• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser

Guest
mě to dalo při práci více zkušeností to modlení

jo a dá ti to vyznamenání ateista
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mimochodem, v Síních slávy je nový rekord - Město s nejvyšším lvl kostela, takže můžete udávat rekordy....
 

DeletedUser9371

Guest
Ať kostel dělá, co chce, tak ale to ocenění "Ateista" je úplně mimo! :D

Přidej k tomu vyznamenání "Ateista" co máš ještě 1000 hodin modlení v kleče, nebo v leže a budeš mít jako já vyznamenání "Biskup".
No a budeš na tom naprosto stejně jako já, zjistíš, že mi to k ničemu nepomohlo.
Biskup (ne ten z kuřete, ale ten z kostela kostela) :D [spoil]
Krosna%201000%20hodin%20v%20kostele.jpg
[/spoil]
 

DeletedUser11679

Guest
Pomůže mi kostel na 34. úrovni a +4 modlení, když budu otevírat ocelové bedny, nebo modlení na otevírání beden nemá vliv?:)
 

DeletedUser9371

Guest
Chlape, na tohle téma je tady spousty příspěvků a názorů. Já osobně jsem po zkušenostech s kostelem přesvědčený, že Ti to to nepomůže. Zkoušel jsem otevírat bedny a před tím se modlit i 2 hodiny a nic moc. Stejně tak jako při hledání předmětů při pracích a spol.
Nezkoušel jsem ale modlit se před bitvou, když je nás věčně na sedmičce 20 v útoku proti 42 obráncům. Něco jako že by mi kostel zaručil výhru. Maximálně možná tak opít faráře kontušovkou nebo Kalvádosem. Nebo vem veřejně prospěšné práce, kopej hroby za funebráka a třeba Ti to ten nahoře vrátí v podobě lepších předmětů v "bedýnkách". lol

Krosna%201000%20hodin%20v%20kostele.jpg
 

DeletedUser

Guest
Podle mě po pomodlení se zvišuje pravděpodobnost na nález šedého předmětu asi to zní divně ale poksřdé jsem se pomodlil a pracoav našel jsem něco šdého 2x šedý motýlek 1x šedá stuha 1xšedé hadry 1xšedá vesta a jen jednou mi padl obušek jinak nic
 
Přidej k tomu vyznamenání "Ateista" co máš ještě 1000 hodin modlení v kleče, nebo v leže a budeš mít jako já vyznamenání "Biskup".
No a budeš na tom naprosto stejně jako já, zjistíš, že mi to k ničemu nepomohlo.
Biskup (ne ten z kuřete, ale ten z kostela kostela) :D [spoil]
Krosna%201000%20hodin%20v%20kostele.jpg
[/spoil]

To je pořádný 1000 hodin, taky bych to měl zkusit jsem takovej ateista až se bojím že mě bůh potrestá.
 

DeletedUser9371

Guest
To je pořádný 1000 hodin, taky bych to měl zkusit jsem takovej ateista až se bojím že mě bůh potrestá.

Jasně, zkus a dej vědět, jak si to rychle udělal. Budou Tě bolet kolena. Bůh Tě nepotrestá, ten má od "Sametové revoluce" dovolenou, protože to co se děje v naší republice ? To je do nebes volající. To je na "pokec", ale v jiném tématu (vlákně). :D
 

DeletedUser12110

Guest
Z praxe muzu potvrdit vliv kostela na remeslo, vyrabela jsem ted 50 amuletu - Ve fazi zpracovani zlata na pyrit ani jednou perfektni vysledek, nasledne promodlena hodinka ve spacovi a ze zlata na amulet asi 5 kusu navic - A to jsem zatim u 35 zpracovanych, takze odhaduju ze na 50 kusech ziskam cca az 10 navic
 

DeletedUser16495

Guest
Pár lidí tvrdí že je na předměty, produkty, nebo zvyšuje šanci na lepší nález v obchodě při výstavbě, nebo při otevření bedny na lepší výsledek... no MY ho využíváme leda na zkušenosti ze stavění :D
 

DeletedUser16200

Guest
Áno, je známe, že pomáha pri remesle :)

Vyrobiť tak 2x konečný produkt u remesla :), ale to sa určite nestane :) :indián:
 
Nahoru