• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kulička

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11691
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11691

Guest
Povrava sa ze sklenena gulicka je na svitici zbran a jeden typek na svete 9 hovori ze ked ju mas v produktech v nedelu medzi 21-22 hod tak dostanes 20 000 §. Mohli by ste sa k tomu vyjadrit ??? Dik
 

DeletedUser7836

Guest
Je to fake.
Sklenenú guličku dostaneš zato, keď zabudneš otvoriť okienko v adventnom kalendári v ten deň keď máš a otvoríš ho až po termíne.
 

DeletedUser

Guest
no,,kuličky už mám dvě,,cco se stane když třeba 13.12. otevřu okénko s 20?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
no,,kuličky už mám dvě,,cco se stane když třeba 13.12. otevřu okénko s 20?

Dostaneš kúsok uhlia
Xmas_coal.png
a u šerifa bude na teba vypísaná odmena :klubun:
 

nicooo

Člen týmu
Slyšela jsem na betě, že má snad bejt nějakej náhradní quest (cena útěchy) pokud 24.12 budete mít buď 10 kuliček nebo 10 uhlí
 

DeletedUser7312

Guest
To bude nejspíše také fake...
I když, možné je všechno.
 
Co mě by zajímalo je jak to bude s těmi úkoly, jak půjde vrátit kalendář a tři kuličky vzájemě, anebo jen jedno z obou?
 

DeletedUser6989

Guest
Co mě by zajímalo je jak to bude s těmi úkoly, jak půjde vrátit kalendář a tři kuličky vzájemě, anebo jen jedno z obou?

Jen jedno.K oběma úkolům je třeba kalendář.Pokud ho odevzáš za sáně,nebudeš už ho mít na alternativní úkol.
 

DeletedUser6989

Guest
Takže jestli tomu dobře rozumím, jedno to není. Buď jeden anebo druhý, ale ne oba dohromady?
odpověděl jsem na otázku,že půjde splnit jen jedno (tzn. jen jeden úkol) a ne že je to jedno.Zkrátka na splnění obou úkolů potřebuješ kalendář.Pokud o něj příjdeš tím,že splníš úkol třeba se sáňemi,těžko budeš moci splnit úkol s kuličkami,když už nebudeš mít kalendář.
 

DeletedUser

Guest
Pokud jsi 3x otevřel moc pozdě, dostaneš pytlík kuliček +5 manuální zručnost (Prodejné)---mám na betě
Pokud jsi 3x otevřel moc brzo, dostaneš prý koště--neviděl jsem
Pokud jsi otvíral dobře (maximálně 2x špatně), asi dostaneš sáně

můžeš dostat jen jedno z toho, předpokládám, že sáně jsou neprodejné a ostatní prodejné
 

DeletedUser

Guest
ale zajímalo by mě kdy se to objevi to vyměnění kalendáře za sáně na normálních světech a ne na betě
zdravim všechny:klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9423

Guest
Koště se získá tím, že budeš mít 13 kousků uhlí a adventní kalendář.
 

DeletedUser1318

Guest
Koště se získá tím, že budeš mít 13 kousků uhlí a adventní kalendář.
Na betě nebo na normálním světě?
Neříkám, že je to tvůj případ, ale já bych byl opatrný, už jsem taky viděl prodávat kuličku s tím, že je nutná pro tajný úkol.
Nápaditost některých hráčů, jak se zbavit nepotřebných, možná bezcenných věcí je obrovská.
Škoda, že nejsou upDaty načteny na všechny světy zaráz, my máme smůlu, že tu pak je takový bor... nepořádek nejen na fóru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9423

Guest
Na betě nebo na normálním světě?
Neříkám, že je to tvůj případ, ale já bych byl opatrný, už jsem taky viděl prodávat kuličku s tím, že je nutná pro tajný úkol.
Nápaditost některých hráčů, jak se zbavit nepotřebných, možná bezcenných věcí je obrovská.
Škoda, že nejsou upDaty načteny na všechny světy zaráz, my máme smůlu, že tu pak je takový bor... nepořádek nejen na fóru.

Na Betě, sám jsem to zkoušel.
 

DeletedUser

Guest
Takže kuličky zatím schovávám, jestli na něco jsou se dozvíme asi později, že? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru