• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lež politiků

Ten Klaus je ale hrozná ostuda, to se předvedl. Měl si o to péro zažádat později, však oni by mu ho na památku věnovali. Vždycky si nějaké drobnosti odnášejí, posleze. A on to čorne hned a před kamerami!
 

DeletedUser

Guest
"Podle me se proste na to pero koukal,pak mu do sluchatek nekdo rekl ze bude mit ten vedle projev a tak zakejval hlavou,ale pritom to vypadalo jako kdyz kejve na to pero stylem "joo to se mi libi, to ztopim:-)" a kdyz zjistil ze na nej je zaber tak rychle zpozornel, narovnal se,schoval ruce a potreboval se rychle nenapadne upravit,tak proste nekam musel nenapadne dat to pero...v tom okamziku on ho predstavil,na coz se Klaus typicky pousmal a vypadalo to jako ze ma radost z toho pera:)"

Ale stejně se mě líbí, jak si ho ten Chilský "něco :D" všimne a raději si přerovná věci na stolku :D
Ale jinak, Klaus určitě nemá zapotřebí krást pera. Klaus je stejně jeden z nejlepších lidí, co v naší vládě byli, tohle byla jen neštastnhá náhoda...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
"Podle me se proste na to pero koukal,pak mu do sluchatek nekdo rekl ze bude mit ten vedle projev a tak zakejval hlavou,ale pritom to vypadalo jako kdyz kejve na to pero stylem "joo to se mi libi, to ztopim:-)" a kdyz zjistil ze na nej je zaber tak rychle zpozornel, narovnal se,schoval ruce a potreboval se rychle nenapadne upravit,tak proste nekam musel nenapadne dat to pero...v tom okamziku on ho predstavil,na coz se Klaus typicky pousmal a vypadalo to jako ze ma radost z toho pera:)"

Ale stejně se mě líbí, jak si ho ten Chilský "něco :D" všimne a raději si přerovná věci na stolku :D
Ale jinak, Klaus určitě nemá zapotřebí krást pera. Klaus je stejně jeden z nejlepších lidí, co v naší vládě byli, tohle byla jen neštastnhá náhoda...

co si budeme namlouvat,normálně ho ukradl.Péro se dá odpustit,ale jak tuneluje republiku a ta jeho vláda sním to už se odpustit nedá.
 

DeletedUser

Guest
Nechci moc rýpat, ale v našem systému nemá prezident na funkci vlády téměř žádný vliv.
Prezident by u nás měl být především morální autoritou a měl by naši zemi reprezentovat, což si myslím že se mu daří opravdu dobře, stejně jako si (nám) nenechá kálet na hlavu z Bruselu.

S tím perem - nejedná se o krádež, jde o stejný "suvenýr" jako například balená kstičková mýdla na hotelu apod. Jak řekl MF Dnes nějaký odborník na etiketu, jedná se o zcela běžnou záležitost a teoreticky to pero vlastně už bylo pana prezidenta. To že ragoval značně roztržitě se dá pochopit, kdo z vás někdy třeba ve škole nebo na poradě neudělal jen tak mimoděk něco, co ostatním přišlo divné.
A to pero - jak jsem psal jdeo zcela běžnou pomůcku, třeba státní návštěvy u nás dostávají každý z delegace podobné pero se státním znakem a k tomu poznámkový blok. :hi:
 

DeletedUser

Guest
Pro Boha živého, vy jste vážně tak stupidní, že si myslíte, že člověk jako Václav Klaus má zapotřebí někde krást propisku?! Zamyslete se tedy nad sebou..

Klaus je nejlepší člověk v české politice přátelé, na to vemte jed. Má svůj charakter, jak řekl Forkronil, nenechá ostatní, aby nám "s*ali" na hlavu.

E: co se týče reprezentace české republiky, to Klaus zvládl na výbornou, jeho karambol s propiskou je prý druhé nejsledovanější video na světě.
 
co si budeme namlouvat,normálně ho ukradl.Péro se dá odpustit,ale jak tuneluje republiku a ta jeho vláda sním to už se odpustit nedá.

Inu klopýtl Václav, možná nemá zapotřebí brát prupisky, ale sebral ji. A to velice ukázkově, prostě typický příklad čorky. A vypadá to dost blbě, to se před veřejností a kamerama , při státních akcí nedělá. Vím že když u nás někdo je, tak si prezident po podpisu s dotyčným vymění péra, i když byli obě naše, a každý si odnese jedno domů. Prostě měl počkat až ho dostane. Ted se nám budou smát po celém světě. Budou to vysílat lokální televize v sekci "Borec na konec".

Cline, vláda není jeho takto to nemůžeš paušalizovat a Klaus nic nevytuneloval, to až ti po něm.

Pro Boha živého, vy jste vážně tak stupidní, že si myslíte, že člověk jako Václav Klaus má zapotřebí někde krást propisku?! Zamyslete se tedy nad sebou..

Nemá zapotřebí krást prupisky, o to stupidnější je že to provedl.
 
přesně popsaný,kecy o tom,že bylo de facto jeho,nebo že by ho stejně dostal nemůžou obstát.Způsob jak si ho přivlastnil,je snad nejvýmluvnější.:radní:
 

DeletedUser

Guest
Ale pro Boha, myslíte, že je dement aby to jentak ukradl? Prostě se "nudil", prohlížel si propisku... Pak mu bylo oznámeno ve sluchátkách, že ten vedle bude mít projev, nacoč kývl, tak že to vypadalo, jako že se mu to pero líbí... Pak pouze zazmatkoval, tak ho hodil do kapsy a usmíval se... Nedělal bych z toho pohromu, prostě neštastně vypadající událost..
 

DeletedUser4517

Guest
Když už tak si měl vzít to péro až po skončení a ne v přímem přenosu.Za mě je to ostuda,že to udělal
 

Deleted User - 31870

Guest
To přeci nemůžeš srovnávat - u prodavačky by to byla krádež, tady se jedná pouze o společenské faux pas (to péro by přeci potom dostal, jen zazmatkoval).
 

DeletedUser

Guest
jezisi...vy teda z toho delate aferu....dal sem to video spis pro pobaveni...ale nechapu, jak to muzete brat tak vazne...v politice se ted deje dost velkej bordel...o tom by se tu melo mluvit
 
Ale pro Boha, myslíte, že je dement aby to jentak ukradl? Prostě se "nudil", prohlížel si propisku... Pak mu bylo oznámeno ve sluchátkách, že ten vedle bude mít projev, nacoč kývl, tak že to vypadalo, jako že se mu to pero líbí... Pak pouze zazmatkoval, tak ho hodil do kapsy a usmíval se... Nedělal bych z toho pohromu, prostě neštastně vypadající událost..

Poslyš, on samozřejmě není dement, o to je to horší, že to provedl. V tu chvíli moc nepřemýšlel, to je chyba. Země jako Chile není u nás zrovna známá, pokud ji navštíví náš prezident je to už dost nevídaná věc, tam se jezdí jednou za dvacet let. A on právě při takové příležitosti ztopí péro.

Tuto akci zřejmě sledují všechni Chilané (hlavně ti "důležití") a určitě se budou o nás zajímat. Jedna z věcí proč tam představitel našeho státu jede, je upevnění hospodářkých vazeb mezi zeměmi a navázání ekonomických vztahů mezi soukromou sférou. A on si strčí prupisku do kapsy a tím to všechno pohřbí. Víš co tady mohlo být pracovních příležitostí?
 

DeletedUser

Guest
Mc, ty to podle mě nechápeš..
Nikoho v Chile by určitě nenapadlo, že to kradl, mají za hotovou věc, že je to jeho.. Nemyslím, že by to tam nějak závratně řešili, to jen zase češi chtějí aférku..
 
nemůžu souhlasit s Gibtovou argumentací.Kdyby podepisoval nějakej dokument,pero potom bezmyšlenkovitě strčil do náprsní kapsy,nikdo by ho po něm jistě nechtěl vrátit.Ale takový šachy s rukama pod stolem je trapas jako hrom.Nehledě na to,že náš fenomém snad ani zazmatkovat neumí.A pokud je to vůbec možný,tak by se z toho elegantně vykroutil.
 

DeletedUser4517

Guest
Je to sprostá krádež a klidně si ho tu zastávejte že to nevzal,že by mu to dali a podobné bláboly.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, já na to video koukal několikrát, a přece jen to vypadá tak, že prostě zazmatkoval a rychle pero strčil do kapsy... Když se kouknete na jeho výraz, tak to z něj přimo čiší :)
 

DeletedUser

Guest
Podle mě prostě pero vzal bezmyšlenkovitě do ruky - u člověka co většinu života strávil prací s dokumenty je to přirozené - a pokyvoval hlavou buď jako odpověď borcovi ve sluchátkách, nebo jako náznak souhlasu s Chilským prezidentem. Pak si uvědomil že má v ruce to pero, takže ho rychle strčil do kapsy a chtěl vypadat nenápadně, protože by to mohlo vypadat... divně, prezident hrající si s propiskou. Pak to dal do saka a když už tam byl s rukama tak si ho upravil a pak se snažil dlěat jako by nic a pohledem zkoumal zda si toho lidi kolem nevšimli. Pro roztržitého člověkaj ako jsem já je to jasné jako facka, to jen vy skandalisti za vším hledáte nějakou vědu. :kobylka:
 
Kouknu do penálu a v ném byla prupiska, sama mi skočila do kapsy. Všichni jste to viděli.

Sledujete vážení současné aktuální politické dění? Teď se ten náš malý rybníček vysloveně vaří. Věci Veřejné - familiárně nazývané Veverky, se postarali o velice dramatickou telenovelu. Sám se nedívám na televizi, jen na zprávy, tam je všechno, ostatní pořady jsou chabé.
 
Nahoru