• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Level 100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no ono se nedivím že ten návrh s extra dlouhým úkolem neměl 100% na ano nebo aspon 60% to protože by se u něj člověk nudil k čemu ti je úkol u kterého máš pracovat u nějaké práce 40hodin?? a pak dalších 20 prací 40 hodin úkol aby byl dlouhý a zároven lidi bavyl musí být složen třeba z 50 částí ale nějaké které neděláš jednu 40 hodin ono pak jseš na to stejně jako bez úkolu a náhodou já hraju za dobrodruha jsem lvl 26 a ono jsem začal plnit q až ted :D a to jen z důvodu expů protože na expi mám hrozně málo prací a navíc mám celkem kolem 16-18 úkolů (ten mugridge mě zničí :D) a plnit z toho můžu asi jen 10-12 takže dost neplnitelného chápu jsem v jiné situaci podle tebe asi mnohem lepší (:D možná i podle mě začali mě ty q bavit protože přibyli chrarakterky) ale prostě si myslím nehraj za tu postavu jestli nechceš ale nemaž ju sem tam na ni zajdi at se nesmaže a přečkej na jiné postavě než dají nové úkoly.(zas tak dlouho to trvat nebude já to hraji po půl roce a když jsem to viděl po té době poprvé málem jsem úlekem spadl z židle jak se to změnilo přibilo po té době asi přes 20 prací vypadal ten the west úplně jinak a přibili duely s NPC

PS:prominte mi pravopisné chyby a kdyby se to co jsem někomu napsal nelíbylo řekněte to normálně nemám zapotřebí se hádat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru