• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

klíče 1,2,3,

já hledám 3.klíč už přez 40 hodin vždy s motivací mezi 85% až 100% a hledám ho u Pracovat jako kupec mam premium a hodnota nálezu je 7776$ a skoušel jsme to i se sváteční sadou kde mam hodnotu nálezu 7564$

asi záleží na náhodě fakt už nwm

a taky by mě zaíjmalo jestli vy co jste našli ten 3. klíč jestli jste používali +15% pracovní motivace ?

hlavně že jsme našel rozbytou lopatu která mi je uplně k ho... a jinak nic vzácnýho :(
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
takže když jsem zvolil vycházkovou hůl, tak nemám teď jinou možnost jak sehnat klíč 2?
 

DeletedUser

Guest
Tak to je blbý ne? Neměli by se nad náma slitovat a dát nám druhou možnost??:-)
 
pokud už nemáš možnost získat klíč číslo 2 tak klíč číslo 3 ti je k ničemu ale určitě by šel luxusně prodat :D
 

DeletedUser

Guest
Klic c.2

Ahojte lidi, nevite zda se da na trzisti prodat klic c.2?
 

DeletedUser

Guest
Rad bych si ho nechal, ale vybral jsem si spatnou cestu a jsem v prdeli:-( Tak asik koncim no:-(
 

DeletedUser

Guest
Protože 3. klíč najdeš při práci (či bitvě), zatímco 1. a 2. ne....
 

DeletedUser

Guest
Zaznělo tu, že jde klíč číslo 3 získat několikrát. Podle mě ne, stejné je to s lístkem číslo 1, taky najdete jenom 1 za hru, nebo se pletu ?
 

DeletedUser

Guest
zdravím, dá se najít klíč. 3 v bedně co se dostává po bitvě?
 

DeletedUser

Guest
Lze 3. klíč najít i při jiné práci, třeba Přepadávat dostavníky?
 

DeletedUser

Guest
Já myslím, že ne, každopádně bys potřeboval hodně PB, opravdu hodně.
 
Nahoru