• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kulička

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11691
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
odpověděl jsem na otázku,že půjde splnit jen jedno (tzn. jen jeden úkol) a ne že je to jedno.Zkrátka na splnění obou úkolů potřebuješ kalendář.Pokud o něj příjdeš tím,že splníš úkol třeba se sáňemi,těžko budeš moci splnit úkol s kuličkami,když už nebudeš mít kalendář.

Zajímala by mne jedna věc. Systém sám ví jestli jsem okénka otevíral tak jak jsem měl a vygeneruje mi neměnou variantu, anebo si budu nějak moct vybrat co si vezmu. Jelikož mi se zobrazuje jenom to o těch sáních, krom jednoho světa kde mám pytlík kuliček. Takže dá se nějak dopracovat k ůkolu který bych si chtěl vybrat anebo to není možné a mám jen jednu variantu? Že bych třeba prodal/nakoupil kuličky a objevilo by se mi něco jiného?
 

DeletedUser

Guest
proto aby jsi dostal ty kuličky, musíš okynka 2x min otevřít špatně...

Teda ano, sestém ví co jsi otevřel a podle toho dává Q
 

DeletedUser

Guest
ja som otvoril 12 okienok po termine (4.1.2011) a nemam ziadnu gulicku,dostal som same uhlie.kde mam zohnat gulicky na splnenie ukolu:Vánoce (Vánoce...)?
Svet5
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
protože je nový rok, a nejspíš se to započítává, jako že to mmáš otevřeno o x měsíců a dní napřed... Kuličky koupit...
 

DeletedUser

Guest
Tak to máš kliku...

Jinak já si to se 2 špatnýma nevymyslel..., poze předávám info

Na trhu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru