• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Liga majtrov 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

Kto získa titul ?


  • Celkový počet hlasujících
    36

DeletedUser6120

Guest
Tak dnes první semifinále: Bayern Mnichov - Real Madrid
Zítra nás čeká: Chelsea - Barcelona


Komu věříte?
 

DeletedUser6120

Guest
Chelsea ve finále!

Barcelona - Chelsea 2:2 (35. Busquets, 43. Iniesta - 45+1. Ramires, 90+2. Torres), první zápas 0:1, postupuje Chelsea.

Zítra se rozhodne o druhém finalistovi (Real/Bayern). Má Chelsea šanci na zisk trofeje?
 

DeletedUser13667

Guest
Tak včerejší zápas byl opravdu zajimavý. Mám rád oba kluby, ale fandil jsem Chelsea. Asi kvůli Čechovi.
Netroufám si tipovat jestli šance má nebo ne. Hodně hráču si finále nezahraje, ale Chelsea má dost kvalitnáích hráčů i na střídačce. Nezbývá nám nic jiného než se těšit :)
 

DeletedUser7906

Guest
Včerejší zápas asi překvapil všechny, protože kurz na výhru Chelsea byl zhruba 1:11 :)) Jinak i přesto, že jsem fandil Barceloně, tak musím uznat, že Chelsea si to vybojovala. Chelsea to bude mít ve finále hodně těžké. Dost hráčů je vykartovaných. Mezi ně patří i Terry (jeho vyloučení bylo zybtečné) Ale kdo hraje fotbal stejně jako já, tak ví, že se zápas občas vyhecuje a takovýhlech "blikanců" bývá dost...
Dneska bude další zajímavé utkání, které doufám dovede do vítězného kocne Bayern, protože Real není tým, který bych měl v oblibě :)
 

DeletedUser13667

Guest
Včerejší zápas asi překvapil všechny, protože kurz na výhru Chelsea byl zhruba 1:11 :)) Jinak i přesto, že jsem fandil Barceloně, tak musím uznat, že Chelsea si to vybojovala. Chelsea to bude mít ve finále hodně těžké. Dost hráčů je vykartovaných. Mezi ně patří i Terry (jeho vyloučení bylo zybtečné) Ale kdo hraje fotbal stejně jako já, tak ví, že se zápas občas vyhecuje a takovýhlech "blikanců" bývá dost...
Dneska bude další zajímavé utkání, které doufám dovede do vítězného kocne Bayern, protože Real není tým, který bych měl v oblibě :)

Ano, ale on je profesionál :) tohle by se u něj prostě stát NIKDY nemělo. Každopádně stalo se a Chelsea je ve finále.


Včerejší zápas byl o něco lepší než Chelsea s Barcelonou avšak mě tolik nebavil. Musel jsem se ale zasmát při těch penaltách. Chytnout 5 penalt a jednu přestřelit.. to se jen tak nevidí. Ne na téhle úrovni.
 
Nahoru