• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Modelaření

DeletedUser

Guest
modelaří tady nekdo?jestli jo tak se mnou bude souhlasit že to je taky sport.
 

DeletedUser7063

Guest
Já sice modelařím ale s tím že to je sport nesouhlasím:loool:
 

DeletedUser

Guest
Já modelářím s Vystřihovánkama plasotvými a papírovými (hodně těžkýmy), nebo taky s modelovými vláčkami (moje hobby) měřítko HO. Taky nesouhlasím že je to ale sport.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já taky plastový.ale beru to jako sport protože jsem to někde slyšel že to je fakt sport.lool
 

DeletedUser

Guest
než strejda umřel, váleny se nám doma desetitisíce modelů - takže dle mých zkušeností je to spíš úchylka:-)
 

DeletedUser

Guest
víš co je v plastovim modelářství úchylka?sbírání fotek na předlohy pro modýlky.
 

DeletedUser

Guest
víš co je v plastovim modelářství úchylka?sbírání fotek na předlohy pro modýlky.

Fotky jsou úplný standart. Já ještě nedělal nic bez předlohy.

Jinak co kupujete za značky modelů ? Nebo si děláte samy ? Osobně modelařím jen okrajově, ale párkrát jsem něco koupil a vždy jsem si musel dělat vlastní rytí a celý model přebrousit (pokud tedy mluvím o plastu) ... :( Nenašli jste nějakou firmu, který by vyráběla něco slušného ?
 

DeletedUser

Guest
já kdysi skládal modely z ABC..ale všechny vás obdivuju jakou máte trpělivost a manuální zručnost.....
 

DeletedUser

Guest
jo Tamiya je dobrá na bojovky.Trumpeter ma docela draho a pak to musis hrozně upravovat.Revell má docela slušnou nabídku a za docela rozumnou cenu.hasegawa má docela slušně udělanej sortiment všeho.a Eduard má nejlepší nabídku pro letadla.a jinak doporučuju podívat na tohle www.modelbox.cz .
 

DeletedUser

Guest
bojovky a letadla.jenže letadel jsem se už nějak přejed a tak jsem zkusil bojovky.chci taky zkusit vrtulníky a lodě.možná ještě vyzkouším lokomotivy+bojovka tak bude hodně zajímavý:loool:loool
 

DeletedUser

Guest
já si hraju s modelovou železnicí (TT) , od tamiya mam karoserie pro auta na vysílačku
 

DeletedUser

Guest
jo vláčky jsou fajn taky jsem s tim chtěl začít jenže jaksi peníze nejsou.
 

DeletedUser

Guest
Fotky jsou úplný standart. Já ještě nedělal nic bez předlohy.

Jinak co kupujete za značky modelů ? Nebo si děláte samy ? Osobně modelařím jen okrajově, ale párkrát jsem něco koupil a vždy jsem si musel dělat vlastní rytí a celý model přebrousit (pokud tedy mluvím o plastu) ... :( Nenašli jste nějakou firmu, který by vyráběla něco slušného ?

K vláčkům, ať je to měřítko HO, TT nebo N, doporučuji firmu Auhagen, je to německá firma a dá se to koupit nejlépe v Brně :)

Odkaz na firmu:
ZDE
 
Nahoru