• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser

Guest
Já se kdysi před bitvou modlil a modlil,a nakonec jsem bitvu zmeškal :D :D :D.
 

DeletedUser

Guest
ak by bol kostol len dekorácia mesta, tak by nedali modlitbu do spacieho setu.
potrebujem zohnať teraz 3 putá a tú prácu sa mi nechce robiť, lebo nie je atraktívna.
bez modlitby mi nepadli za 8h na druhý krát s modlitbou som ich našiel.
možno dáva aj nejaký bonus všetkým čo sú v meste. treba skúsiť dva tri týždne každý v meste raz denne.
 

DeletedUser11313

Guest
Kazdý z nás viděl bezpočet filmů z divokého západu a četl nějakou tu knihu, jak vidmo nikdo si nic nepamatuje. Modlili se snad věřécí celé dny? Možná ano, ale nikoliv v kostele. "Jít do kostela" byla událost týdne, každý se na ni ni slušně oblékl, vyslechl si kázání, pomodlil se a vrátil se domů na nedělní oběd.
??? STAČÍ ???
 

DeletedUser

Guest
Kazdý z nás viděl bezpočet filmů z divokého západu a četl nějakou tu knihu, jak vidmo nikdo si nic nepamatuje. Modlili se snad věřécí celé dny? Možná ano, ale nikoliv v kostele. "Jít do kostela" byla událost týdne, každý se na ni ni slušně oblékl, vyslechl si kázání, pomodlil se a vrátil se domů na nedělní oběd.
??? STAČÍ ???
Já jsem kostel zničil při přepravování munice, mám jen hadry, taky tam usínám a při modlení jdou na mě mdloby a jedl jsem v kostele u zvonu :::))::
 

DeletedUser

Guest
: Tak já se budu modlit 24 h v kuse , ptm pudu dělat práci a dostanu all věci :x

Já si myslím , že to modlení má nějakou zvláštní schopnost .

Např . když bude mít ocenění biskup , tak se mu něco zvedne , např. štěstí na pracích , nebo % na produktech nwm


Já jsem kostel zničil při přepravování munice, mám jen hadry, taky tam usínám a při modlení jdou na mě mdloby a jedl jsem v kostele u zvonu :::))::

Dětičky , když něco píšete , tak se prvně rozhodněte , co vlastně píšete . Protože někdy tady píšete s prominutím takový kravoviny , že to je jak pojď na mě z boku . např co napsal maatt , maatte , zamyslise jo:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tripple post :D a schopnost to nějakou má, ale ví to jen vyvolení,to můžeš zkusit... třebba to dává atomovou zbran...
 

DeletedUser

Guest
zkus se pomobdlit 1000 po sobe a ziska vylepsnou zlatou pusku (odzkoušeno) omylem sem pusku prodal
 

DeletedUser

Guest
1000x se modlit v kuse za sebou kdo by to delal a to stou puskou si jen radsi napsal abys nemusel ukazat screen
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
caute asi ste si nevšimli že ked sa na vianoce modlite tak vam to da viznamenanie : Zbozni aj na stedry vecer.
 

DeletedUser

Guest
Tak to je novinka :D To vyznamenání mám už 1 rok a čtvrt :D Navíc proč to sem píšeš po Vánocích.
 

DeletedUser11497

Guest
Podle mě vždycky, když se pomodlíš např před stavbou tak nebudou věci v obchodě např rezavé ale lepší. Před prací Vám mírně zvětší štěstí a o trošičku se rychleji doplňuje energie.
To je muj názor

P.S.: Nespamujte tady, za chvíli to tu bude samej vir :::))::
 

EREWAN

Člen týmu
Podle mě vždycky, když se pomodlíš např před stavbou tak nebudou věci v obchodě např rezavé ale lepší. Před prací Vám mírně zvětší štěstí a o trošičku se rychleji doplňuje energie.
To je muj názor

P.S.: Nespamujte tady, za chvíli to tu bude samej vir :::))::

to s tim obchodem je hloupost... to by nikde nebyly rezave zbrane
 

DeletedUser

Guest
erewan: No byly, protože ne všude se stavaři před stavbou modlí ne? :-)
 

DeletedUser

Guest
No, tak třeba to funguje náhodně, sice to o trochu zvětší šanci na lepší předměty v obchodech, ale není to 100 %... :-)
 

DeletedUser

Guest
Pokud vím já, tak je pravda, že to jen zvýší šanci na lepší věci...
 

DeletedUser

Guest
ale podle me je jiste ze to k necemu bude sice nevime k cemu ale proc jinak by se na to dalo kliknout a modlit
kdyby to nic nedelalo tak by to tam normalne nechali jako treba ta budova nalevo od serifa
 

DeletedUser

Guest
A to jen vývojáři udělali jako vtip pro své pobavení nad tím, jak se na to spousty lidí snaží přijít. ;)
 
Nahoru