• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Michael Jackson

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Že Michael zemřel už asi víte, ale zajímá mě váš názor na něj. Já jsem ho sice neposlouchal, ale myslím si, že si za to může sám kvůli těch všech plastických operací a podobných věcí
 

Deleted User - 32331

Guest
jo no ale zpěvák byl dobrej.nevite jestli vazne znasilnoval malý kluky?ve scary movie 3,4 mel jeden uchyl masku jacsona :D
 

DeletedUser

Guest
Já bych řek že nic takovýho nedělal. A jako u každého člověka- uznání přijde až po smrti.
 

Deleted User - 31870

Guest
na každou slavnou osobnost se někdo snaží hodit špínu, nemyslím si, že by byl pedofil.. přeci jen měl vlastní děti, manželku,.. kdyby byl, tak by to prasklo už dávno předtím, než byl slavný..

sice jako chlap je hnusnej (ty operace mu nepřidaly), ale bude mi chybět jako zpěvák - měl pěkný písničky a hlavně měl nezapomenutelnou choreografii..
 

DeletedUser

Guest
... Ano, přinesl nám třeba měsíční kroky atd., byl to opravdovej král Popu.
 

DeletedUser

Guest
Neprokázané pomluvy kolují vždy světem showbusinessu...
Tenhle člověk změnil hudební scénu 20tého století (jen tu popovou naštěstí).
Nemusíte mít jeho hudbu rádi, ale uznání si za své dílo zaslouží.
 

DeletedUser

Guest
Já sem ho poslouchal docela dost.
mám z toho divnej pocit že tu mezi náma není.
měl jsem rád jeho některý ůžsný tance
 

DeletedUser3698

Guest
To jsem nevedel, je to smutna zprava, jeho pisnicky (ty stare) obcas rad posloucham. Pri stylu jeho zivota zrejme bral nejake podpurne prasky, aby vse vydrzel a to byla zrejme pricina jeho infarktu. (odhaduji, nikde jsem nic necetl)
 

Deleted User - 31870

Guest
v novinách toho napíšou hodně.. kdysi psali, že má mít rakovinu kůže z těch operací, které podstoupil kvůli zesvětlení, pak psali, že se mu rozpadá nos, že má problémy s tvorbou červených krvinek, že bere spoustu sedativ na uklidnění a zmírnění bolesti,.. ono při jeho stylu života se to dalo čekat - navíc doktoři varovali před jeho špatným zdravotním stavem už někdy loni..

divila jsem se, že souhlasil s dalším vystupováním.. sice na tom měl být po finanční stránce špatně, ale zdraví je přeci přednější.. každopádně zanechal po sobě nesmazatelnou stopu - spoustu lidí se jej snaží napodobovat, ale to se jim nepovede - je nanahraditelný
 

DeletedUser

Guest
Pro milovníky konspiračních teorií. Jackson není mrtvý!!! Svou smrt předstírá, aby si mohl změnit identitu ( o což se jen tak mimochodem snažil celý svůj život...). Shrábl obrovské zálohy na koncerty (Londýn a asi 50 dalších comebackových koncertů...). "Důkazy" které tuto teorii podporují jsou následující: Dluhy (netřeba rozvádět), proč ho nemohl zachránit jeho osobní lékař, kterýho má Michael neustále k dispozici, proč potvrzení jeho smrti trvalo neskutečně dlouho....???

Podobné teorie u mně vyvolávají jen úsměv, i když člověk nikdy neví....:D
 

DeletedUser

Guest
Že Michael zemřel už asi víte, ale zajímá mě váš názor na něj. Já jsem ho sice neposlouchal, ale myslím si, že si za to může sám kvůli těch všech plastických operací a podobných věcí

Že si za to může sám? Za co si může sám?

Michael byl člověk, který rozhejbal popovou scénu 20.století, určil směr, jakým se bude pop vyvíjet, byl to člověk, který byl jakýmsi mužským ztvárněním Madonny. Teď je mrtev a ty mu jako odměnu za to vše co dokázal necháš vzkaz "můžeš si za to sám?"

To je tvá cena uznání tohleto? Dosti ubohé až směšné z úst někoho, kdo v životě nic nedokázal, neber to ve zlém, ale je to tak...


Halalí

Uaaaaaaa, já věděl, že se někdo jako ty objeví :loool:

Njn, konspirační teorie se s námi táhne dnes a denně (a možná ještě častěji), je to otázka názoru, zda tomu věřit či nikoliv. Nemohu to vyvrátit, jelikož jsem neviděl mrtvé tělo M.J. na vlastní oči, každopádně i nad skutečností, že se může jednat o podvod bych se také pozastavil, důvody k tomu jsou, ale jak se říká, konspirační teoretik si vždy najde důvody, jak vyvrátit skutečnost a naklonit ji ke konspirační teorii...
 

DeletedUser

Guest
Že si za to může sám? Za co si může sám?

Michael byl člověk, který rozhejbal popovou scénu 20.století, určil směr, jakým se bude pop vyvíjet, byl to člověk, který byl jakýmsi mužským ztvárněním Madonny. Teď je mrtev a ty mu jako odměnu za to vše co dokázal necháš vzkaz "můžeš si za to sám?"

To je tvá cena uznání tohleto? Dosti ubohé až směšné z úst někoho, kdo v životě nic nedokázal, neber to ve zlém, ale je to tak...
Chceš mi říct že kdyby neměl ty plastické operace tak se mu to stane? Tomu nevěřím...
 

DeletedUser

Guest
Chceš mi říct že kdyby neměl ty plastické operace tak se mu to stane? Tomu nevěřím...

Selhání srdce není závislé na počtu plastických operací, to za prvné a za druhé myslím, že je to jeho věc, zda si plastickou operaci nechal udělat či nikoliv, nebo ty by jsi zavrhl svého kamaráda, kdyby šel na plastickou operaci?

Asi máš na to jiný názor, ale já soudím především člověka podle toho jaký je uvnitř a podle toho co dokáže, ne podle toho zda si nechal udělat nový nos či něco jiného...
 

DeletedUser

Guest
je jedno na čo a ako zomrel, jedno je však isté je neprekonatelný KING POPU a modernej tanečnej hudby, a bude trvať velmi dlho kým ho niekto prekoná, ak sa to vôbec niekomu podarý :linteo:
 

DeletedUser

Guest
Úžasně pohybově nadaný a charismatický zpěvák, který ve své době ovládl pop-žebříčky po celém světě. Poslední dobou již sice nebyl aktivní na poli zpěvu, ale jeho smrt je rozhodně obrovská ztráta. Rád bych připomenul jeho song Thriller http://www.youtube.com/watch?v=hOj5H5W9zYo.
 

DeletedUser3925

Guest
Já nikdy nemusel jeho písničky, ale přesto ho uznávám, protože taková osoba se prostě nedá zavrhnout. A navíc je pravda, že jedna dvě písničky se mi taky líbily.:)
 

DeletedUser5175

Guest
Skvělej zpěvák,jen vypadal na konci svého života,jak zrůda.Musel být kapku psychicky narušenej(plastika v takovém měřítku),ale pedofil podle mě nebyl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru