• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser

Guest
já souhlasím s greenym... nemá smysl se dohadovat o tom, co způsobuje kostel, když o něm všichni stejně ví kulový...:yes:

jinak by ale taky bylo divný, kdyby se innogames dělalo s kostelem, kterej je úplně na prd...
 

DeletedUser

Guest
No ono Inno si mohlo udělat jakýsi kostel s tím, že později k němu přidají bonusy, nebo něco, k čemu musí být.. A pak si řekli, že je to vlastně hloupej nápad a nechali to bejt.. Tak tady máme kostel, co nic nedělá... Prosté...
 

DeletedUser

Guest
alebo to je len s dovodu že táto budova bola bežná vo "western" mestečkách .... proste aby to sedelo ... videli ste predsa mesto bez kostola ???
 

DeletedUser

Guest
další věc: myslíte si, že ve skutečnosti je se modlit v kostele k něčemu? pokud jste věřící a říkáte ano, tak na 100% to tak bude i na the-westu.
 

DeletedUser

Guest
Vyzkoušel jsem se jednou pomodlit a 2x2hodiny jsem pracoval, ty první 2 hodiny jsem nic nenašel ale ty druhé dvě jsem našel 3xBiftek(15% pravděpodobnost že najdu 1 za 30 minut).
Žeby jen náhoda?
 

DeletedUser

Guest
tak skus to pár krat zopakovať .. a potom uvidíš či náhoda a či nie ..
 

DeletedUser

Guest
Slyšel jsem že kostel pomáhá tak, že když se pomodlite před každou výstavbou obchodů máte pak velikou šanci abyste v obchodě měli dobrý věci (zlatý kolt, ostrá šavle atd.) :indián: :lovec:
 

DeletedUser

Guest
Slyšel jsem že kostel pomáhá tak, že když se pomodlite před každou výstavbou obchodů máte pak velikou šanci abyste v obchodě měli dobrý věci (zlatý kolt, ostrá šavle atd.) :indián: :lovec:

Zlatý kolt? Sis ho ukous ne? Že plácáš, takovýhle blbosti... Pokud vím, tak tenhle typ má znění, že: Pokud se pomodlíte před dostavbou každého stupně obchodů, tak máte velkou šanci, že v obchodech na leznete: Drahé, precizní věci apod.
 

DeletedUser

Guest
Slyšel jsem že kostel pomáhá tak, že když se pomodlite před každou výstavbou obchodů máte pak velikou šanci abyste v obchodě měli dobrý věci (zlatý kolt, ostrá šavle atd.) :indián: :lovec:

Zlatý kolt určitě ně. Navíc se to tu už řešilo. Já to zkoušel v praxi a zjistil jsem, že je to na náhodě.
 

DeletedUser6989

Guest
Zlatý kolt? Sis ho ukous ne? Že plácáš, takovýhle blbosti... Pokud vím, tak tenhle typ má znění, že: Pokud se pomodlíte před dostavbou každého stupně obchodů, tak máte velkou šanci, že v obchodech na leznete: Drahé, precizní věci apod.

Nemyslí zlatý kolt,myslí precizní šestiraný kolt (který má zlatavou barvu).
 

DeletedUser10800

Guest
Vím určitě že za to dostaneš Vyznamenání VĚŘÍCÍ. :D
 

DeletedUser10800

Guest
Po mé zkušenosti- když máš málo životů nebo energie a pujdes se modlit, tak ti to přidává trochu rychleji životy nebo energii.
 

DeletedUser

Guest
ne dáváo víc produktu při duelu tvá zbran ubírá ví a nepřítelova mín a máš většív pravdě podobnost že najdeš osvícenou věc
 

DeletedUser

Guest
Já se modlil asi hodinu v kuse a za 8 hodin u obchodování s indiány jsem nic nenašel.
Takže je modlení nic... :)
 
Nahoru