• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Migrace ze světa Florida

Mikosansobi

Člen týmu
Nazdárek kovbojové a kovbojky,

Chystáme se otevřít migraci ze světa FLORIDA. Datum otevření migračních cest je stanoveno na datum 24.3.2021.

Svou postavu budete moci přenést do následujících světů:

  • Arizona
  • Indiana
  • Jericho
Další informace o tom, jak migrace funguje, najdete na naše webové stránce Nápověda - Migrace, nebo se můžete obrátit na nás.

Možnost přenést svou postavu je zcela dobrovolná, server ještě nebude uzavřen. Upozorňujeme však, že spolu s těmito změnami bude deaktivována také možnost vytvářet nové registrace na serveru.

Uvidíme se na jiných světech!

The West tým
 

Symphie

Člen týmu
Můžu se zeptat, proč se nemůže z floridy migrovat na s1, případně s9, kam směřovaly všechny předchozí migrace?
Nestálo by toto nastavení migračních pásem za přehodnocení?

V prvotním požadavku byly obsaženy i světy S1 a S9, bohužel ze strany Innogames zamítnuto.
 
Můžu se zeptat, proč se nemůže z floridy migrovat na s1, případně s9, kam směřovaly všechny předchozí migrace?
Nestálo by toto nastavení migračních pásem za přehodnocení?
Já tomu i docela rozumím na S1 a Arizonu už bylo mířeno více migrací , jsme toho názoru že inno plánuje posílit i ostatní světy jako je například Jericho , které je na tom bitevně obstojně a migrace mu může více pomoct .
 

z3l1

Člen týmu
Já tomu i docela rozumím na S1 a Arizonu už bylo mířeno více migrací , jsme toho názoru že inno plánuje posílit i ostatní světy jako je například Jericho , které je na tom bitevně obstojně a migrace mu může více pomoct .

Za mě bychom tohle měli určovat my kam migrovat...
Jsem toho názoru aby radši byl 1-3 světy nebo 4 aktivné místo 10 nekativních kde se nic neděje...
Trochu mě tahle migrace nedává smysl - jako že se spustila je jen a jen dobře ale cíle se mě nepozdávají.
Tímto nechci napadat tým nebo inno jedná se jen a jen o muj názor.
z3l1
 
Tak ještě jim třeba miko může za dva dny ukázat výsledky ankety... kde bohužel někteří hlasující nepochopili cíl té ankety a tedy zjistit počet reálně možných přesunů na cílový svět, takže když pro indianu hlasuje polkoi s rakeťákem a pro jericho erewan, výpovědní hodnota klesá...

Jinak asi nejracionálnější vysvětlení vynechání s1 a s9 z téhle migrace by bylo to, že nechtějí pouštět další lidi z "prémiových" světů na "neprémiové" světy. A to navzdory tomu, že hlavní možnost využití nuget je v něčem jiném než nákupu schopností, produktů a nebo zkracování cestování za nugety.
I tenhle rádoby racionální argument jde však do háje, když si uvědomíme, že doteď to šlo a poslali tam lidi z buffala, colorada a georgie.
 
V prvotním požadavku byly obsaženy i světy S1 a S9, bohužel ze strany Innogames zamítnuto.
Stačí si rok počkat a pak to inno povolí :) to je jen aby naštvali ty co budou migrovat v den otevření :D (takto už to tuším bylo na buffu a colu, doufal jsem podobnou blbost zase nevymyslí, ale evidentně chtějí natáhnou migraci zase na 4 roky, aby nemuseli spouštět další migrace)
 
Já tomu i docela rozumím na S1 a Arizonu už bylo mířeno více migrací , jsme toho názoru že inno plánuje posílit i ostatní světy jako je například Jericho , které je na tom bitevně obstojně a migrace mu může více pomoct .

To je sice hezký, ale jak tak poslouchám, Ari se nespravila ani několika migračními pásmy. A znovu říkám, migrace z F žádný svět nezachrání, zachrání se pouze těch pár aktivních jedinců, co tam ještě zůstalo. Jako samozřejmě lepší než nic, ale taky jsem názoru, že je lepší mít tři aktivní světy, než 6 polomrtvých.
 

raketak95

Člen týmu
Tak ještě jim třeba miko může za dva dny ukázat výsledky ankety... kde bohužel někteří hlasující nepochopili cíl té ankety a tedy zjistit počet reálně možných přesunů na cílový svět, takže když pro indianu hlasuje polkoi s rakeťákem a pro jericho erewan, výpovědní hodnota klesá...

Sorry, ale myslím, že první věta je dost naivní vzhledem k tomu, kolik a jaké změny proběhly na žádost hráčů - namátkou skvostné vylepšení Anguse, boost old sad a truhel a samozřejmě nejčerstvější rework odpadu, který měl být původně na Valentýna - což vyřešilo nejzásadnější problémy hry... :D Zvlášť v kontextu, že o rozumné alternativy bylo neúspěšně požádáno, si s anketou udělají tamto. :)

Obvyklou konvencí INNA z poslední doby je dělat změny, které hráči nechtějí / nebo je chce nějaká pošahaná minorita. Takže kromě toho, že je Indiana samozřejmě nejlepší mrtvák (proto jsi tam spolu s davy dalších migroval z G, ne? :D) si myslím, že je lepší dát INNU najevo, že migrace z mrtváku na mrtvák je to, bez čeho hráči nemůžou spát a do budoucna takové migrace probíhat nebudou.
 
@raketak95 - u těch věcí co píšeš se ale jedná o globální změny. Migrace na jedný jazykový mutaci žádný další země neovlivní.
Takže silný křik, byť pár jedinců, ano, třeba právě těch 8 aktivních lidí s floridy v čele s jistým Samotář Jarda tady může pomoci otočit kolem dějin.
 

raketak95

Člen týmu
Jarda dal už vloni v srpnu (konkrétně 31. 8. - viz here, že z F chce migrovat jinam - pravda nespecifikoval tam svět, ale chtěl na aktivnější světy... :D) - nevim teda, jestli možná migrace z F na I není z bláta do louže...
 
Nahoru