• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mé názory na charaktery

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3722
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
t44, není nutno jít na chladné zbraně kvůli biči. I kdyby bič nebyl, do 3000 pořídíš nějaký meč něbo něco takového s přibližně stejnou kvalitou :)

Jenže na meč bys neměl asi potřebnou úroveň (na fleret asi ano, jenže ten je chabější), takže bys stejně mezitím musel mít nějakou zbraň, a ten bič se podle mě dost hodí. Myslím si, že mnoho hráčů s ním vydrží aspoň 7 levlů.
 

DeletedUser

Guest
Tak si rozjeď dobrodruha na chladné zbraně. Mně je to v podstatě stejně jedno za co si hrají ostatní hráči.
 

DeletedUser

Guest
Mě taky, akorát jsem psal malé doporučení, někomu se to mohlo hodit ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Jenže na meč bys neměl asi potřebnou úroveň (na fleret asi ano, jenže ten je chabější), takže bys stejně mezitím musel mít nějakou zbraň, a ten bič se podle mě dost hodí. Myslím si, že mnoho hráčů s ním vydrží aspoň 7 levlů.

Bič máš od 35 těsně před splněním černých hor (já je od Hopla, hopla jezdče dělal rovnou). Na 38mé už můžeš ostrý fleret, který má větší horní rozsah zranění. A na tu úroveň se za černé hory myslím dostaneš. Peníze na nákup máš taky. Napadá mě jedinej důvod proč používat jako chladnej duelant bič - když máte v produktech pouta a v ruce bič, je to zatraceně sexy :sugar sugar:

Mimochodem tady se mají řešit názory na charakterové skupiny, ať se nedostanete moc mimo...
 

DeletedUser

Guest
dotaz začátečníka

Mám dotaz : Jaký je rozdíl mezi dělníkem - kovbojem a dělníkem - řemeslníkem? Předem děkuji za odpověď.
tove
 

DeletedUser

Guest
hele ja si myslim ze ma taktika docela velky vliv , jelikož jsem ted vyhral nad duelantem kery ma o 10 vetsi lvl a o 14 vetsi duel. lvl. A to jen diky tomu ze mě jen jednou trefil za 75 a ja ho3* za 31. Nevím jake mabody na schopnostech ale u mě vím že mám taktiku v boji 81 vsecno ostatni mam pri dueůech zanedbatelne a uhybani mam pouhych 13.

zmena 12 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Napadá mě jedinej důvod proč používat jako chladnej duelant bič - když máte v produktech pouta a v ruce bič, je to zatraceně sexy :sugar sugar:

Tak já jsem zase nechal bič ,protože to dává + 5 reflexy ,což mi připadá lepší než +3 taktiky
 

DeletedUser

Guest
Já mám pro jistotu greenhorna. Počáteční rychlost +150 se hodí přinejmenší do doby dokud nebudu mít na quarter horse a pak se uvidí. Ale vzhledem k tomu že bonusy u charakterových skupin jsou zanedbatelné tak možná u greenhorna zůstanu. I když jsou tady pořád ty charakterové úkoly které jaksi dělat nemůžu (tak mě napadá že to je diskrimnace zelenáčů :-)
 

DeletedUser

Guest
Já mám pro jistotu greenhorna. Počáteční rychlost +150 se hodí přinejmenší do doby dokud nebudu mít na quarter horse a pak se uvidí. Ale vzhledem k tomu že bonusy u charakterových skupin jsou zanedbatelné tak možná u greenhorna zůstanu.

To ano, ale zalezi za koho chces pozdeji hrat. Ja si vybral dobrodruha a hned jak jsem koupil osla, tak jsem za nej zacal hrat (hned na 10ur.). Uz jenom proto ze usetrim za hotel, ziskam vetsi sanci na produkty,predmety a snizi se riziko pri praci. Dobrodruh se proste vyplati dat hned, kdezto Duelant, Stavitel, Vojak zacne naplno vyuzivat sve schopnosti okolo 25-30ur.:smoker:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To ano, ale zalezi za koho chces pozdeji hrat. Ja si vybral dobrodruha a hned jak jsem koupil osla, tak jsem za nej zacal hrat (hned na 10ur.). Uz jenom proto ze usetrim za hotel, ziskam vetsi sanci na produkty,predmety a snizi se riziko pri praci. Dobrodruch se proste vyplati dat hned, kdezto Duelant, Stavitel, Vojak zacne naplno vyuzivat sve schopnosti okolo 25-30ur.:smoker:

No já jsem duelant a vzhledem k tomu že město mám tak hotel je mi volný. No s tou větší šancí na produkty a předměty bych to tak růžově neviděl (pokud se nepletu tak je to 10% od základní hodnoty a pokud máš šanci na produkt 4% tak 0,4% tě nezachrání). U ostatních charakterů jsou ty výhody natolik nepodstatné že bych je nějak moc neřešil. Snad krom vojáka který je má oproti ostatním opravdu zvýhodněné. Na druhou stranu vojáka má většina dulujících a já chci být něčím vyjímečný. Nebýt toho že jsem si dlouho po startu šestého světa nechal dobrovolně smazat účet tak věřím že jsem na jednom z předních míst v žebříčku duelantů a to i s greenhornem. Taky si ho nechávám z recese protože hráči si stěžujou že charakter duelant je k ničemu a že hrát za něj je sebevražda tak, já si to schválně ještě ztížím :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zuzupd napsal/a:
Výsledná přesnost se vypočítá z tvé přesnosti nějakým způsobem opravené o soupeřovu taktiku, pokud je vyšší než tvoje uhýbání. Nakonec se k ní přičte ještě 5, aby měl každý někdy šanci na zásah.
Soupeřova výsledná přesnost se počítá z jeho přesnosti upravené o tvoje vystupování, pokud je vyšší než jeho taktika. Také se k ní přičte 5.

Uhýbání by se nemělo upravovat o taktiku/vystupování, čili je to tvé původní uhýbání+5. Pokud soupeř střílí na místo, které si chráníš úhybem, počítá se ti úhyb dvakrát tak velký.

Pak se vezme přesnost a uhýbání, generátor náhodných čísel a ten vytvoří dvě čísla v rozsahu do přesnosti a uhýbání, které pak porovná. Je-li uhýbání větší, je to miss, je-li menší, je to hit.

Zranění se počítá z rozsahu zbraně a zvyšuje se o sílu úderu/střelbu, snížuje se o houževnatost/reflexy. Vždy se bere pár dovedností, prostě pokud protivník střílí, bráníš se reflexy, pokud tě tluče, bráníš se houževnatostí. Vzorce zase nikdo nezná, ale obranná schopnost je pravděpodobně zvýhodněna.
Při střele na rameno je dodatečný koeficient poškození 1,15 a hlava má 1,5

Například já měl střelbu 35, soupeř reflexy okolo 33. Zraňoval jsem ho asi za dvě třetiny rozsahu zbraně. Jeho souputniky, kteří reflexy neměli, jsem zraňoval asi za dvojnásobek rozsahu zbraně. (přesná předovka: 24-36; soupeř s reflexy: 22s, 17a, 18a; soupeř bez reflexů: 56a, 61s, 72s, 53a, 54s, 68s).

Usuzoval bych, že největší váhu pro duel mají uhýbání a přesnost, protože se neoběvují v žádné jiné práci.
Menší bude mít vystupování/taktika, asi se soupeřova přesnost sníží o nějaká procenta (v jiném tématu jsem psal teoretický vzorec). Navíc vystupování nemá vliv na lidi bez přesnosti, protože jim neni co snížit.
Zraňovací schopnost je k něčemu jenom za předpokladu, že se trefíte.
Kdežto obranná (nebo ochranná) schopnost se využije vždy, když soupeř trefí vás.


Takto funguje duel a ked sa vam z1,5krat znasobi taktika ktoru vilepsujete tak ten kto vas vyzve ma mizernu sancu na zasah ale na utok je vystupovanie preto taktika je iba obranna.

Aj ja sem duelant:D VSIMNITE SI MOJE DUELY A DUELOVU UROVEN:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já jsem zjistil,že když dáte dělníkovi hodně bodů do vystupováni,tak může být celkem silnej
 

DeletedUser6556

Guest
všichni jsou stejně silní, když jim dáš hodně bodů do vystupování...
 

DeletedUser

Guest
Jak rikam, nejlepsi je trenovat schopnosti, ktere jsou treba na prace a zaroven na duely.
 
Nahoru