• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Liga majtrov 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

Kto získa titul ?


  • Celkový počet hlasujících
    36

DeletedUser

Guest
Fandím Chelsea lebo je tam Torres, konečne odvolali toho feťáka Villasa Boasa takže majú šancu postúpiť...inak Barcelona to určite nevyhrá, to som si istý..a keď si vezmete akú ma ľahkú ligu Barca a napríklad Arsenal má každý jeden zápas v Premier League ťažký..no a ten ****** Messi od šestnácky ani nedokopne preto musí kopať z 5ky :)

A zamyslel jsi se proč má Barca tu ligu "lehkou" a Arsenal "těžkou"?. Asi proto že kvalita obou týmů je nesrovnatelná....A myslet si že fotbalista ,který dá za sezonu 50 gólů je***** je celkem mimo mísu.
 

DeletedUser7671

Guest
CHELSEA nádhera!!! Krásny výkon..no prečo? Taksa na nich pozri preboha...Robben ako malý chlapec čo máproblém nahrať loptu a Ribbery s tou tvárou omg :D

Ten tvoj výrok o Ribberym hovorí o tebe všetko. Myslíš si že on za to môže? Zisti si prečo má takú tvár. Podľa teba všetci čo utrpeli nejaký úraz, alebo sa narodili telesne postihnutý sú omg. Ja si myslím že tvoja "duša" je omg. Poznám kopu ľudí ktorí majú nejaký fyzický postih, ale ty "duševne" im nesiahaš ani po členky.
A ak chceš určovať najlepšieho futbalistu podľa krásy, tak by si mal svoju pozornosť upriamiť na futbalistky a nie na futbalistov.

Ospravedlňujem sa všetkým ostatným za môj ostrejší príspevok.
 

DeletedUser

Guest
Po tvojom príspevku končím s futbalom a uvažujem nad samovraždou Prepáčte za mäkší tón, nechcem kvôli moralistom dostať ban :)

Omg a viem že mu prešlo po tej sprostej hlave auto.
 

DeletedUser7836

Guest
Čo hovoríte na štvrťfinálový žreb ?
Zápas ac vs barca bude dosť zaujímavý.

APOEL Nikózia (Cyp.) - Real Madrid (Šp.)
Olympique Marseille (Fr.) - Bayern Mníchov (Nem.)
Benfica Lisabon (Portug.) - FC Chelsea (Angl.)
AC Miláno (Tal.) - FC Barcelona (Šp.)
 

DeletedUser6120

Guest
Následný rozlosování máš tady :)

[SPOIL]
428052_365142240186507_127716473929086_1110031_1712940438_n.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Fandím Chelsea lebo je tam Torres, konečne odvolali toho feťáka Villasa Boasa takže majú šancu postúpiť...inak Barcelona to určite nevyhrá, to som si istý..a keď si vezmete akú ma ľahkú ligu Barca a napríklad Arsenal má každý jeden zápas v Premier League ťažký..no a ten ****** Messi od šestnácky ani nedokopne preto musí kopať z 5ky :)

K tomu mám jen jedno: Rozhovor novináře, Robina Van Persiho a Messiho.

Robin Van Persie: Bůh mě poslal, abych spasil fotbal.
Messi: Já nikoho neposílal.

Co se týče mě, už od dětství fandím Chelsea... Baví mě jejich styl hry, baví mě na něm jeho legendy (F. Lampard, J. Terry, D. Drogba, M. Essien) a to nemluvě o těch, co už tam nehrajou (třeba A. Robben). Nejlepší na Chelsea je, že nikdy nemůžete posoudit naprosto jistě, jak zápas dopadne.

Takže já doufám, že ligu mistrů, vyhrajou právě oni.

Co se týče Barcelony, nemám proti nic vůbec nic, ale občas si říkám jestli hrajou fotbal nebo bago.
 

DeletedUser

Guest
Neviděl no, ono já na ty zápasy koukám jenom na kompu a většinou se to seká, takže fakt koukám jen na chelsea.

Navíc od doby, kdy nemáte torrese, tak mě liverpool docela omrzel... ještě že tam hraje gerrard
 

DeletedUser6120

Guest
No, já to myslel hlavně z toho důvodu, že výkon a výsledek zápasů Liverpoolu je daleko nečitelnější než Chelsea :(
 

DeletedUser7836

Guest
Tak čo hovoríte na včerajšie zápasy ?
[YOUTUBE]mhBXECwmrT4[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]wIQfISTb_c4[/YOUTUBE]

dnes máme na programe dalšie 2 zápasy a to:

Live na Nova Sport
Olympique Marseille (Fr.) - Bayern Mníchov (Nem.),

Live na STV1 a malo by to vysielať aj ČT4
AC Miláno (Tal.) - FC Barcelona (Šp.),

Oba zápasy začínajú tradične o 20:45
 

DeletedUser

Guest
Škoda té druhé penalty.... (Se kterou mimochodem nesouhlasím....) Věřil jsem a přál AC (Jen přál.... Fandím Liverpoolu....) Fotbal blaugranas mě nikdy nebavil, a proto jsem jen rád, že jim letos merengues seberou titul.... (A snad i LM....) Podle mě LM, mohou momentálně vyhrát 3 týmy.... Real, Barca, Bayern.... (Napsal jsem to podle mnou předpokládaných šancí....) Chelsea podle mě nemá absolutně šanci, její kádr na to nestačí....
 

DeletedUser

Guest
Presne tak, škoda tej druhej penalty (ktorá aj podľa môjho názoru nemala byť odpískaná). Myslím, že to trošku AC vyviedlo z tempa, navyše neodpískaný zákrok na Ibrahimoviča (ktorý bol podľa mňa porovnateľný so zákrokom na Messiho, po ktorom bola odpískaná prvá penalta), odpískaná ruka Robinha a ďalšie chyby rozhodcu ich podľa mňa znechutili a tak záver trochu vypustili. Ale aj tak pre mňa sympatický výkon AC. K Barce len toľko, že štýl hry 4-3-3-3 je fakt dosť ťažké poraziť :D
[SPOIL]
4a64408b-1b21-99cb.jpg
[/SPOIL]

Ja osobne sa však veľmi teším na dvojzápas Bayern vs Real, podľa mňa to bude pekný rýchly a dynamický futbal, kde bude veľa gólových šancí a zaujímavých akcií. Bayern na krídlach s Robbenom a Ribérym môže byť nebezpečný, takže sa ako fanúšik Realu na tento dvojzápas fakt teším. :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Posledné výsledky:

3.4.2012 20:45
Barcelona 3 - 1 AC Miláno

3.4.2012 20:45
Bayern 2 - 0 Marseille

4.4.2012 20:45
Real Madrid 5 - 2 APOEL

4.4.2012 20:45
Chelsea 2 - 1 Benfica
 

DeletedUser

Guest
Vyhrá to Chelsea Barca ma ******ov nevedie hlavičkovať to využije Chelsea a vo finále s Realom vyhrá na penalty xixi lolky
 

DeletedUser

Guest
Fandím Chelsea lebo je tam Torres, konečne odvolali toho feťáka Villasa Boasa takže majú šancu postúpiť...inak Barcelona to určite nevyhrá, to som si istý..a keď si vezmete akú ma ľahkú ligu Barca a napríklad Arsenal má každý jeden zápas v Premier League ťažký..no a ten ****** Messi od šestnácky ani nedokopne preto musí kopať z 5ky :)


Barca a ľahkú ligu :D Máš pravdu, keby Barca hrala Premier, neprežili by, lebo futbal už nieje futbal, ale ragby :) A že Messi nedokopne? Pravda, Ronaldo a Realíček Madríček sú :angel: však?


E: Všetko nieje o hlavičkovaní. Futbal kde sa prekopuje lopta od brankára k brankárovi neni taký záživný, ako futbal kde vidíš ako každý hráč rozmýšľa na ihrisku, no nie?
 

DeletedUser

Guest
Barcelona nehraje fotbal, ale bago. ;)
Kdyby hrál AC milán místo Barcelony proti Chelsea, byl by to mnohém hezčí a otevřenější fotbal. Barcelona hraje bago a občas zkusí překvapit nepřítele. A tohle hrajou zápas za zápasem. Pokud vím, tak nikdo to takhle nehraje v Evropě jak oni.
Mě už to přestává bavit pořád koukat na to jak si přihrávaj a jednou za 8 minut něco zkusí. Z dálky neumí pomalu vystřelit a branky dávaj z blizky pořád stejné... když nedaj gol zblizky, tak z penalty, protože Messiho zkácí i silnější vítr.

A fandit někomu kvůli tomuhle - i když vyhrává - nebudu. I když jsem jim kdysi fandil.
 

DeletedUser

Guest
Ja som mal tiež rád barcu keď tam bol Ronaldinho, no ide to s ňou dole vodou :)
 

DeletedUser

Guest
Jo. Barca za Ronaldinha (mimochodem, podle mě nejlepší hráč ze všech....), Deca, Edmilson, Larsona a Etoa byla skvělá.... A přitom taky vyhrávala co šlo....

Jo a fakt neuznávám kecy o tom, že Primera Division je lehčí liga něž premier league....
Koukněte se nejen na Barcu a Real, ale takový athletic bilbao, Valencie, Atletiko Madrid, Malaga, Levante a další.... Vše to jsou velice kvalitní týmy.... (Například Athletic suveréně přejel United v evropské lize....)
 
Nahoru