• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Modelaření

DeletedUser

Guest
ty jsou moc hezký myslíš takovýty železný ty expresy to neni prodejna to jsou kolejiště
 

DeletedUser

Guest
Byl jsem se tam kouknout,strejda s tetou bydlí kousek od tamtud,a tak jsme tam šli.Mají to hezky udělané...
 

DeletedUser

Guest
No musím říci, že mašinky opravdu parádní. Ten webík je moc pěkný. Já se na mašinky vždy rád díval.
Byl jsem taky modelář, ale lepil jsem plastické modely letadel. 2 světová válka a začal jsem vším co bylo po ruce a skončil u německé Luftwafe. Dělal jsem 1:72 a sem tam něco 1:43 a když dnes vidím co je běžně v obchodech a hračkářstvích a já běhal po sběratelských burzách atd je to k pousmání, ale byla to fajn doba a člověk měl z každého modelu co mu došel z německa obrovskou radost.
 

DeletedUser

Guest
Já teď modeluju Hawker Tempest...... Je to docela lehký..... (Škoda že ten komu to letadlo patřilo byl tak vychloubačnej. Musím namalovat jeho 20 značek sestřelů!!!)
 

DeletedUser

Guest
Modelová železnice

Tak co lidičky má tady někdo?Já JO!! TTčka.Chcete s nečím poradit (ne odeme od všech)...Napište,ukažte fotky...
 

DeletedUser

Guest
jo-TT je klasika pamatuji jak jsem k tomu skládal papírové modely z ABC -teď to přebral synátor ale spíš to likviduje než buduje.
 

DeletedUser

Guest
Já lepím plastové modely, ale možná až někdy budu mít chuť tak půjdu lepit ty papírové z ABC těch mám doma desítky.


Zatím jsem slepil jeden tank a dvě letadla teď budu lepit asi závodní auta.
 

DeletedUser

Guest
plastové,a pak i někdy RC modely.A tím sportem,jak se to veme.Ale spíš ne.
 

DeletedUser

Guest
Kamarádi skládají hodně dobře a hrávali také The West já se jim vždy smál že mají " VYSOKOU MANUÁLNÍ ZRUČNOST " ...
Skládají vláčky, auta, letadla, lodě prostě vše. Nějaké modely měli i na nějaké vystavě..
 

DeletedUser

Guest
modelářství má mnoho odvětví. papíráky...no přestal sem je lepit skoro potom co se ABC ZKAZILO(doslova).dneska o ABC nepřejedu ani pohledem. plastikáče(kity) to už člověk musí bejt hodně zručnej aby s tím šel na výstavu.jo od revella vyšel novej Trabant 601(na velice dobré úrovni).
 

DeletedUser

Guest
Já mám jeden plastový tank měřítka 1:32 ( M4A1 Sherman) a dvě plastové letadla taky v měřítku 1:32(Spitfire, a Mustang) a teď uvažuju, že si koupím ruský tank T-34.
 

DeletedUser

Guest
Já dostal od strjdy vágonek který musím slepit, měřítko HO, jinak ostatní sem nikdy nemusel lepit :vánoce1: ale aspoň mám něco dělat :D
 

DeletedUser

Guest
já lepim všechno možný teď zrovna lepim od Dragonu Vojáčky U.S. Marines Guadalcanal 1942

PS: skoušel jsem jedno letadlo od firmy Air Fix a musim říct že to byla fakt hrůza
 

DeletedUser

Guest
Airfix?To my nic nerika.Kup si od nemeckeho Revellu.Sice jsou drahy,ale zatim sme s nimy nemel ani jeden problem.Nebo pak za cesko je dobry Smer.
PS:Pisu bez diaktriky
 

DeletedUser

Guest
revell sem taky stavěl a je docela dobrý:hoj:

PS: buď rád že si o něm ještě neslyšel
 

DeletedUser7063

Guest
Já teďka stavěl Spitfira od Revellu, a kryt kabiny na to vůbec nepasoval, muselo to být od nějakého jiného letadla.
 
Nahoru