• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kmen - diskuze

DeletedUser

Guest
Jistě si mnozí z vás všimli nového úkolu, který vyžaduje STRAŠNĚ surovin. Některé z nich, například polodrahokamy, není nejlepší hledat při pracích, které jsou uvedeny na tw-db, jelikož jsou to produkty lepších prací, u kterých mohou padnout jako normální produkt. Já mám zkušenosti jen z transportem po divoké vodě, což je práce, která dává slušné expy (na rozdíl od hledání polodrahokamů), polodrahokamy jsem tam dostával celkem často a i jiné užitečné věci. Tak jsem se chtěl zeptat, co z toho se dá získat ještě jinde. Nedá se něco najít třeba u kupce? Čekal bych, že stříbro nebo zlatý prach by tam být mohlo, u toho prachu snad i s lepší šancí na nález (podobně jako vlajka unie u přepravy po divoké vodě je celkem častá). Existuje nějaký seznam, co za produkty lze najít u prací s náhodným produktem a jaká je přibližně šance?
 
Pracovat jako kupec jedu už pár měsíců s 1043 body.
Nejčastěji tam padají věci typu - malé velké kladivo,pila,kůže s pumy,hadí kuže.
Furt dokola mezi cenýma nálazama.
Sem tam vypadne i rubín či stříbrná cihla,ale to opravdu vijímečně.
Když se mrknu na nálezy na měsíc zpět tak primát na kupcoj drží teqila,malé kladivo a winčestrovka.
 

DeletedUser9733

Guest
Vám se tento úkol ukázal? Já ho nikde nemám....jen na něj nějaká podmínka?
 

DeletedUser12448

Guest
ten úkol je pěkně na hlavu podívejte se kolik potřebujete věsí pro splnění a jak nízké jsou odměny
 

DeletedUser

Guest
No napriklad za kocovny cirkus je podstatne viac xp a tie ulohy su tam ovela jednoduchsie. Mne osobne tych 15.000 xp nestoji za niekolko mesiacov neustaleho hladania produktov pri tak slabych pracach.
 

DeletedUser9615

Guest
Mě se celkem líbí. Konečně budu ukol plnit déle jak týden.
 

DeletedUser

Guest
a hledání produktů tolik nezabere, už mi jich chybí jen pár, vše šlo koupit na trhu, jen zlatý prach se hledá blbě
 

DeletedUser6343

Guest
na betě jsem četl, že v dalším updatu bude ukol pokračovat nebo co...kdo ví co bude jako poslední odměna:-)
 

DeletedUser1318

Guest
No napriklad za kocovny cirkus je podstatne viac xp a tie ulohy su tam ovela jednoduchsie. Mne osobne tych 15.000 xp nestoji za niekolko mesiacov neustaleho hladania produktov pri tak slabych pracach.
To je asi věc názoru, úkoly u kočovného cirkusu, alespoň podle mého mínění, nejsou až tak snadno přístupné a jednoduché. Mně osobně nejvíc baví plnění úkolů, takže jsem jako jeden z předřečníků spokojen. A mimo to, s dostatkem peněz se dá spousta těch věcí nakoupit na trhu nebo vyměnit například ve městě.
Že by to bylo na několik měsíců si nemyslím. Navíc máme "výhodu", že můžeme suroviny shánět s předstihem.
 

DeletedUser

Guest
Již jsem se jednou ptal,ale v jiném vláknu a nebylo mi odpovězeno, tak se zeptám i zde. Totemy lze získat, až teprve když se dostanu k úkolu, který je požaduje, nebo je lze získat dříve? Jde mi o to, že bych si totem, který potřebuje, abych měl v inventáři 20 polodrahokamů, odbyl hned na začátku, než obětuji 15 polodrahokamů hned v prvním úkolu
 
Ne kazdeho bavi kazdou chvili prohledavat trh, nebo somrovat o surky v chatu/na foru, resp. ma jen omezene mnoztsvi kapitalu ... Pro naprostou vetsinu (i znacne aktivnich) hracu to opravdu bude nekolikamesicni uloha (resp. by to slo pomalu uvadet i v rocich - napr. takovy pulrok, muze byt realna doba pokud clovek si bude chtit uzit ty prace s dobrou pracovni motivaci ..). Ale je treba si uvedomit, ze na nekterych svetech jdou produkty primo koupit a INNO testuje zda bude zajem (doufam, ze nebude, protoze tohle opravdu neni ta nejlepsi cesta ...), me osobne ty posledni dve seriie ukolu (cirkus + pokracovani nugetu) prisly tak +- akorat tezke ...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12448

Guest
Již jsem se jednou ptal,ale v jiném vláknu a nebylo mi odpovězeno, tak se zeptám i zde. Totemy lze získat, až teprve když se dostanu k úkolu, který je požaduje, nebo je lze získat dříve? Jde mi o to, že bych si totem, který potřebuje, abych měl v inventáři 20 polodrahokamů, odbyl hned na začátku, než obětuji 15 polodrahokamů hned v prvním úkolu

Totemy lze získat až když se dostanéš k úkolu, který je vyžaduje. Takže musíš celkem najít 35 polodrahokamů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a na dokoncenie cele serie treba dalsich 10, takze na celu seriu je treba 45 polodrahokamov :/ trosku prehnane, asi bol zasa niekto na drogach. Kludne ale mozete ukoncit seriu pri id 701, kedze ziadne pokracovanie zatial nie je zname a druha cast je viac narocna ako prva a nie su tam ziadne odmeny okrem par EXP.
 

DeletedUser

Guest
Totemy lze získat až když se dostanéš k úkolu, který je vyžaduje. Takže musíš celkem najít 35 polodrahokamů

dik za odpověď, tak to je opravdu na nic. Už tak je to dost těžká série a odměny opravdu nic moc, zvláště pro 120 lvl. Alespoň ta bednička mohla být větší.
 
a kdy že bude ten update s tímhle úkolem? já už mám skoro vše nasbírané a těším se na ty svítící kaťata :angel:
 

DeletedUser7836

Guest
Presný dátum updatu ešte nevieme.
Ale tak do 2 týždňov by tu teoreticky mohol byť.
 

DeletedUser11281

Guest
Nevím, co je na tom složitého.
Už mám všechny suroviny a čekám jen na update, kalhoty a opasek :D
 
Nahoru