• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Koho byste chtěli volit?

Koho budete volit?

  • KDU-ČSL

    Hlasy: 2 2,0%
  • KSČM

    Hlasy: 2 2,0%
  • ČSSD

    Hlasy: 9 9,1%
  • SZ

    Hlasy: 3 3,0%
  • ODS

    Hlasy: 12 12,1%
  • Česká pirátská strana

    Hlasy: 14 14,1%
  • VV

    Hlasy: 7 7,1%
  • TOP 09

    Hlasy: 16 16,2%
  • Zemanovci

    Hlasy: 4 4,0%
  • Nebudu volit

    Hlasy: 23 23,2%
  • Volím někoho jiného (viz. příspěvek)

    Hlasy: 7 7,1%

  • Celkový počet hlasujících
    99

DeletedUser4517

Guest
ja vim taky mam nasili az posledni v seznamu reseni problemu,ale podivej se kdyz nikdo nic nedela jakykoliv ohlas do vyssich vrstev o rovnopravnosti ti reknou ze jsi Rasista a nehodla se z tebou bavit totiz tem politikum se to keca kdyz maj okolo sebe 10 bodyguardu a bydli nekde v centru prachy odtamtud se jim to keca ale at si zkusi jit nekdy vece do ostraby nebo jo janova jen tak sami bez ochranky myslim ze by brzy zmenili nazor o rasizmu a zpriisnili by trestni system.
 
KSČM i DSSS jsou strany které je možné volit, nechápu proč by mělo dojít k mazání jak jedněch, tak druhých.

DSSS ve výběru bylo, asi se toho nějaký moderátor později lekl.

Samozřejmě si myslím to samé, jsem pro pluralitu. Navíc jsou to legitimní strany, řádně kandidující do voleb, takže není co skrývat. Akorát mi připadlo že se tu cosi tutlá, a když už tak všemi směry.
 

DeletedUser765

Guest
DSSS ve výběru bylo, asi se toho nějaký moderátor později lekl.

Strana DSSS v anketě nebyla, anketu jsem vytvářela podle toho co mi autor tohoto vlákna napsal (viz. můj profil) .

Jinak jestli nebudu líná se zvednout a jít k volbám, tak můj hlas dostane Pirátská strana. Kdo nevolí, protože neví koho, měl by si projít aspoň trochu některé strany co (ne)nabízejí a udělat si vlastní obrázek.
 

DeletedUser

Guest
Tady se nedá volit vše je špatně jedině počkat až založím Stranu Boje za Zdraví rozum :-D
 

DeletedUser

Guest
hehe já ani volit ještě nemůžu je mi tepr 11let :radní:
tak jsem zadal do ankety že nebudu volit:tom:
ale myslím si že politici jsou jen lenoši co berou peníze od nás co platíme daně:radní:
podle mě se neumí jinak vydělávat než brát:bandita::střelec:
 

DeletedUser

Guest
No, spousta z nich se živila "normálně", i když jsou takoví co jsou na úředě od školy.
Třeba i když nemám rád sociání demokracii a její vedení zvláště, třeba Dr. Rath měl ordinaci, dokonce možná ještě má, to nevím jistě...
 

DeletedUser4517

Guest
Stejne je ale nejhorsi jedna vec jakakoliv politicka strana mluvi jak nam chce pomoct ale stejne si vcihni hrabou jen do vlastnich kapes.Proč kdyz je prumerna mzda 23.000 hrubeho proc si oni nezmensi platy aspon tak o 10.000 a zrusi si vsechny imunity co maji proč to neudelaji a hlavne velke reci jak se budeme mit dobre co pro nas vsechno nedeleji.Mam pocit ze si s nama hrajou jak z figurkama ze je jim jedno jak se nam dari hlavne ze pro ne pracujem,sem tam nam daj nejakou vyhodu at sme spokojeni.
 

DeletedUser

Guest
Dobře Cline.
Tak si tedy sniž svůj plat o deset tisíc.
Tedy za předpokladu,že jsi vydělávájící občan.
Tyto peníze by přeci mohli jít do statní kasy na podporu třeba takového zdravotnictví.Nebo by se mohli použít na pomoc takové Africe.
Málokdo by byl vůbec ochotný vzdát se části svého platu.
Pokud dostanu na výběr mezitím,že dostanu 30 000 korun jako čistou mzdu,nebo snad bych měl dostat 20 000 a zbylích 10 000 by bylo posláno do Afriky na pomoc proti chudobě,tak nevím,jestli bych se zachoval humáně.
Tedy,ještě bych mohl zvážit to,že když budu rozdávat chudým,tak mám větší šanci dostat se prý do nebe.(Alespon Pečeť proroků to tvrdil)
 

DeletedUser

Guest
A já mluvil o lidech kteří vydělávají X částku.Těch 30 000 jsem dal na ukázku.
Je jasné,že ten kdo má větší plat by si teoreticky mohl dovolit více rozhazovat,ale toto je u každého člověk jinné.
Každý má jiné výdaje.
Ale zajímavé je,že bez těch boháčů by byla naše ekonomika v *****.
Kdo by si pak kupoval drahá auta za půl milionu?
Čímž dává práci velkému množství lidí,kteří to auto musejí vyrobit.
 
Peníze politikům nezávidím, občasné výkřiky ze všech stran že berou hodně peněz za nic, to pokládám za pokleslou kulturu. Nikdo o tom nic neví, všichni si myslí že jenom spí při hlasování a berou za to plat. Přátelé, mnozí z nich si určitě nejen svou prací a to ať při výkonu funkce, anebo i už jako řadoví občané, dokáží vydělat daleko více. V parlaměntě nejsou kvůli pobírání výhod, bonusů a svému platu. Jedna věc je že se díky svému postu dostanou i do jiných prostředí, kde pak mají adekvátní vliv. To je dost důležitá věc jak pro ty lidi a jejich stranu. Druhá věc je že, toho mají na práci daleko více než jen hlasování, to je ta třešnička na dortu. Oni připravují zákony, objíždí různé odvětví - jednají se zástupci různých institucí. Toto provádějí nejen u nás ale i se zahraničím, jednají o důležitých věcech v oblasti hospodářství. Taky musí bý přítomní ve svém obvodě, a páchat nějaké skutky doma. To není jednoduchá věc, běžte to někdo zkusit. Až vás tam bude těpat vaše vlastní strana a opozice k tomu, že neděláte co chtějí oni. Za prdelí budete mít deset všelijakých existencí co vás budou chodit lámat ve svůj prospěch. Děkuji pěkně za takový post, všichni vidíte jen plat, ale nic ostatního...
 

DeletedUser6989

Guest
Dal bych jim tak 20 000 měsíčně, ale to by je asi víc táhlo ke korupci.
Ať jde do politiky ten kdo chce něco změnit a ne ten,kdo si chce nahrabat.
Počkam si až se objeví nějaká normální strana,která bude víc konat než slibovat a tu budu volit.
 

DeletedUser

Guest
No, někde jsem si to zjišťoval a ty platy co tu padal( těch 100 000) mají možná ti, kteří mají nějakou funkci ve vládě+pár komisí. ;)
Jinak čistý plat poslance je i s náhradami atd. něco přes 60 000.
Jistě, to je opravdu velmi pěkný plat(kdo by ho nechtěl, že?).:angel:
Ale vemte si to: lidé po celé zemi vám budou nadávat, aniž by vás znali, budou vám předhazovat, že berete velký plat, i když opravdu pracujete(to popsal McBracey) a nikdy jste nic neukradli a j podplaceni, tak jste stejně za korupčníka a haj... línýho.
Je to opravdu nevděčná práce.
Navíc dovoluji si tvrdit, že velká část politiků by se dokázala na podobné, či o něco nižší úrovni uživit i normální prací, přeci jenom to jsou vysokoškoláci a ne všichni mají diplom z Plzně, že. :diablo:
 
Nějak se INNU sekají gamesy, no nevadí tak přispěju do fora...

Právě jsem viděl na seznamu zprávu o předvolební kampani. Je to o volebních spotech některých stran, spíše parlamentních. Klip od TOP 09 stojí vážně za to. Pokud by se to slučovalo tak bych postl odkaz...
 

DeletedUser

Guest
Vcelku mě pobavil videoklip od TOP 9,dále mě vcelku zarazil výrok pana Paroubka:"Nedovolím,aby tuto zemi znovu ovládli komunisti!"
Dále jsem tam viděl ohromné protiklady v předvolebních slibech.(Stejná práva pro všechny lidi,bez rozdílů v pleti ku jejich slibu,že zarazí emigraci lidí do ČR)O to více mě tohle překvapilo,protože se jednalo o nedávno zrušenou dělnickou stranu.
 

DeletedUser

Guest
V parlaměntě nejsou kvůli pobírání výhod, bonusů a svému platu. Jedna věc je že se díky svému postu dostanou i do jiných prostředí, kde pak mají adekvátní vliv. To je dost důležitá věc jak pro ty lidi a jejich stranu.

Což vede k dalším penězům do jejich kapsy....
 

DeletedUser

Guest
ještě že valná většina diskutujících nemá volebního práva...
 
Nahoru