• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

klíče 1,2,3,

DeletedUser8866

Guest
Ahoj vsem,mam dotaz,da se najit jeste jeden klic c.3 kdyz uz jeden mam?????Dik za odpoved
 

DeletedUser

Guest
zas si někdo něco myslí, ale nemá praktické zkušenosti. Po celou dobu po updatu (cca od ledna) se nikomu nepodařilo při práci (kupec, hrobař) najít více než jeden klíč! Aspoň se o tom nepochlubil na žádném z fór a to by se šířilo rychle.
Je možné, že i po nálezu při práci, bude možné klíč najít v truhle. Zatím jsem o nikom takovém neslyšel, nicméně nalézt klíč v truhle je tak nepravděpodobné, že to o ničem nevypovídá.
Samozřejmě můžeš třetí klíč koupit na trhu a obstarat si jich tak více.
 

DeletedUser

Guest
asi trochu odbocim od tematu,ale zajimalo by me pri ziskani klice c.2 posledni ukol vezmi si,mam porazit NPC a nasledne si vybrat klic,chtel bych vedet jake ma nastaveni na zasahy furt ho nemuzu porazit,popripade bych potreboval nejakou radu jake veci si mam vzit a kam mam hlavne mirit.
 
Neskoušel někdo kolik se dá dosáhnout ceny nálezu na pracovat jako kupec s levlem 120,body charizma a obchodovat,premkem na nález,nejlepšíma věcma dle kalkulátorů??
Plus mínus máme ve stodvatítce těch atributu i schopností stejně.
Charakter jakejkoliv krom dobrodruha.
Popřípadě není nějakej skryptík či kalkulátor,kterj vám to spočítá?
Na světě sedm sem měl max bodu ve 107 levlu a cenu nálezu s premkem 8097.-
Zajímá mě jestli se dá dosáhnout na Ikeho vejenský revolver u kterýho je cena 8700.- tuším.
Díky.
 

DeletedUser6108

Guest
TY brďo právě jsem našla 3 klíč a to při druhé půlhodinovce na hrobech :-O
 

DeletedUser6108

Guest
a kolik jsi měla pracovních bodů?
Měla jsem 453 v manuálce. Celkem asi těch 900 bodů. Už si to přesně nepamatuju. Pomalu zase přehazuju bodíky.
Mam ale pocit, že se mi ten rychlý nález pomstil, protože už dva dny hledam poklad.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Z toho stejně nepoznáš, kolikátá půlhodinovka to byla, ale taky bych ten report rád viděl ;).
 

DeletedUser11313

Guest
Na sv.7 hráčka Bobadila, druhá půlhodinovka na hrobech, oblečení komplet sváteční sada
[report=20422900cf2a312faa]Pracovní oznámení: Vykrádání hrobů[/report]
neví, jestli je to s premiem, nebo bez - akorát jí zkončilo. S premiem prý měla ve svátečním ohozu horní hodnotu nálezu kolem 7.600, bez premia 4.946

přidán odkaz na bitmapu (děkuji Mighty Danny)
http://imghost.sk/image/363616-klucik.jpeg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Lepší by byl screen, aby se každý kvůli tomu nemusel registrovat na s7...
 

DeletedUser

Guest
Na sv.7 hráčka Bobadila, druhá půlhodinovka na hrobech, oblečení komplet sváteční sada
[report=20422900cf2a312faa]Pracovní oznámení: Vykrádání hrobů[/report]
neví, jestli je to s premiem, nebo bez - akorát jí zkončilo. S premiem prý měla ve svátečním ohozu horní hodnotu nálezu kolem 7.600, bez premia 4.946

přidán odkaz na bitmapu (děkuji Mighty Danny)
http://imghost.sk/image/363616-klucik.jpeg

Z přiloženého obrázku je vidět
1) Našla to bez prémia.
2) Nebylo to po druhé půlhodinovce, má motivaci 96%, musela to být alespoň třetí.
 

DeletedUser

Guest
Stejně si myslím, že hlavním faktorem je náhoda, když řeknete, že se nemá hledat se 100% motivací, dostanete tucet oznámení kde je hodina a mot. 94%. Když řeknete, že je to nejlepší v prázdninové sadě, další tucet hráčů se na vás sesype - oni byli oblečeni jinak. Jestli hledat 5min, 15min, 30min nebo 1hod, stejně o tom zase rozhoduje náhoda. Jediné, co dokázané že padá s prémiem 7250$ nálezné a bez výhody to je částka 4800$. Ještě jsem neviděl nikoho, kdo by to dal pod, jestli jo, opravte mě. Takže bych přestal spekulovat a nechat to na náhodě, které tu ještě trošičku na TW zůstalo :)
 
Nahoru