• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

klíče 1,2,3,

DeletedUser12367

Guest
2.kľúč

Podľa jedného z odkazov, sú pri úlohe Dickson forest tri možnosti. Ktorú si mám vybrať ak chcem získať 2. kľúč.
 

DeletedUser

Guest
Levo má pravdu,
plnila jsem to před pár dny, jsou tam tři volby: vycházková hůl, taneční šaty a otazník (tedy klíč), takže by neměl být problém si vybrat.
 

DeletedUser10631

Guest
někteří lidé volí spíše vycházkovou hůl než otazník byla to větší zábava (když nikdo nevěděl co je ten otazník)
 

DeletedUser

Guest
Lenže teraz ľudia nadávajú ,že nemajú 2. kľúč a tým pádom nemajú ako získať Zlatú pušku :-)
 
druhý klíč

To s tím druhym klíčem je pravda hraju na 8a9 sv. oba na 81 lvl a mám to chuť zabalit. Špatně jsem zvolil cestu. Je tedy ještě nějaká možnost získat 2. KLÍČ???
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
jo proto maj lidi co zacinaji hrat vyhodu protoze vse najdou a foru ne jako pred nejakou dobou co to tu bylo tabu
 

DeletedUser12367

Guest
Pridem do Dickson forest a uloha nikde. Je najaka podmienka čo musim splniť? aby sa mi otvorila uloha
 

DeletedUser

Guest
Mít všechny klíče, lístek se třemi klíči, truhlu s pokladem. Myslím že tu truhlu (asi, já to nedělal) musíš mít jako produkt, avšak jistý si nejsem...
 

DeletedUser

Guest
pořadí nálezů

Zdravím všechny.Mám prosbu-dotaz.Je možno získat klíč č.3,pokud mám jen klíč č.2?A klíč č.1 jít získat až po získání klíče č.3?Mám na mysli samozřejmě zisk klíče č.3 při práci vykrádání hrobů.Budu muset kvůli oběma klíčům přesouvat vlastnosti.Výhodnější by pro mně bylo,abych mohl přesunout nejprve vlastnosti do manuální zručnosti a po nalezení klíče č.3 je přesunul do skrývání a šel na klíč č.1.Nemám s těmi klíči žádnou zkušenost a nerad bych něco zbytečně skopal.Předem děkuji za všechny odpovědi a přeji všem hezký den a dobrý lov :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že by to nemělo vadit, ale nemám s tím žádné zkušenosti.
 
Zdravím všechny.Mám prosbu-dotaz.Je možno získat klíč č.3,pokud mám jen klíč č.2?A klíč č.1 jít získat až po získání klíče č.3?Mám na mysli samozřejmě zisk klíče č.3 při práci vykrádání hrobů.Budu muset kvůli oběma klíčům přesouvat vlastnosti.Výhodnější by pro mně bylo,abych mohl přesunout nejprve vlastnosti do manuální zručnosti a po nalezení klíče č.3 je přesunul do skrývání a šel na klíč č.1.Nemám s těmi klíči žádnou zkušenost a nerad bych něco zbytečně skopal.Předem děkuji za všechny odpovědi a přeji všem hezký den a dobrý lov :klubun:

nemusíš mít klíč 1 ani klíč 2 aby jsi mohl ziskal 3.klíč :-)) ja to takto ziskal bez problémů:-)
 

DeletedUser

Guest
U mě šlo nalezení klíče v pořadí - klíč 1, klíč 2 a následně jdu po klíči 3 přes vykrádání hrobů a nebo obchodníka. Pořadí nemá vliv a můžeš nezávisle dle volby zvolit pořadí nálezu klíčů... Stojí to hodně u šamana, ale jinak to nejde. Samozřejmě trpělivost...

Pridem do Dickson forest a uloha nikde. Je najaka podmienka čo musim splniť? aby sa mi otvorila uloha

Záleží kterou volbu si zvolil na začátku, obě splnit nejdou. Pokud si vybral tu správnou, což je varianta první..., úkoly ve Dickson Forest se ti otevřou jen ve středu (osobní asistencí - být na místě Dickson Forest) a ty musíš splnit jen v daný den.
Pokud nemáš splněné podmínky, přijmi úkol ve středu a následně si jej splň, až budeš mít vše splnitelné (vykonávat práce, pro nalezení potřebných věcí atd.,). Ve středu budeš mít úkol přijatý a následně ti spadne (pokud nestihneš a nebo nesplňuješ podmínky...) do neaktivního módu označený křížkem. Otevře se ti vždy ve středu, kdy můžeš pokračovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mel bych dotaz u klice c.2 ktery se da ziskat v ukolu loupezna vyprava Vezmi si mam na vyber 3 veci a to saty,hulku a klic c.2 chtel bych vedet zda nekdo nevite jestli tyto veci jsou skryty pod otazniky nebo je normalne vidim jako kazdou jinou vec?
pokud jsou pod otazniky(po jakym je klic? :)-budu vdecny i za jakoukoli malou napovedu
diky
 

DeletedUser

Guest
osobne mam pocit ze to bylo videt pripadne uvidis zarucene ty prvni 2 odmeny saty a hul
 

DeletedUser11464

Guest
Ahoj, omylem jsem dělal tu cestu, která začíná s "Oznámit", protože jsem neměl nikde tu 1. cestu, tak jsem šel za šerifem, tzn. že mam po 2. klíči. Jde nějak získat jinak než z toho úkolu? Jsem z toho celkem enšťatsný :( :(:( :(:( :(:( :(:( :(:( :(
 
Nahoru