• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser

Guest
Zezačátku když sem se modlil, měl sem hafo štěstí, každou 2 hodinovku sem měl předmět, tak sem si myslel to je paráda a teď nemůžu nic najít a pořád my bouchá dynamit, pronásledují mně hordy indiánů, kopají do mě vězni(:loool:) a ubírají mi dost zdravý běžně tak 100-150 (kromě těch věznů-malé procento zranění), už se modlit nebudu!:sorry: Jinak prac, bodů mám dost, tím to nebude.

si se asi moho modlil(at zijí ateiste)
 

DeletedUser

Guest
si se asi moho modlil(at zijí ateiste)

Mnoho sem se nemodlil, jen jednou za 2 dny, tak to bylo nejlepší.


A ještě neví někdo proč sakra nic nenacházím? Na indiány mám 200 prac bodů a jediný co jsem dostal za 2 měsíce jsou cigarety a z šířit víru už asi 30 zpěvníků (100 prac bodů).
Sice občas něco najdu na strážit vězení (50 prac bodů), ale je to třeba jen dorážková dýka, ostrá břitva.Stalo se mi to hned jak sem dostal 30 lvl.(pořád sem se modlil):mad talking:

Tak sem se předělal na těžit stříbro mám tam 10 prac bodů a pořád nacházím různé rozbité lahve, čím to sakra je? Už mě to štve.:crazy:
 

DeletedUser

Guest
podle me to zvyšuje motivaci

se pujdu dvakrat modlit a pak preazet dinamit a uvidim jestli neco dostanu ale chtel bych se zeptat kde zistim jakou mam pravdepodobnost kde ziskam predmet ne produkt protoze u dinamitu mam kolem 65% a nic nenajdu a u sklizeni tabaku mam asi 5% a kdyz jsem sklizel asi pred mesicem tak sem neco nasel

me napadlo akorad ze to cislo pod produtem je vseobecny ne jenom pro produkt ale u sklizeni tabaku bych musel nachazet furt protoze to stesti jsem pochopil tak ze com je vetsi tim lepsi predmety ne vic
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vím na 100%.že to pomáhá při výstavbě:
1.Body stavby rychleji rostou
2.V obchodě,zbrojíři a v krejčím jsou lepší věci!
A u té práce tedy opravdu nevím!!!!
 

DeletedUser

Guest
Modlení - k čemu je?
Jsem realista a pozoruji reálnou situaci. Slováci jsou trochu víc věřící než my Češi, takže Slováci více věří, že kostel pomáhá. Přes mnoho dohadů vzniká mnoho teorií, ale nakonec žádná není opravdu potvrzena či vyvrácena.

Závěr:
modlení je stejně užitečné jako v reálném životě, prostě buď věříte, nebo nevěříte. Netušil jsem, že je ta hra až tak realistická :-)

Pro stavaře:
Vzhledem k tomu že nevěřím, je potřeba se dohodnout na něčem, co opravdu má cenu a uznají všichni. Po dlouhé úvaze přicházím k názoru, že lepší než věřit, je stavět a stavět a stavět a ono se to nakonec povede i bez boha.

Boha jeho už to tu zavřete :-), půjdu se modlit, aby to tu někdo uzamčel.
 

DeletedUser

Guest
Nevim přesně k čemu slouží ,ale vím ,že když se před stavěním budovy ve městě pomodlím, stavba dá více výstaveb než normálně(motivace 100%)
 

DeletedUser

Guest
Modlení v kostele

Jelikož kompletní sada pro ospalce dává +1 modlení, tak to k něčemu být musí.:beer:
 

DeletedUser

Guest
A nebo to tak tvůrci hry udělali, aby někdo jako ty, myslel, že to k ničemu není.

To je otázka....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já sám zastávám názor že modlení pomáhá při výstavbě (lepší itemy) a jinde je to k ničemu... modlil jsem se 4x denně a nic se neměnilo (modlil jsem se takto čtyři týdny) pak jsem přestal....
 

DeletedUser

Guest
kostel...je na to...abyste necemu verili....abyste verili ze to neco dela...to je celej vyznam..podle me...

jako kostel v realu;)
 

DeletedUser

Guest
Jamesi, lepší věci? Za pomocí kostelu?To bych řekl do amatéra ale do tebe? Jinak, abych to nebyl spam, mám asi tak stejný názor jako Audi.
 

DeletedUser

Guest
Mám též stejný názor jako Audi, možná to něco dělá, ale to ví jenom Bůh (popřípadě administrátor ::):)
 

DeletedUser

Guest
Bůh v 21.století neexistuje ... Celý svět uznává pouze Adminy ! :D

Kostel? Blbost, jen aby si naivní lidé mysleli, že z toho něco mají. Nakonec si to v sugerují, že to k něčemu je a všem to rozkecají. Nic víc v tom nevidím, za celý život jsem se nemodlil a měl jsem 89.lvl, většinu Questů udělaných a plnej bágl věcí. Co jsem k tomu potřeboval? Kostel? Vůbec, trpělivost.
 

DeletedUser

Guest
Přiznejme si to, můžeme se zatím jen dohadovat k čemu ho tu máme. Neexistují žádné podložené důkazy, které by se všem hráčům shodovaly. (nepočítám medaile ("Věřící" a "Zbožný na štědrý večer") a sadu Sedmispáče (+1 modlení)).

Třeba je to součást nějakého MEGAtajného úkolu.
Třeba opravdu zařizuje spešl věci do obchodů.
Třeba díky modlení opavdu získáte lepší předměty.
Třeba jen slouží k získání medaile ("Věřící" a "Zbožný na štědrý večer").
Třeba ho sem dali Němci jen tak.
Až někdo přijde s nějakou podloženou teorií, tak ať se ozve. Zatím tu nemá cenu dál pokračovat v dohadování!
Howg.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
podle me je to jen na ziskani vyznamenani zbozný,zbožný na štědrý večer ....
 
Nahoru