• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Máte řidičák?

Máte řidičský průkaz?


  • Celkový počet hlasujících
    106

DeletedUser4517

Guest
ááá mechanik, silniční doprava, zemědělka... ohledně tohodle výhodné školy.... teda výhodné...znám holky co msueli an zemědělce dělat řidičák na traktor... moc nadšené nebyli

jen ohledne toho vyhodne skoly,ale jinak nic moc vseci chodi na takove skoly jen proto aby meli jinak podle mne zmedelka je nanic.
Ridicak si budu delat asi pristi rok na jare a vyjde mi toakorat ze na 18 to dostanu.
 

DeletedUser

Guest
za 2 roky se na něj vrhnu :) samozřejmě podle školy to bude provedeno ;)
 

DeletedUser3722

Guest
chtěl bych si ho udělat ale není mi 15 a už mě štve jak pořád objíždím přes polňačky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já si ho musím letos dělat ve škole(B+C auto a nákladní auto)..máme to povinnost jako postup do třetáku..(obor automechanik)
 

DeletedUser

Guest
jo mam...neska sem se projel po okoli brna....najezdil sem asi 90 kilometru

ps: ridicak sem delal v brne...u autoskoly1 ...takze..kdo ste z brna...tak doporucuju...
 

DeletedUser

Guest
já řidičák nemam ale baví mě řízení a obzvlášt nekde v terénu jak v aute tak na motorce(a to mi je jen 13) :-)
 

DeletedUser

Guest
Já ani nezvažuji možnost,že bych si řidičák dělal.
Už jsem jednou řídil+hodněkrát jel v autě.Nemívám z toho dobrý pocit,spíše se toho děsně bojím....
EDIT:Hlasoval jsem před dávnými časy.Za tu dobu se můj názor změnil....
 

DeletedUser9733

Guest
Ono taky záleží na tom, s kým si třeba zrovna jel, nebo jaká byla zrovna situace na silnici. Já se před jízdama bál, ale pak to s přibývajícíma kilometrama bylo lepší a lepší
 

DeletedUser9391

Guest
jj :-) v rámci školy, takže sem platila jen komisaře :-) a protože sem dělala zemědělku tak mám řidičák jak na traktor tak na auto :-)
 

DeletedUser

Guest
By mě zajímalo, co za experty hlasuje za "nebudu si ho nikdy dělat"...to budete doživotně jezdit sockou, když se její kvalita stále horší?
 
Nahoru