• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Modelaření

DeletedUser

Guest
Aha :D.A pak k vláčku německý domečky atd...S nimy taky nemám problémy.
 

DeletedUser

Guest
já jsem tátovi k vánocům slepoval plastový model LANCIA 037 RALLY docela makačka to stihnout za 3 dny jinak kdo chtěl nějaký ty fotky tt tak mam na profilu
 

DeletedUser

Guest
My to máme dobrý mi ve škole máme modelářský kroužek a tam je pistole na barvení tak to nemusíme dělat štětcem a vypadá to o dost líp.
 

DeletedUser

Guest
to já mam pistoli taky táta má firmu na nářadí tak jsem dostal takový malý kompresůrek
 

DeletedUser

Guest
to já mam pistoli taky táta má firmu na nářadí tak jsem dostal takový malý kompresůrek

Hlavně je na tom dobrý že to šetří čas vypadá to líp a nepokazíš to jako jeden kluk který si maloval maskování a dal tam více barvy a ono mu to steklo tak to vypadalo fakt divně.
 

DeletedUser

Guest
No jasan..Modelaření s RC modely je poměrně dost finaančně náročné :)
 

DeletedUser

Guest
Nevíte někdo,kde najdu všechny barvy od Tamiye (emaily X+XF 10 ml) a TS-ka? (jde mi o TS-50). Patlám teďka subaru imprezu WRC 2001 Monte Carlo a potřebuju barvy. A platit poštovný dvakrát mi přijde zbytečný...
 
Nahoru