• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Michael Jackson

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
t44:, nějak ses do toho zaplet
Jeho muzika byla (pro většinu populace) úžasná (už proto, že měl vysokou prodávanost), udal směr popu 20. stol, geniálně tančil atd. (Vydal nejprodávanější album Thriller, o jeho kvalitách se nedá pochybovat :))
A ty jeho tance byly právě (z pohledu nemála lidí) úžasné ;) Nikdo předtím takhle netančil.. (Moon walk tj. měsíční chůze - divák má pocit, že tanečník kráčí vpřed, ve skutečnosti ale kráčí pozpátku)
A přiteplenec? Asi si pleteš pojmy z dojmy. :) Ty spekulace ohledně jeho orientace (myslím 2003 byl obviněn za zneužívání 14 chlapce, což se mu ale nikdy nepotvridilo) atd. jsou pouze a jen spekulace, nikdy mu nebylo nic dokázáno a navíc, má ženu a 2 děti :)


Legowandes: O těch plastických operacích, není nikde doloženo, že jich měl víc než uvádí. Z čeho čerpáš informace resp. na základě jakých podkladů jsi dospěl k takovému závěru?
 

DeletedUser

Guest
Prostě v posledních dnech vůbec nejedl a 2x denně si něco píchal proti bolesti- od toho má myslím i jizvy. Dál to tady rozebírat ale nebudu.
 

DeletedUser

Guest
Legowandes: O těch plastických operacích, není nikde doloženo, že jich měl víc než uvádí. Z čeho čerpáš informace resp. na základě jakých podkladů jsi dospěl k takovému závěru?
to je jasny ze ma vic plastik nez uvadi se na nej koukni
 

DeletedUser

Guest
Je dobrá,ale nevim,jak se jmenuje.

to je jasny ze ma vic plastik nez uvadi se na nej koukni

Hmm,vypadá uplně jinak,než dřív,to byl černoch,obličej v normalu,a teď se na něj díváš a říkáš si,jak to vypadá.:smoking king:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nekde jsem cetl (z duveryhodneho zdroje) ze jich mel neco kolem 17ti
 

DeletedUser

Guest
No to je jedno, dvě prostě nebyly a bylo jich tak 12 tipuju +- ale možná že Audi má pravdu:cool1:
 

DeletedUser

Guest
Teď jsem koukal na Stream.cz na dokument o něm,a byl dlouhej 89 minut,ale dobrej
 

DeletedUser

Guest
Na netu jsem se dočetl, že společnost, která zařizovala koncertní šňurů M.Jacksona bude vracet veškeré peníze vybrané z lístků, pro společnost to bude finanční krize, ale alespoň nám to vyvrátí myšlenku konspirační teorie, že M.Jackson sbalil prachy, nafingoval smrt a začal pod novou identidou...
 

Deleted User - 32331

Guest
Na netu jsem se dočetl, že společnost, která zařizovala koncertní šňurů M.Jacksona bude vracet veškeré peníze vybrané z lístků, pro společnost to bude finanční krize, ale alespoň nám to vyvrátí myšlenku konspirační teorie, že M.Jackson sbalil prachy, nafingoval smrt a začal pod novou identidou...

ono by to tak těžké nebylo s plastickejma operacema ma zkusenosti treba se predela zpet na cernocha mno uvidime jestli se objevi nekdo novej...
 

DeletedUser

Guest
Jinak nechápu proč si čenoši přijdou méněcenní...

NE?? tak se podivej na svetove dejiny.... uz v dobe kolonizatoru kdy evropa podmanila afriku.... a ty chudaky cernochy tam zacala vykoristovat a otrocit.... pak je zacaly prevazet do ameriky.... kde je taky nemeli zrovna radi.... (kukluks clan, rasova segregace atd....)
stale ziji vetsinou v cernozskych ctvrtich, odriznuti.... sou na tom trosku podobne jako u nas romští obyvatele....
((a mymochodem ja mam info ze se nechal predelat kvuli tomu aby vypadal jako naka herecka.... (bylá) ))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jackson, Jackson...nemal vymýšlať mal zostať černom, takto si doničil celý život.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě Jackson:

Dobře zpíval (ač já jsem ho nemusel)
Byl to magor: Plastické operace
Zneužívání dětí (však to znáte, na každým šprochu, pravdy trochu)
Měnil se z černocha na bílýho člověka
A na závěr, rozhodně si za tu brzkou smrt mohl sám, vždyť byl, jak to psali v novinách, rozpíchanej kostlivec
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A na závěr, rozhodně si za tu brzkou smrt mohl sám, vždyť byl, jak to psali v novinách, rozpíchanej kostlivec
to nie je až taká pravda.práve prešetrujú jeho doktora ktorý mu údajne niečo pichol.tuším anestetikum.
 

DeletedUser

Guest
Ať byl jaký byl byl to král.
Jsem rád, že jsem ho zažil v době jeho velké slávy a sem tam si jeho písničky rád poslechu a vždy mě osloví. Dost mu škodil bulvár atd. Moc se nepsalo o jeho kladech si myslím, ale jen o záporech a lovily se senzace jako vždy.
 

DeletedUser

Guest
Ja som ho nemusel, ale štve ma že každý ho teraz ochraňuje "je to král".
"kto nemal rád Jacskona nemal rád hudbu"
keď existoval tak stále plastika, závislosť, drogy, deti.
A teraz?
Kráľ..
Proste čo chceme počuť tak to bulvár roznáša, a my ako xxxx ideme podľa toho ,takže teraz každý píše aký bol šéf.. .
Môj názor: je to cele úbohé a trápne, nechýba mi, no ani som mu to neprial.


I přes to, že nesouhlasíš s názorem jiných vyjadřuj se zde slušně. - Pretty Woman
Ostatneo názore som nečítal,takže nemá s čím nesúhlasiť.-A.M
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru