• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kmen - diskuze

DeletedUser

Guest
Splnila jsem úkol "Setkání kmenů" ale následující úkol "Úklid" se mi nechce otevřít.
Jsem na stanovišti Waupeeho město, mám splněné všechny 4 stezky, jsem level vyšší 100, ale jak říkám, úkol se nezobrazuje. Nebo napřed musím mít všechny 4 totemy, aby se zobrazil?
Prosím o radu, nebaví mě pořád pobíhat po mapě a zjišťovat co dál. Díky.

Pre prijatie 711 musis byt iba vo Waupeeho dedine, prijmes ulohu a potom musis ist ku skale kde splnis 712-715, potom najdes totemy a nasledne sa vratis do waupeeho dediny kde dokoncis 711.
 

DeletedUser10935

Guest
Chyba byla ve mě, ten úkol se na stanovišti Waupeeho vesnice objevil, byl pod nekonečným výčtem opakovatelných prací, kde jsem ho přehlédla. Když se mi zobrazil, byla jsem zrovna beze zbraně, ale to asi nemělo na zobrazení úkolu žádný vliv.
Nevíte někdo, jaká je průměrná doba na nalezení totemu? Vykonala jsem všechny 4 meditace (přišla o 4 zvířata), totem hada jsem hledala 10 minut a zatím nic.
Pozn.: Suroviny mám všechny v inventáři.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
osobne som to hladal po 30 min na starom svete. nasiel som ich vacsinou do hodiny, najdlhsie som hladal posledny totem, ten trval asi 2 a pol hod. ale hra je o stasti, takze niekto to najde rychlo a niekto to bude hladat cele dni mozno.
 

DeletedUser

Guest
Našla jsem zatím dva totemy, ale to jen ve chvíli, kdy jsem byla úplně nez oblečení, a to hned za 10 minut. Předtím jsem pár hodin hledala oblečená, a nepadlo mi nic. Stalo se mi to u obou. Je to jen náhoda?
 

DeletedUser

Guest
Už jsem asi 10 hodin opravoval ploty a totem hada nemohu najít. Ostatní totemy už mám, sošku hada jsem u posvátné skály také odevzdal. Přehlédl jsem něco nebo mám prostě jen smůlu?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
Možná jsem uplně blbej,ale už mám sehnaný 2 totemy,a chystám se na medvědí,ale nezobrazuje se mi úkol Hledání vzácných drahokamů ,polodrahokamy mám na splnění.
Mám level 120 na s1,je potřeba splnit nejdřív nějakou jinou řadu úkolů,aby se mi zobrazil(např:kočovný cirkus?)
a teď jsem k tomu zjistil,že se mi neukazuje další úkol-osvobození otroků-kde bych měl dostat mírovou květinu,tak teda nevím co a jak.
díky za každou radu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Máš dost prac.bodů na ty práce?
level není rozhodující.
na to sa ti nemá zobrazovať úloha, len máš pracovať požadovanú prácu- Hledání vzácnych drahokamů a s požadovanými vecami v invente a nájdeš totem...

(musíš mať len prijatú úlohu Úklid a splnené tie 4 pri posvätnej skale - ale to už asi máš, keď už dva totemy máš)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mě jde o to když vlezu na minimapu a na volbu práce-tak tam tuhle práci nemám v nabídce ani ty diamanty, a ani ty otroky.
proto se ptám ,jestli jsem něco nevynechal někde.
U svatý skály jsem byl,20 polodrahokamů mám taky ,ale nabídku práce mi to neukáže,na ten druhej totem mi chybí ještě 2 kousky zlatý prach-a 2 totemy už mám.
 

DeletedUser

Guest
kluge už se tě ptal: Máš na tu práci dost pracovních bodů? Pokud ne tak se ti práce v minimapě nezobrazí.
 

DeletedUser16230

Guest
Chci se zeptat jestli dostamu totem když použiju dluhopisy na ty vzácný drahokamy...díky
 

DeletedUser6244

Guest
Měl někdo také velké problémy se splněním úkolu id 696 - Útočná vlna? Stále a stále se mi nedaří porazit Cree-bojovníka, ani ho neškrtnu, přitom při duelech s hráči to častokrát bývám já, komu se nic nestane... Nějaké tipy na poražení tohoto bojovníka? Co na něj platí, kam mířit, apod.?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, mám problém. Už mesiac hľadám totemy a stále nič. Vkuse iba ťažím striebro a opravujem ploty. Nedávno som skúšal ťažiť železnú rudu. Nič. Úlohu mám samozrejme prijatú a v inventáry mám potrebné produkty podľa tw-db. Nevie niekto v čom je problém? Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser9350

Guest
Zdravím, mám problém. Už mesiac hľadám totemy a stále nič. Vkuse iba ťažím striebro a opravujem ploty. Nedávno som skúšal ťažiť železnú rudu. Nič. Úlohu mám samozrejme prijatú a v inventáry mám potrebné produkty podľa tw-db. Nevie niekto v čom je problém? Ďakujem za odpoveď.

Na Svatý skále jsi byl? Tam se musí předat ta 4 zvířata a pak se teprve jdou hledat totemy.
 
Nahoru