• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser7993

Guest
Na kostel mám 2 názory:
1. Je to proste jenom placebo.
anebo
2. Mozna to neco fakt dava, protoze kompletni ospalcova souprava dava bonus +1 k modleni
 

DeletedUser

Guest
Když se pomodlíte před stavbou, přinesete více výstaveb. A když se pomodlíte před výstavbou obchodu, zbrojíře a krejčíře, budou v nich lepší věci, myslim jako epiky atd.
 
Já vím modlil ses asi tisíckrát a nic :). Ale nepřipadá vám lepší věřit v to že to něco dělá? Je to pak přece zajímavější doufat že to něco udělá, to je stejný jako Ježíšek :).
 

DeletedUser

Guest
já bych řekl že je to na nic, zkoušel sem se modlit a ptm práce na vysoký štěstí, na pevnosti a td... a furt nic:) Jak řekl Lee Kershaw radši doufat že to nic nedělá :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jako vysvěcený biskup Westem, prohlašuji sám za sebe, že modlení mi na hře naprosto v ničem nepomohlo a to jsem jako ateista v životě na hře zkoušel snad všechno :D

[spoil]
Krosna%201000%20hodin%20v%20kostele.jpg
[/spoil]
 

DeletedUser9733

Guest
Kostel je jedna velká záhada, můžeme se jen dohadovat, jak opravdu funguje. I když se před prací pomodlíte a pak najdete něco "svítícího", může to být jen náhoda. Jak kostel doopravdy funguje ví asi jen v Innu :) Já osobně si myslím, že určitě nějaký význam má...otázka je však jaký. Možná to je jen budova ve městě, do které lidí chodí a myslí si, že jim to "něco" dá. Třeba něco, jako v reálném životě, ale protože nejsem věřící, tak nemohu posoudit, co věřící od návštěv kostela opravdu čekají a jaký má pro ně skutečný význam.
 

DeletedUser

Guest
podle mě na tom modlení něco je, když se pomodlím tak mi přijde, že mám nepatrně lepší výsledek v bitvě, a když celý den chodím komplet ve spací sadě, tak mi přijde že i nacházím nepatrně víc věcí při pracích, než když mám normální hadry. Ale možná se mi to jen zdá :D
 

DeletedUser

Guest
podle mě na tom modlení něco je, když se pomodlím tak mi přijde, že mám nepatrně lepší výsledek v bitvě, a když celý den chodím komplet ve spací sadě, tak mi přijde že i nacházím nepatrně víc věcí při pracích, než když mám normální hadry. Ale možná se mi to jen zdá :D
podle mně máš pravdu vždy když se modlím tak pak mi dou líp bitvy :zásek:a duely :střelec:
 

DeletedUser9371

Guest
Řekl bych že Kostel je o ničem.

No o ničem to určitě není. Máme o čem "pokecat" a třeba se někdy dobereme i k tomu, jestli to pomáhá a nebo ne. Max můžeš čapnout lopatu a u nás bude brigáda na opravu kostela, teď to už jde po novém update. lol [spoil]
Krosna%20profil%20s%20biskupem.jpg
[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11232

Guest
Když nekomu bude kostel přidávat +100 modlení, možná to už bude znát :-D
 

DeletedUser

Guest
Já mám na kostel názor takovýto: Je mi jedno co přidává nebo nepřidává, prostě ho stavim a tím dávám body městu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dnes ráno jsem vstal a šel se pomodlit. Pomodlil jsem se ke všem duchům předků mé babičky velké medvědice a utrousil jsem do pokladničky čtvrťák a stal se zázrak!

Po tom co jsem se vzbudil, jsem zjistil, že zázrak modlení spočívá v tom, že zjistíte, že vám v noci někdo stáhl pyžamo a když se pomodlíte víckrát, tak zjistíte i kdo to byl. :D
 

DeletedUser

Guest
ja jsem se 1x pomodlil před 1h prací vydělávání kůže na coloradu s šancí 17 procent získat kůži za 15 minut a získal jsem za hodinu 3 kůže + kalhoty :-)
 

DeletedUser11464

Guest
Takže to asi bude to modlení mít něco do sebe... Že bych ho taky zkusil?
 
Nahoru