• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mexické zlato ('Rozhodnutí')

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14302
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14302

Guest
Nevíte jak porazit Old Man Hackett?
Nebo mám radši zabít Emilio Salvadora?
Co doporučujete?je vtom rozdíl nebo je v tom nějaký klíč k dalším úkolům?
Porazím je oba ale asi je musím uspat,Ne?
Diky za radu
 

DeletedUser7117

Guest
též u této části zatím ztroskotávám....porazím je oba bez problémů-se zlatým koltem -no problem-Hackettovi jsem dokonce sundal v jednom duelu 1020 Hp a stále žije....jestli tam není ještě nějaký fígl-např. použít nějakou spec zbrań -či.ještě je nějaký tajný podúkol????
 

DeletedUser

Guest
Mě padl na třetí duel v řadě 1041, 914 a 516 je to zřejmě první NPC u které se dmg sčítá.
 

DeletedUser7117

Guest
díky za radu...a máš pravdu je to 1.NPC u které se obdržené damage sčítá...oba mají zhruba 2500hp....takže potřebujete 2-6 duelů....
 

DeletedUser6204

Guest
Duel

No já nevím, právě jsem měl 10x za sebou duel s Hackettem. vzal jsem mu celkem cca 6000HP a pořád nic... Je tu ještě někdo s podobným problémem?
Budu zkoušet dál a uvidím.
 

DeletedUser14693

Guest
Me se ten ukol ani neobevuje. *V2* Nevite nekdo proc? Ty ukoly co jsou v podmince pro prijeti mam hotovy a stejne nic *V6*
 

DeletedUser

Guest
Tak pak nevím, asi bude chyba na straně INNa (nic nového pod sluncem) a nebo je chyba u hráče*V8* Zkus F5, vymazat cookies a podobný nesmysly.
 

DeletedUser14693

Guest
Tak pak nevím, asi bude chyba na straně INNa (nic nového pod sluncem) a nebo je chyba u hráče*V8* Zkus F5, vymazat cookies a podobný nesmysly.


Psal jsem na Support,tak uvidim. Jo a zkousel jsem lecos
V%C3%A1noce%20%288%29.gif
 

DeletedUser

Guest
Jdete splnit ukol k vojakovi,budete duelovat zlatokopa.
Vojaka jsem neudelal ani na 17 duelu,ale zlatokopa jsem dal na 4.
Staaci zrusit ukol a prejit na druhou alternativu.
 

DeletedUser

Guest
Správa

též u této části zatím ztroskotávám....porazím je oba bez problémů-se zlatým koltem -no problem-Hackettovi jsem dokonce sundal v jednom duelu 1020 Hp a stále žije....jestli tam není ještě nějaký fígl-např. použít nějakou spec zbrań -či.ještě je nějaký tajný podúkol????



Na 5 světě jsem konečně dodělal úkol Mexsické zlato mněl jsem porazit zlatokopa a ne a ne vždy my zbylo pár života a šel jsem dospat zdraví dnes už jsem se nakrk a chtěl jsem se nechat uspat a ejhle zbylo my 13 života dal jsem duel a porazil jsem ho má tolik života jak ten co snim duel dává.
 

DeletedUser

Guest
Ale ako som uz Minasovi vravel, obavam sa toho, aby sa nestalo zase to, ze ked zabijem Hacketta, nepojde mi prijat nejaky dalsi lukrativny quest.To by ma nasr..o. Tak som dopadol pri Hernandovom meci. :(
 
Na 5 světě jsem konečně dodělal úkol Mexsické zlato mněl jsem porazit zlatokopa a ne a ne vždy my zbylo pár života a šel jsem dospat zdraví dnes už jsem se nakrk a chtěl jsem se nechat uspat a ejhle zbylo my 13 života dal jsem duel a porazil jsem ho má tolik života jak ten co snim duel dává.

Takhle to asi fungovat nebude, na Světě 6 jsem si dal s Hackettem duel a zbylo mě 80 HP, přičemž jemu jsem dal za 743 a on mě za 630. To jest 630 + 80 = 710. Tudíž by podle Tvé teorie měl padnout, což se ale jaksi nestalo.
 
Nevíte jak porazit Old Man Hackett?
Nebo mám radši zabít Emilio Salvadora?
Co doporučujete?je vtom rozdíl nebo je v tom nějaký klíč k dalším úkolům?
Porazím je oba ale asi je musím uspat,Ne?
Diky za radu

tak jsem dueloval i Old Man Hackett sebral jsem mu 5630 zivotu za tri hodiny v 18 ti duelech a stale zije,susenky uz mam v ..... a nevim co dal*V5*
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru