• Ve středu 7.4. proběhne aktualizace na verzi 2.122 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Mezinárodní mistrovství v bojích o pevnosti: Hlášení zájemců

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Včera mi sice bylo řečeno,že v 1.linii adeptů se se mnou nepočítá-a v 2. už asi ano...Takže jsem se rozhodla nečekat na 2.linii,která možná ani nebude a rovnou se přihlásit,když se hlásí i jiní a jsou připsáni do seznamu-takže HIVE připiš si mě tam za S1....Všechny Tvé požadavky splňuju,takže bys s tím neměl mít problém :) Díky

Pepíno 8-dělník-150.lvl-S1-oblečení není problém :)

Athy
dobrodruh - Buffalo - zítra už lvl 150.
Sady: Dicka - komplet včetně jízdy
Průzkumník - komplet včetně jízdy
Dalton - komplet včetně jízdy
Zbraně: Bass a zlatky

Zdravím :) Také bych měla zájem o účast v mezinárodní bitce :)

Lamičkaa- dobrodruh (100% bloker) - Eldorádo - lvl 134 - Dalton sada, Dalton jízda, zlatá sada

Avechucho - S1 - Voják - 135 - Vylepšený Průzkumník , George McJunkin , Will Munny - Jízda průzkumník , zlatá puška a šavle

mazard-dobrodruh-arizona-lvl 139-vylepšený bart+ franka jízda, vylepšený dick- přesná jednoranná puška lvl 3

EvolutionX

Guest
EvolutionX - Dobrodruh - Colorado - lvl 150 - oblečení: upravený DD a trochu upravený BD - kůň a sedlo: BD - zbraně: pravděpodobně Ludvik puška + deringer, zlatka a můžu vzít i JJ sadu kvůli odporu, ale má slabší poškození a schopnosti.

Naposledy upraveno moderátorem:
Rizekk15 - vojak - Eldorado - lvl 142 - vylepseny Dalton + vylepseny Bart ( kdyz jedu strelce ) - jizda Dick/Dalton/Bart - puska [item=44010004] jednoranna lvl 4, 280 - 560 dmg....

Spooka - dobrodruh - eldorádo - lvl 106 (7-8) na začátku akce - oblečení lehce potuněný dick, jízda komplet dick a zbraně McJunkina :lovec:

Dobrý večer,

Martyice - duelant - Eldorádo - level 142 - vybavení (vylepšený Bart, popř. průzkumník) - zbraně Jere, jízda Bob

Hoki07 -duelant -Eldorádo-LV 138
sady:Barta , vylepšená + jízda , Boba ,vylepšená + jízda ,Nattyho , Jeremi ......
zbraně: Nattyho,JJ sada,zlatej set .......

Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.