• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kybervalka

možna kdyby Hackeří zastavili vodu nebo zastavili vlaky tak by asi proti vládě demonstrovalo víc lidí a byl by to tlak na vládu.

Kdyby hackeři zastavili vodu, tak bych šel zastavit hackery, ne vládu. Nepřipadá ti, že by jsi se měl spíše bránit ohrožení, které ti někdo působí, než nutit někoho aby se nechal vydírat?
 

DeletedUser13138

Guest
Anonymous jsou obyčejní lidé,takže nevím proč by utočili na sobě rovné
 
Anonymous jsou obyčejní lidé,takže nevím proč by utočili na sobě rovné

Tak v tom případě nevím, proč jsi spekuloval o tom že, co by se dělo; "kdyby hackeři zastavili vodu..."

Mimochodem, útok na sobě rovného není nic vyjímečného či nemožného. Pod hesle,: účel světé prostředky. Běžně jsou v mocenských hrách bráni jako "rukojmí" právě obyčejní lidé.
 

DeletedUser

Guest
Přesně na to sem narážel, ale bohužel se najde dost velká skupina lidí, která tomu věří. Například dnes ve škole jsme se o tom bavili s učitelem. Spolužák to nastínil jako "vtipné" téma. Jenže náš učitel se začal "klepat", že je to možný a nejspíš se to také stane. Anonymous bojují za nás všechny, proč by pak někdo měl dělat takovéto věci.
Může nás jen mrzet, že si lidé myslí, že se to stane.

Anonymous jsou obyčejní lidé,takže nevím proč by utočili na sobě rovné

Anonymous se vyjádřily, mimo jiné, k "objektivním, nestraným a zcela pravdivým" apokalyptickým "zprávám" na Nově (a taky na Primě a Markíze)

[YOUTUBE]89w-hSWPxLM#![/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
k "obětivním, nestraným a zcela pravdivým" apokalyptickým "zprávám" na Nově (a taky na Primě a Markíze)

Nova, třeba i Blesk mě nechávají v naprostém klidu. Když si odmyslím krev, násilí, vyžívání se v lidském neštěstí, tak mi zbude ke sledování asi tak 4 minuty dalších lží a polopravd :(
 

DeletedUser

Guest
Vypneme celý internet, vyhrožují zdrcujícím útokem Anonymous
zdroj: novinky.cz

no tohle uz nema s zadnym acta nebo sopa nic spolecnyho podle me...
 

DeletedUser12110

Guest
Vypneme celý internet, vyhrožují zdrcujícím útokem Anonymous
zdroj: novinky.cz

no tohle uz nema s zadnym acta nebo sopa nic spolecnyho podle me...

Aneb jak ma vypadat spravny bulvarni titulek, jak uz tu nekdo nekde rikal :) A nejen nadpis, ono i to uvedeni Anonymous jako skupiny hackeru je... Mimo realitu :)
Technickou narocnost posoudit nedokazu, ale minimalne logiku to postrada. Nebudou si prece rezat vetev, na ktere sedi.
 
Logika v tom je, oni pouze "shodí" internet, ten se zase po nějakém čase cca hodin rozjede. Nezničí ho napořád, ale jen ho krátkodobě omezí. Toto je princip protestu a s osobní obětí se počítá. Kolik lidí se upálilo na protest, když se bavíme o řezání větve...

Na druhou stranu, já bych v těchto vyšších věcech elementární logiku nehledal. Tam už to jede podle jiného klíče a nám se to může zdát jako blbost. Navíc nikdo neví jaký mají anonymousáci cíl, ani co jsou zač. Další věc je ta, že rozpoutají nějakou věc a hafo trupíků se k tomu přidá. Takže oni provedou cokoli, co jednoho mimoně napadne a těm dalším se to bude dostatečně líbit.
 

DeletedUser

Guest
Vypneme celý internet, vyhrožují zdrcujícím útokem Anonymous
zdroj: novinky.cz

no tohle uz nema s zadnym acta nebo sopa nic spolecnyho podle me...

Tady je celá zpráva, osobně si myslím, že tohle překračuje jejich možnosti, i když těžko říct čeho jsou schopni. Pokud vím, tak SOPA i PIPA jsou momentálně uloženy k ledu a evropskou ACTA to pravděpodobně taky čeká (mimochodem ACTA byla projednávána s balíku zákonů o rybolovu, kvůli utajeni).

A tak nevím, proč takto demonstrovat proti "nenasytným bankéřum z Wall street" a "nezodpovědným vůdcům", teda né že by by nebylo nic prohnilého ve státních aparátech - naopak je toho prohnilého až moc, ale nevím, zda by tahle akce - kdyby byla uskutečněna - měla nějaký efekt. Je asi docela naivní myslet si, že po odstávce internetu zkorumpovaní politici rezignují, a bankéři rozdají své nahromaděné mění hladovým lidem v Africe...

Aneb jak ma vypadat spravny bulvarni titulek, jak uz tu nekdo nekde rikal :) A nejen nadpis, ono i to uvedeni Anonymous jako skupiny hackeru je... Mimo realitu :)
Naprostý souhlas!
Ano je to bulvární titulek, a jak z článku vyplívá, tak i spíše katastrofický, než realistický. A ano, DDoS (blokace webů) útoky jsou spíše jakousi obdobou demonstrací, než hackerskými útoky. Právě DDoS útokům se Anonymous věnují asi nejvíce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11464

Guest
Byla by sranda, kdyby se jim to povedlo ;) Fandim jim upřímně ;)
 
ta tady ještě zpráva, ze které bude mít jistě radost McBracey:) Policie zadržela 25 členů hackerského hnutí Anonymous

Mám, ale zítra si na to ani nevzpomenu. V podstatě se ještě divím že nějaké aktivity probíhají, podle mě ten humbuk kolem nich shořel i s jejich věcí už dávno. Takových protestů bylo je a bude, pořád se děje cosi nového, kdo by dbal na staré věci.

Ps: V podstatě nepoznám jestli je internet shozený či běží, mě to už delší dobu jede pořád stejně blbě...
 

DeletedUser

Guest
Shodit celý internet? To je podle mě nesmysl.
Možná, že by to šlo udělat nějak jako blackout u elektřiny. Že by shodili nějaký velký server a vzhledem k tomu, že je to všechno na sebe provázané, by se na to začali balit další a další servery až by to nakonec pohltilo celý internet. Ale opravdu nevím, nejsem odborník a nevím na jakém principu je internet z tohoto hlediska postavený.
 
Nahoru