• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Mezinárodní Zlatá horečka 2023

Gringo je opravdu lakava zalezitost, zajimavy ze to vyslo jako odmena za penize v bance. Ostatni odmeny jsou proti tomu vysmech. Mozna ten einstein na vyssich urovnich se hodit bude, ale stejne za lvly si clovek nic nekoupi. Skoda jen ze je event tak dlouhy. Mesic pravidelneho grindu je sakra dlouha doba.
 
Ahoj, nápad pekný - som rád za takéto väčšie súťaže, či už pre celú komunitu The Westu alebo len lokálne pre CZ. Kiež by ich bolo viac...

Po obsahovej stránke si dali záležať na niektorých detailoch, ktoré doteraz kazili súťaže, na čo sa však pôjdem pozrieť je ako zastavia botov. Čo myslíte, podarí sa?
 
Že uspořádali nějakou větší akci je chvályhodný, pravidla vypadají zajímavě, jen je divný nastavení u obchodování. Nedovedu si to moc představit, zvlášť když u všech předchozích eventů to bylo vždy povolené. Ale zase to nutí vytvořit speciální úpravu řemesla, takže celkem dobrá kompenzace. Odměny parádní, hlavně Gringo sada bude lidi nutit k vysokému tempu. Nugetové porce i elixíry taky slušné. Jen to, že to bude mezinárodní, značně snižuje šanci na výhru něčeho pěkného na úkor tráveného času. Kdyby to bylo jen CZ/SK, tak šance je, takto jen minimální, alespoň pro mě. Ale pro nějaké důchodce by to mohla být fajn zábava a měsíc klikání

Ale napadlo mě - není v plánu zase nějaká soutěž typu "Wasteland" ?
 
Souhlasím s Michailem, vzhledem k tomu že je možné zakoupit nugety tak nevěřím že na prvních místech bude někdo z ČR :(

To se naštěstí ukáže po prvním týdnu a pak už to bude jedno
 
Mne sa páči: 1. místo v žebříčku měst: 500 dluhopisů + 100 nuggetů všem členům a titul Rychlý Gonzales a kľudne by som to skúsil. Ak je nejaká skupinka hráčov už dohodnutá tak by som sa pridal, ak nie tak kľudne založím mesto :D
 
Já do toho klidně půjdu jestli zorganizujeme městečko (tady už jsme teda koukám tři :D). Ovšem je třeba zdůraznit, že pokud se někdo bude ucházet o Gringo sadu, tak mu město nepřipadá moc v úvahu. Spíše když se nějak kolektivně rozhodneme o nejlepší město, jak píše Amazo, tak by to šlo. Navíc tam píšou, že zakoupené nuggety půjdou převést na normální světy, tak proč by se někdo z CZ/SK komunity nedostal na první příčky? :)

Není tam naštěstí soutěž na nejrychlejší 1-250, ale nejvíce zkušeností na konci. Jsem ostatně zvědav na kontrolu skriptů.
 
Tak to nebude o tom, kdo má více kamarádů, ale více o jednotlivci. Za mne rozhodně krok k férovějším výsledkům (i před faktor štěstí).

Pro mě jako pro týmového hráče to je naopak krok vedle, ale na druhou stranu to přinese výhodu samotářům, to je pravda (i když o to víc budou muset vynaložit zdrojů a času, aby něčeho dosáhli -> účel této akce? ). Pokud je tam přístupné prémium, tak férové výsledky prakticky nemůžeš brát v potaz (když vezmeme v úvahu dělení hráčů na užívající a neužívající prémium, a i mezi masivně a běžně užívajícími). Jediné, čemu to pomůže, aby to bylo spravedlivější, bude to, že si 1 člověk nebude moct udělat 10 botů. Ale jak už jsem psal, třeba je to účel tohoto projektu, a férovější bude prostě ten, kdo do toho víc nasype a kdo tomu věnuje nejvíc svého času a snažení. Což se třeba mně osobně příčí, tudíž pojedu jen rekreačně.
 

raketak95

Člen týmu
Pro mě jako pro týmového hráče to je naopak krok vedle, ale na druhou stranu to přinese výhodu samotářům, to je pravda (i když o to víc budou muset vynaložit zdrojů a času, aby něčeho dosáhli -> účel této akce? ).
Zisk pro INNO - předpokládám, že soutěž v expech a $ se smrskne na soutěž v tom, kdo bude ochotný víc otevřít šrajtofli na doplnění ene za nuggety - i při boostu expu nečekám, že by to šlo donekonečna level-upem. Na kolik může vyjít full Gringo/Gringo puška +2 si netroufám odhadnout - ale spíš to vzhledem k nuggetové výhře bude ztrátový podnik.
Není tam naštěstí soutěž na nejrychlejší 1-250, ale nejvíce zkušeností na konci. Jsem ostatně zvědav na kontrolu skriptů.
Já v tom nevidím moc rozdíl, pořád nějaká soutěž na expy je. Líbí se mi soutěž o prachy, protože to na vyšších levlech vyžaduje jiný reskill než full červená stavět - za předpokladu, že hlavním zdrojem $ bude prodej krámů z dropu dědkovi. Kontrola skriptů mě taky zajímá, resp. jaký postoj budou mít k očividným případům. - protože není otázka jestli, ale kdy... :njub:
 
Pro mě jako pro týmového hráče to je naopak krok vedle, ale na druhou stranu to přinese výhodu samotářům
To je strata času vysvetľovať niečo Ignácovi. Fakt, že vyhráte ten, kto si kúpi najviac nuggetov (a ešte aby to podporili tak ich po súťaži prevedú na hlavný svet!) ho vôbec netrápi, naopak ten, kto si užíva hru s priateľmi je pre neho úhlavný nepriateľ. :D:njub:
 
Opatrně na scripty.
TWIR, Gold/Silver Jobs, barvičky do chatu. Nic co by dávalo výhodu oproti jiným.
Vůbec mě to nenapadlo a do hodinky BAN. :indian:
 
Jo jo, vyhledávač stříbrných a zlatých prací vůbec nedává výhodu :lol:. GM na salonu psali, že existují skripty, které "zanechávají stopy" více či méně. Každopádně i z prohlížeče nějak poznají (nevím jak to funguje), jestli dotyčná osoba má nějaký skript a je jedno, jestli ho použije nebo ne -> okamžitě ban. Tohle je mj. napsané i v tom okně, když osoba dostane ban. Někteří měli 24hodinový ban, někteří mají global.

V pravidlech je jasně napsáno, že nesmí být vůbec nic, dokonce jmenovitě. Moc nerozumím tomu, proč se pořád všichni diví nebo se dokonce obhajují tím, že "přeci většina hraje se skripty." :no:
 
Jo jo, vyhledávač stříbrných a zlatých prací vůbec nedává výhodu :lol:. GM na salonu psali, že existují skripty, které "zanechávají stopy" více či méně. Každopádně i z prohlížeče nějak poznají (nevím jak to funguje), jestli dotyčná osoba má nějaký skript a je jedno, jestli ho použije nebo ne -> okamžitě ban. Tohle je mj. napsané i v tom okně, když osoba dostane ban. Někteří měli 24hodinový ban, někteří mají global.

V pravidlech je jasně napsáno, že nesmí být vůbec nic, dokonce jmenovitě. Moc nerozumím tomu, proč se pořád všichni diví nebo se dokonce obhajují tím, že "přeci většina hraje se skripty." :no:
Knight ver ci never ale niektore skripty ako napr. The west calc net, Zlate prace a TW Inventory reloaded su zakladom a pouziva ich takmer kazdy. A co sa tyka problematiky scriptov tak kebyze sa vyvojari viac staraju o vyvoj tejto hry tak by vacsina skriptov nebola ani potrebna. Napr. ked vie jedna osoba (Jamza) spravit kompletnu zmenu a prehladnejsie zvacsenie celeho inventara a dalsie ine vychytavky tak co robi potom cely developer team? Za tych xy rokov sa z toho mohli poucit a vela veci, na ktore existuju skripty mohli implementovat do hry. Si zober ze vzhlad inventara sa nezmenil od vzniku hry ale do hry pridali dalsich 1000 az 10000 novych itemov a clovek musi pol hodinu skrolovat aby nasiel co hlada.
 
Naposledy upraveno:

EREWAN

Člen týmu
V pravidlech je jasně napsáno, že nesmí být vůbec nic, dokonce jmenovitě. Moc nerozumím tomu, proč se pořád všichni diví nebo se dokonce obhajují tím, že "přeci většina hraje se skripty." :no:

Já jsem teda našel tento odkaz, a sám jsem o existenci tohoto vlákna neměl ponětí, a myslím, že to tak bude mít víc lidí, tak se chci podělit.

DE fórum si momentálně udržuje aktualizovaný (k začátku aktuálního měsíce) seznam tolerovaných skriptů, publikovaný a spravovaný přímo .DE TW týmem. Nevím, zda jsou nějaké rozdíly mezi různými mutacemi - neměly by být, zjistím - ale myslím, že je možné minimálně se na to odkazovat.

 
Rikas nesmysly, kterym nerozumis. Prestan s tim a nedelej si ostudu.
Proto má půlka serveru BAN, jasný. Hele víš co, seber mulťáky a pojď(te) mi ukázat na ten eventový server jak vyhráváte se skriptama a nehádej se tady 24/7 na fóru, stejně s tím nic neuděláš :no:.

Si zober ze vzhlad inventara sa nezmenil od vzniku hry ale do hry pridali dalsich 1000 az 10000 novych itemov a clovek musi pol hodinu skrolovat aby nasiel co hlada.
S tím souhlasím, ale reálně kolik ti ušetří času takový skript na rozšířený inventář? 10 nebo 15 sekund? Ty jo, úžasné.

Já jsem teda našel tento odkaz, a sám jsem o existenci tohoto vlákna neměl ponětí, a myslím, že to tak bude mít víc lidí, tak se chci podělit.

DE fórum si momentálně udržuje aktualizovaný (k začátku aktuálního měsíce) seznam tolerovaných skriptů, publikovaný a spravovaný přímo .DE TW týmem. Nevím, zda jsou nějaké rozdíly mezi různými mutacemi - neměly by být, zjistím - ale myslím, že je možné minimálně se na to odkazovat.

Ano, jenže nečtete pravidla. To že jsou nějaké skripty povolené přeci neznamená, že je smím používat všude. Já jsem jen poukázal na to, co mají napsané v jejich fóru. To že většina lidí používá skripty je mi úplně ukradené, vyhrávat se dá i bez toho (i s velkým náskokem a přehledem, jak ukázal poslední Yukon).
Osobně nepoužívám skripty už několik let (vyzkoušel jsem si je a přišly mi zbytečné), hrát se dá úplně v pohodě i bez toho. Nikomu to nenutím.
 
Nahoru