• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Mezinárodní Zlatá horečka 2023

Proto má půlka serveru BAN, jasný. Hele víš co, seber mulťáky a pojď(te) mi ukázat na ten eventový server jak vyhráváte se skriptama a nehádej se tady 24/7 na fóru, stejně s tím nic neuděláš :no:.


S tím souhlasím, ale reálně kolik ti ušetří času takový skript na rozšířený inventář? 10 nebo 15 sekund? Ty jo, úžasné.


Ano, jenže nečtete pravidla. To že jsou nějaké skripty povolené přeci neznamená, že je smím používat všude. Já jsem jen poukázal na to, co mají napsané v jejich fóru. To že většina lidí používá skripty je mi úplně ukradené, vyhrávat se dá i bez toho (i s velkým náskokem a přehledem, jak ukázal poslední Yukon).
Osobně nepoužívám skripty už několik let (vyzkoušel jsem si je a přišly mi zbytečné), hrát se dá úplně v pohodě i bez toho. Nikomu to nenutím.
hej videli sme ako fungoval ten YUKON kde ste sa nazbierali na S9 a pushovali ste maleho amza aby vyhral gringo zbrane :)
 
trochu off-topic: je hezké, že němci mají stránku, kde mají vypsané povolené scripty a že si ji místní členové týmu vesele lajkují, nicméně naše pravidla, zní:

Používání botů nebo skriptů je přísně zakázáno.

Tj, proč máme takto zásadně odlišné pravidla od německé verze ? @EREWAN , @Legate , @Mikosansobi
 
Protoze nebyla vule toto resit, navrhoval jsem to kdysi, ale @Symphie mela sve horsi obdobi a nijak to nedopadlo, vlakno, kde jsem to rozepsal, uz i smazali..
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Kde konkrétně máme odlišné pravidla? Maximálně tak můžeme mít jinou interpretaci, nicméně pravidla jsou stejná i jejich znění.
I v německých pravidlech hry najdeš, že je používání skriptů a botů zakázáno.

To, že tam mají nějaký seznam "tolerující" scriptů jde mimo nás. My jsme na české jazykové mutaci a tou se zabýváme. Pokud potřebujete na tohle odpověď, musíte se zeptat jich, proč to tam mají, když jsou scripty zakázány.

Nicméně tohle je vlákno pro událost Zlaté horečky, nebudeme zde řešit jiné mutace, pravidla hry jinde atd., pouze záležitosti týkající se této akce.
 

z3l1

Člen týmu
trochu off-topic: je hezké, že němci mají stránku, kde mají vypsané povolené scripty a že si ji místní členové týmu vesele lajkují, nicméně naše pravidla, zní:

Používání botů nebo skriptů je přísně zakázáno.

Tj, proč máme takto zásadně odlišné pravidla od německé verze ? @EREWAN , @Legate , @Mikosansobi
Ahoj,
tohle jsem řešil taky před nějakou dobou. Jestli mají na fóru napsané ze mají nějaký scripty povolené tak je to zvláštní. V době kdy jsem to řešil bylo přes miko odpovezeno ze veškeré scripty jsou zakázané.
Měli jsme i tabulku v sekci kam muže přispívat každý takze všichni z jiných jazykových mutaci a i tam mě bylo odpovezeno ze jsou všechny zakázané.
Byla to tabulka kde byl název scriptu - co umí - zda je povoleny nebo není - a odůvodnění proč ne (když nebyl povolen teda)
 
Zdravím vás priatelia,

pokiaľ máte čas, chuť si zasúťažiť a pokúsiť sa vyhrať 500 dluhopisů + 100 nuggetů a všem členům a titul Rychlý Gonzales, za prvé miesto v rebríčku miest tak ste všetci vítaní do nášho CZ/SK mesta.

1682258273508.png
#HladamePosilyASAP #17dnidokonca
 
Nahoru