• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kostel

EREWAN

Člen týmu
při vykrádání hrobu jsem měl horní hranici na 4776$ a když jem se předtím modlil tak jsem vždy našel něco nad 4000$ ale také jsem zaslechl ze to funguje jen při 100% :angel:

vždy něco našel jo? možná tak 1x z 1 pokusu... ;-)

kdyby byla výhoda taková, že by po každém modlení spadl předmět, byla by až moc dobrá oproti tomu jaká skutečně já
 

DeletedUser13514

Guest
U toho stavění si dovolím nesouhlasit. Jak jinak bys vysvětlil, že některá města vypadají jak železářství a některá mají zbraně ostré, precizní, atd.? Na s. 9 jsem byl stavík, zpočátku jsem se nemodlil a měl jsem rezavé zbraně, ale pak jsem si dal dva otčenášky před každou stavbou a úroveň zbraní se zlepšila. U krejčího jsem pak měl místo obyč. věcí drahé věci, takže dle mě modlení v tomto pomáhá.
 

EREWAN

Člen týmu
U toho stavění si dovolím nesouhlasit. Jak jinak bys vysvětlil, že některá města vypadají jak železářství a některá mají zbraně ostré, precizní, atd.? Na s. 9 jsem byl stavík, zpočátku jsem se nemodlil a měl jsem rezavé zbraně, ale pak jsem si dal dva otčenášky před každou stavbou a úroveň zbraní se zlepšila. U krejčího jsem pak měl místo obyč. věcí drahé věci, takže dle mě modlení v tomto pomáhá.

je to spíše o náhodě, obchody mají většinou nějaké věci dobré a nějaké zase horší, vynikající zbrojíř je v hodně městech, kde se stavaři nemodlili... spíš je to o štěstí a náhodě co kdo chytne, na arizoně spojenecké město, dělalo své sesterské a slibovali mi, že mi dokážou funkci kostela jako vylepšení věcí v obchodech, obchody vypadali jako každé jiné
 

DeletedUser13514

Guest
je to spíše o náhodě, obchody mají většinou nějaké věci dobré a nějaké zase horší, vynikající zbrojíř je v hodně městech, kde se stavaři nemodlili... spíš je to o štěstí a náhodě co kdo chytne, na arizoně spojenecké město, dělalo své sesterské a slibovali mi, že mi dokážou funkci kostela jako vylepšení věcí v obchodech, obchody vypadali jako každé jiné

No, byla by velká náhoda, kdyby se to změnilo právě tehdy, když jsem se začal modlit, ale nebudu ti to vyvracet. Já s tím mám dobré zkušenosti. Spíše se mi zdá jako blbina, že by kostel pomáhal u bitev o pevnost.
 

DeletedUser

Guest
Já vim

Je to jen na to aby jsi měl tu sadu věřícího(tituly)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tady to je jediná zmíňka o modlení ve javascriptech the west.
Kód:
switch(obj.type){case'way':this.finish_way(obj.data_obj);break;case'job':WEvent.trigger("job_finished",[obj]);Tasks.cur_work_pos={x:null,y:null};break;case'duel':WEvent.trigger("duel_finished");case'pray':case'found':case'refound':case'fortfound':case'walk':case'fortbuild':case'build':case'craft':Tasks.cur_work_pos={x:null,y:null};break;}
   344var type=data[0];var data_obj=data[1];var extra=data[3];switch(type){case'job':Character.set_energy(extra.energy);Character.set_money(extra.money);this.finish_job(data_obj);break;case'pray':this.finish_pray(data_obj);break;case'duel':this.finish_duel(data_obj);break;case'refound':case'found':if(extra.town===undefined||extra.town==null){Character.set_home_town(null);}else{Character.set_home_town(extra.town.x,extra.town.y);}
   351{},finish_pray:function(data)
   473desc="Duel: %1".replace('%1',duelPartnerLink);break;case'fortsleep':case'sleep':desc="Momentálně spíš.";break;case'pray':desc="Právě se modlíš.";break;case'found':desc="Zakládáš město.";break;case'fortfound':var fortTypeName=null;switch(task.data_obj.fortType){case 0:fortTypeName='Malá pevnost';break;case 1:fortTypeName='Střední pevnost';break;case 2:fortTypeName='Velká pevnost';break;}
  1039{new Ajax('game.php?window=building_church&town_id='+town_id+'&action=start_pray&h='+h,{method:'get',onComplete:function(data){this.button.activate();data=Json.evaluate(data);if(data.error){new HumanMessage(data.error);return;}
 

DeletedUser

Guest
Není 100% dokázáno, že modlení funguje, takže 100% správně ti nikdo nezodpoví ani tohle.
 

DeletedUser9371

Guest
Nesouhlasím :D

Na sedmičce jsem těsně před zrušením medailí splnil Biskupa. Přes 1000 hodin modlení a modlím se jako ateista v životě dál v kostele města. Absolutně v ničem mi to nepomohlo. Okovy jsem hledal denně i s prémkem 3 neděle. No a nejen to. Ani už nevím teď s čím jsem se ještě trápil při hledání, ale někdy bych ten kostel vypálil :D:D

Krosna%201000%20hodin%20v%20kostele.jpg



img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13789

Guest
Jak tak koukám, tak modlení funguje asi jako placebo, ne? :D
Tomu, kdo věří, že funguje, opravdu pomáhá. Tomu, kdo modlení nevěří, je to na nic...
 

DeletedUser9371

Guest
Nepomáhá, aspoň u mě a že jsem tomu věnoval času za tři roky hraní :(:(:(

Krosna%201000%20hodin%20v%20kostele.jpg
 

DeletedUser13949

Guest
Kdysi jsem byla stavitelem na sv9, stavěla jsem výhradně já. Zpočátku bez modlení, pak jsem se dověděla info o zvýšení šance na drahé věci, pokud se stavitel modlí... A můžu potvrdit, že to opravdu zabíralo. Stavěla jsem systémem modlení-jeden z obchodů-modlení-zase obchod-a něco bez modlení (radnice, trh, banka...), ale nikdy jsem nešla s motivací pod 65%. A všechny tři obchody začaly být nabouchané věcmi ze sad a drahými věcmi....takže na modlení u stavitele věřím.

Naopak s bitvami mám zkušenosti opačné (na sv7 jsem především pevnostník) - pokud se pomodlím, netrefuju se, neuhýbám i poškození je nižší. Zkoušela jsem to nesčíslněkrát a výsledek byl vždy stejný :-)

Kdo ví, třeba zabíjení hráčů v duelech a bitvách není wesťáckému bohu milé a stavění měst ano :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Je to opravdu věc názoru a každý máme jiné zkušenosti.

Možná je chyba v tom, že jsem v životě ateista a že jsem se stále přes 1000 hodin modlil v sedě u notebooku a na klávesnici.

Nemá se u toho klečet ? :angel:
 

DeletedUser11313

Guest
Za co, Pane Bože, za co, trestáš tento prostý lid?
Za co, Pane Bože, za co, nechals nás se napálit?

Pokud do verze 1.35 projde neomezené stavění kostela,potom by přínos modlení,tedy jestli nějaký je,měl být zjistitelný. Už jsem na betě zahlédl kostel na úrovni 86 ...
 

DeletedUser

Guest
Pokud do verze 1.35 projde neomezené stavění kostela,potom by přínos modlení,tedy jestli nějaký je,měl být zjistitelný. Už jsem na betě zahlédl kostel na úrovni 86 ...

Donbass má na betě 99 lvl (+10), a ač se tam pravidelně modlím žádný bonus jsem zatím nezaznamenal, a pokud tam přece nějaký je tak těžko rozeznáte zda se jedná o bonus nebo náhodu.
 
Nahoru