• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mexické zlato ('Rozhodnutí')

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14302
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hej no ono to je nejaké zvláštne, pretože ja som ho dueloval posledné 4 dni a až dneska konečne (štvrtý deň) padol. Celkom 24 duelov a celkom som mu ubral 9126 života. Takže proste ho len dueluj, vždy ked môžeš a raz padne.*V7*
 

DeletedUser10935

Guest
Na stránkách TW-DB je informace, že za splnění úkolu je buď Hackettova brokovnice nebo Vargasova šavle - já dostala jen zkušenost a peníze. Tak jak je to tedy s odměnou. Děkuji za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
budeš muset počkat na update, potom ti dají tu zbraň
 

DeletedUser9371

Guest
Na sedmičce dodělávám staré úkoly.
S Hackettem se peru právě dnes. Porce duelů a už mdloba. Zkouším taky. Uvidím. Pak dej vědět jestli se zadařilo.

Max na něj povolat zálohy a vzít ho na férovku v deseti do zad :D

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Všechno jsem splnila, duel vyhrála - dostala jsem jen 8600 penízů a zkušenosti. Zbraň se nedává. Takže shrnuto - nestálo to za to - protože zkušenosti při L120 jsou mi k ničemu.
 

DeletedUser6244

Guest
Myslím, že vím, jak ho porazit. Dmg se podle mě nesčítají (celkem jsem poškodil Old Man Hacketta necelých 2100), ale bere se to tak, že při každé výzvě má tolik života jako ty. Takže když naše bitka dospěla do bodu, kdy mě zbývalo jen 68 hp, stačilo, abych ho jednou trefil a on mě nezasáhl, což nebyl problém. Sebral jsem mu 77 hp, přičemž při ostatních duelech, když se mi podařilo ho trefit, tak jsem mu bral po 260 hp za zásah... Takže bojovat až do zdechnutí, samozřejmě s prázdnými kapsami, kdyby se to nepovedlo a tys omdlel místo něj...
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že vím, jak ho porazit. Dmg se podle mě nesčítají (celkem jsem poškodil Old Man Hacketta necelých 2100), ale bere se to tak, že při každé výzvě má tolik života jako ty. Takže když naše bitka dospěla do bodu, kdy mě zbývalo jen 68 hp, stačilo, abych ho jednou trefil a on mě nezasáhl, což nebyl problém. Sebral jsem mu 77 hp, přičemž při ostatních duelech, když se mi podařilo ho trefit, tak jsem mu bral po 260 hp za zásah... Takže bojovat až do zdechnutí, samozřejmě s prázdnými kapsami, kdyby se to nepovedlo a tys omdlel místo něj...


No lidičky i já si přihodím do témata z tím životem to bude tak jak tady kolega už citoval že má stejně jako já ale jedno vím jistě že jsem střílel pořád na pravo dolu a on na levo dolu moje duely jsem vyhrával pak přišla remíza a pak i prohra aniž bych měnil nastavení v duelu pak jsem změnil střelbu na levo dolu a poslal jsem ho do hajan dneska na dvou světech :klubun:
 

DeletedUser9371

Guest
Je třeba vydržet a duelovat až pomalu do 20 HP ( zdraví ). Já jsem v první sérii padl do mdloby. Mám bohaté zkušenosti jak zapomenout na oblečení a dueluji v setu indiána. Takže bacha, vem na sebe to nejlepší co máš v batohu a nebo v krosně :):)
Pak jsem ho dal asi na 4 duely.

%C3%9Asp%C4%9Bch%20mexick%C3%A9%20zlato.jpg



Duel%20Mexick%C3%A9%20zlato.jpg



img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všechno jsem splnila, duel vyhrála - dostala jsem jen 8600 penízů a zkušenosti. Zbraň se nedává. Takže shrnuto - nestálo to za to - protože zkušenosti při L120 jsou mi k ničemu.

zbran ti pribudne v invente po update na 1.34.
 

DeletedUser3069

Guest
.... Dmg se podle mě nesčítají, ale bere se to tak, že při každé výzvě má tolik života jako ty.

Mohu jen souhlasit, se 4000 hp jsem s ním absolvoval snad 50 duelů během minuty (štěstí, že neubývá energie :)). Chce to prostě jen klikat na "splnit úkol", buď se vám tam ukáže jednou zelené políčko, nebo padnete do mdlob.
 

DeletedUser

Guest
No lidičky i já si přihodím do témata z tím životem to bude tak jak tady kolega už citoval že má stejně jako já ale jedno vím jistě že jsem střílel pořád na pravo dolu a on na levo dolu moje duely jsem vyhrával pak přišla remíza a pak i prohra aniž bych měnil nastavení v duelu pak jsem změnil střelbu na levo dolu a poslal jsem ho do hajan dneska na dvou světech :klubun:

Takže jsem měl už jen 281 životů a poslední duel jsem vyhrál 283-90 a ten parch... pořád žije... Ale v dalším duelu už padl... Souhlasím tedy s názorem, ž eje třeba ho duelovat až do konce svýho života.
 

DeletedUser

Guest
Mozem potvrdit funguje to, dakujem za tip, dlho som sa trapil:zásek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru