• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MPI dobrodružství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
tak jo pár otázek k MPI:

1-co určuje pořadí herních tahů jednotlivých hráčů ?
2-jsou všechny překážky 100% neprůstřelné ?
3-pokud jsou dva lidi za rohem a chtějí po sobě jít, je šance v jednom kole zadat pohyb a vystřelit ?
4-jak poznám, že střelím do vlastního ?
 

DeletedUser

Guest
tak jo pár otázek k MPI:

1-co určuje pořadí herních tahů jednotlivých hráčů ?
2-jsou všechny překážky 100% neprůstřelné ?
3-pokud jsou dva lidi za rohem a chtějí po sobě jít, je šance v jednom kole zadat pohyb a vystřelit ?
4-jak poznám, že střelím do vlastního ?

1- To, jak rychle zadají akci.
2 - Ano
3 - Jo, když to soupeř nestihne
4 - Nijak, až při výstřelu; podívej se na trajektorii kulky.

Ještě něco?
 

DeletedUser

Guest
Taky bych měl dva dotazy..

1. Je tam pod každou akcí "hotkey" ... 1, 2, 3 ...

Ale ať mačkám klasická čísla a nebo čísla na numerické klávesnici.. nic se neděje...

2. když zadám pohyb dál, než je vymezený prostor (např přes celou mapu).. v dalším kole postava pokračuje dokud nedojde na místo cíle a nebo musím zadat znovu....?
 

DeletedUser

Guest
Taky bych měl dva dotazy..

1. Je tam pod každou akcí "hotkey" ... 1, 2, 3 ...

Ale ať mačkám klasická čísla a nebo čísla na numerické klávesnici.. nic se neděje...

2. když zadám pohyb dál, než je vymezený prostor (např přes celou mapu).. v dalším kole postava pokračuje dokud nedojde na místo cíle a nebo musím zadat znovu....?

1) Musíš mačkat čísla nahoře, ale nesmíš mít vyčerpaný počet akcí. Pokud nemáš, napiš to do bugů.
2) Musíš zadat pohyb :( čím dřív zadáš, tím dřív táhneš. Zřejmě je to kvůli tomu, abys nechodil vždy jako první na začátku každého kola. Je teda lepší zadat pohyb jen tam kam můžeš, ať tě to nehází kdovíkam.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To je tak, když lidi nečtou a nečtou a nečtou :-)

HP zavisí na levelu hráče + jestli má puška do levé ruky atributy +Síla ... a nebo bonus + Obrana (viz příspěvek nad tebou ... Hancock)

Nemá na něj vliv oblečení, atributy a schopnosti postavy.. atd atd ...

Jen upřesnění - Pokud má oblečení jak třeba [item=576] Cestovní šál Marie Roalstad bonus + 5 obrana, HP ti také přidá.
 
Taky je potřeba mít aktivované klávesové zkratky. Já jsem je měl zakázané a když jsem je povolil, šlo mi to.
 

DeletedUser9530

Guest
Po prvním dnu jsem byl odhodlaný sem napsat pěkně peprný komentář o tom, jaký neodladěný paskvil z bety jsme to zase dostali. Druhý třetí den už to bylo ok, Dobrodružství nepadá a neblokuje prohlížeč, takže fajn.

Funkčně dobré, snad brzy přibydou nové mapy nebo módy, než se stihne aktuální obehrát.

Systém vytváří týmy levelově podobné, ale nebere v potaz pušky, včera jsem se ocitnul v dream teamu, který který byl maličko overpowered, druhá banda neměla šanci...
WNdwa.png


Na wiki jsem nenašel... když si najedu na hráče, nad puškou je bar s procenty, jedná se o opotřebení zbraně? Jak to ovlivňuje zásah nebo dmg?

Bylo by opravdu dobré uvést, co všechno může vypadnout z truhly za VB. Zde uvádím výčet po 100 dobrodružstvích, pár nakoupených v shopu, většina padla

XtPY1.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8423

Guest
Ahoj, nejde mi doma spustit dobrodružství. Dostanu se až k zadávání vlastností, ale když doběhne čas a dobrodružství se má spustit, tak mi spadne. Žádná varovná hláška a nejde se tam ani dostat.
Nejdřív jsem zkoušel aktualizovat co se dalo, ale teď jsem zjistil že je to asi připojením k internetu. Vyzkoušel jsem na notebůku nejdřív doma (nešlo) a pak u rodičů na jiném připojení, kde dobrodružství fungovalo.
Nesetkal se někdo s podobným problémem? a neměl by nějakou radu, jak někde něco nastavit, nebo tak... Já se v tom nevyznám. Bitvy třeba normálně rozchodím a nevím proč tohle ne. Dík za jakoukoliv radu.
 
Na wiki jsem nenašel... když si najedu na hráče, nad puškou je bar s procenty, jedná se o opotřebení zbraně? Jak to ovlivňuje zásah nebo dmg?

Trochu zbytečnost, ale je to zdraví v procentech :).

Jinak z beden mám toto: http://prntscr.com/583wu8.

Myslím, že když se vezme Psancova sada a průnik kravin z mého a tvého obrázku, je výčet takřka kompletní. Pak už zbývá doplnit ocelovku a možná ještě nějaké další truhly, jinak jsem snad neslyšel, že by někomu padlo něco jiného (ty puškorevolvery počítám jako jednu kategorii)
 
tolik itemů a ani jeden šek ? Mi ti přijde jak výsměch na mou osobu, já mám u nich skoro 50% drop ..
 

DeletedUser6833

Guest
Ja nevim, proc si porad stezujete na spatne dropy. Treba ja bych zacal tim, aby mi vubec ty bedny padaly :D

Cahire - mel jsem stejny problem, pak sem to vyresil tim, ze jsem opustil Operu a presel na Chrome.
 

DeletedUser

Guest
No já bych ty bedny prodával, ale ceny by měly být nějak vyvážené.
Pak je hodně těžké bednu prodat, protože tam v ní budou skoro bezcenné věci či hodně dobré.
 
neviem prečo,ale mne to vôbec nefunguje.Vždy to vyhadzuje nepodarilo sa navázat spojení,skuste to znovu .Aj 100 krát
 

DeletedUser10258

Guest
taky nechapu to kolik vam toho padlo.. me zatim jen JEDNA bednicka :D a to mam vyher hodne
 
Nahoru