde
 

DeletedUser14791

Guest
Ale 3.klíč se da najít ješte jako Pracovaj jako kupec
 

DeletedUser

Guest
Otázka je, jestli se tam dá najít taky s cenou náleznýho kolem 5000..
 

DeletedUser1442

Guest
Dá se najít od 4800, ovšem pokud nemáš prémko na větší příjem.
 

DeletedUser14862

Guest
Dá se 3. klíč najít teoreticky při každé práci, kde dosáhnu potřebnou hranici v nálezce, nebo je to vázáno jen na kupce a hroby?
 
Nahoru