• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Máte řidičák?

Máte řidičský průkaz?


  • Celkový počet hlasujících
    106

DeletedUser120

Guest
Řidičák je bezva..... co se kurzu týče byl spíš pro vztek...instruktor mi hýbal se zrcátkama takže jsem nic neviděl a tak podobně.... ale rozhodně dobrá zkušenost ;)
 

DeletedUser6753

Guest
jáho budu dělat o polovinu levněji :::)):::::)):::::)):::::))::
 

DeletedUser765

Guest
Anketu jsem dle vašich přání poupravila ;-)

Já osobně na řidičák nespěchám a ani spěchat nebudu, kolik jezdí na silnicích (sebe)vrahů stačí :-D
 

DeletedUser120

Guest
ááá mechanik, silniční doprava, zemědělka... ohledně tohodle výhodné školy.... teda výhodné...znám holky co msueli an zemědělce dělat řidičák na traktor... moc nadšené nebyli
 

Deleted User - 31870

Guest
autoškolu bych si hned zopakovala, měla jsem bezvadného učitele, který chodil do školy s dědou.. měl suprové hlášky a hlavně s ním nikdy při řízení nebyla nuda.. navíc jsem byla ráda, že byl kliďas - někteří lektoři jsou schopní vás seřvat za sebemenší blbůstku.. Jen škoda, že již zemřel.. :( Byl to moc fajn člověk
 

DeletedUser

Guest
Nemohli by jste takly dát aby jsme mohli vidět kdo jak hlasoval?? Takhle je nám to na nic!

[napraveno]
ale přišli jste o data z předchozího hlasování
hlas si můžete dát znovu
Darling
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
tož já jsem udělal na poprvý B a teď dělám C, C je větší sranda baví mě to - 29. mám zkoušku
 

DeletedUser

Guest
Chápu v tomto Monču, ale většinou se bojím, když jedu s někým jiným, přesto netvrdím, že jsem skvělý řidič. Nebojím se většinou v autobuse, ale ono to jinak vypadá asi v autobuse a jinak v osobáku, zvláště když jedete s nějakým divočákem. Je to pár dnů, kdy kousek odtud bylo auto s mladými kluky roztrhané na kusy. Určitě jste to mnozí zaznamenali.
 

nicooo

Člen týmu
To já už mam 2 roky řidičák na auto a půl roku se můžu hrdě nazývat motorkářkou(A1). No autoškola byla docela dost sranda, hlavně zpětně, když si člověk vzpomene na ty kraviny co dělal, zřeba první jízda (copa jízda, ale první rozjezd) na motorce a pád na Slovanský v Plzni, kdo zná tak si to jistě umí představit ve 3 odpoledne :-D a učitel taky vtipálek a musim mu fakt poděkovat, že mě teda skutečně naučil řídit. Je to jedno z nejdůležitějších hesel- Nejde o to udělat řidičák, ale naučit se řídit. A je to svatá pravda. Autem jezdim tak jednou do tejdne, na motorce víc a musim teda říct, že 70% řidičů by na silnici nemělo co dělat. Pak se nemůžem divit, že jsou samý bouračky, když si mladý frájové koupí tejden po řidičáku silný auta a začnou machrovat. Tim nemyslim nic proti mladým, mě je 21 :hoj: nejsem svatá, taky na to občas dupnu, ale přemejšlim u toho a rozhodně nikoho neohrožuju.
 

DeletedUser

Guest
Řidičák je dobrá věc, když to člověk umí, dokonce znám osobně i dobrou řidičku autobusu. Jinak je dnes jízda autem skoro k ničemu. Drahý provoz, nemožné silnice pořád ucpané, pomalý pohyb, moc nehod.
Tak mě zaujal fenomén - elektrokolo nebo motokolo. Když se vám nechce už šlapat nebo už nejste nejmladší, tak je to fajn. Přibývá cyklostezek, nepotřebujete řidičák, provoz je velmi levný, kdy se mluví o desetníkových nákladech na kilometr a je to velmi rychlé v městském provozu. Normálně uvažuji, že si ho pořídím a začnu se na něm přepravovat. V létě je to ideální a navíc se při cestě do práce ani moc nezapotíte. To je námět do diskuze. Navíc to mohou používat i teenegeři, kteří nemají věk na řidičák. Já vím, že mi třeba nicooo napíše, že není nic lepšího než motorka. Ale to je zase o něčem jiném.
 

DeletedUser

Guest
Osobně bych upřednostňoval motokolo, to se dá řešit i nádstavbou na staré kolo a pak už je provoz levný, asi 12 haléřů na kilometr, jestli jsem to dobře studoval.
 

nicooo

Člen týmu
Tak to víš, že neni nic lepšího než motorka, ale já jsem motorkářka, takže mam zkreslený názory :::)):: víš co, autem člověk jede protože se chce někam dostat, ale na motorce jedeš pro ten pocit z jízdy. S tim motokolem, ale bys asi stejně nemoh na cyklostezku. Přece jen to má motůrek :hoj: bys děsil cyklisty :-)
 

DeletedUser1575

Guest
autoškolu doporučuj měl jsem výbroného učitele a poté co jsem nastoupil na vojnu se muj řid.prukaz rozrostl i o skupinu C zde jsem měl také štestí na vyborné učitele z jejichž zkušeností jsem poměrně hodně dlouho čerpal.Všem kteří si budou dělat a nebo již mají řid.průkaz přejí hodně km bez nehod a pokut
 

DeletedUser

Guest
Budu se asi počítá taky za 7 let. Ale vsadím se, že se v autě zabiju dřív než budu mít řidičák.

PS.:Kdo je tady z Hronova, Náchoda, Zbečníka, Velkého nebo Malého Poříčí? :D
 

DeletedUser6123

Guest
Já si ho ještě dělat nemůžu, není mi 18. Vždycky jsem chtěl motorku, ale asi si udělám normál, protože znáte matky.:klubun:
 
Nahoru