• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Level 100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no ono se nedivím že ten návrh s extra dlouhým úkolem neměl 100% na ano nebo aspon 60% to protože by se u něj člověk nudil k čemu ti je úkol u kterého máš pracovat u nějaké práce 40hodin?? a pak dalších 20 prací 40 hodin úkol aby byl dlouhý a zároven lidi bavyl musí být složen třeba z 50 částí ale nějaké které neděláš jednu 40 hodin ono pak jseš na to stejně jako bez úkolu a náhodou já hraju za dobrodruha jsem lvl 26 a ono jsem začal plnit q až ted :D a to jen z důvodu expů protože na expi mám hrozně málo prací a navíc mám celkem kolem 16-18 úkolů (ten mugridge mě zničí :D) a plnit z toho můžu asi jen 10-12 takže dost neplnitelného chápu jsem v jiné situaci podle tebe asi mnohem lepší (:D možná i podle mě začali mě ty q bavit protože přibyli chrarakterky) ale prostě si myslím nehraj za tu postavu jestli nechceš ale nemaž ju sem tam na ni zajdi at se nesmaže a přečkej na jiné postavě než dají nové úkoly.(zas tak dlouho to trvat nebude já to hraji po půl roce a když jsem to viděl po té době poprvé málem jsem úlekem spadl z židle jak se to změnilo přibilo po té době asi přes 20 prací vypadal ten the west úplně jinak a přibili duely s NPC

PS:prominte mi pravopisné chyby a kdyby se to co jsem někomu napsal nelíbylo řekněte to normálně nemám zapotřebí se hádat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru