• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ms v hokeji

DeletedUser9068

Guest
Tipuju to ,že prohrajeme 1:4 a nebo 2:4 :radní:.Čechům se ten tým strašně rozpadá,já už asi 3 roky fandím Rusům tak doufám ,že by mohli ms vyhrát :angel::angel:
 

DeletedUser8071

Guest
Včerejší zápas se Švédskem byl mocný, klobouk dolů, tak dobrý zápas jsem ještě neviděl - doufám že takový tlak vyvineme i na další soupeře - podle mě to dělají ty červené dresy :)) prostě když agresivně, tak se vším všudy
 

DeletedUser

Guest
Já osobně hokej hraji a věřte, že nestačí mít tlak, musíme dávat goly, což se jim rozhodně nedaří. V první třetině měli dát minimálně 3 branky, pač pak jste viděli, jak rychle se vše mohlo obrátit, ale hráli jsme konečně hokej a ne golf.
 

DeletedUser6120

Guest
Já myslím, že včerejší výkon proti Švédsku byl parádní, ale čeká nás Kanada a tam se ukáže :-)
 

DeletedUser7117

Guest
nejen Kanada,ale již dnes Švýcarsko a také Lotyšsko (vzpomeňme na OH),hokej se velmi vyrovnává ,každý může porazit každého...včera opět překvapení Slovensko:Dánsko 0:6 !!!!:zásek:
 

DeletedUser6120

Guest
No, podle mě Dánové hrají zatím nejlépe na turnaji, ale nevím jestli jim to bude stačit.
 

DeletedUser7063

Guest
Jak to vidíte dneska proti Švýcarsku?
A zítra hrajou Dánové s Ruskem, doufám že je rozdrtí (Dánové Rusy)
 

Deleted User - 31870

Guest
Také fandím Dánům - letos mají mimořádnou formu a zasloužili by si vyhrát..
 

DeletedUser

Guest
Dánové by si to zasloužili... Dělají to, co dělali naši hráči za komunismu. Makaj a makaj, aby se dostali ven. Teď už ti naši jdou na začátku do Ameriky, a tam nehrajou..... Zato Dánové, ty si s mládeží pracují...
 

DeletedUser6120

Guest
Tohle jsi řekl trefně, dnes se každý chce co nejdříve dostat do NHL a vůbec se nezlepší.
 

DeletedUser10103

Guest
tak nakonec prohra 3:2, mě se zdá že ta naše obrana hraje velký kulový
 

DeletedUser

Guest
V NHL se chlapci naučí hodně, to mi věřte. Všimněte si Červenky, u nás sází golu hafo, na MS si neškrtá. Problém je, že naše primadony se velmi rychle urazí (taky bych se urazil) když je tam ten vůl Růžička.

Obrana by se měla krapet zlepšit, ale útok taky rychle ztrácel puky
 

DeletedUser

Guest
Gibte, nesouhlasím s tebou. Samozřejmě, někteří talenti se v NHL hodně poučí, a hrají dobře, ale věstšina našich tam ani neplácne do puku. Růžička není
, ale dobrý trenér. Teď tam zase půjde Hadamčik, a to už bude veliký houby.

Podívejte se na naše hráče, pro ně je MS jen další zápas, za který ještě ke všemu nedostanou "pořádně" zaplaceno. Chybí jim srdce. To například ti Dánové mají.
 

DeletedUser6120

Guest
Musím s tebou souhlasit, v NHL se za poslední dobu uchytilo pár hráčů (např. Krejčí, Voráček), ale s tím kolik jich tam odchází je to strašně málo. Navíc se hráči (nebo trenér) hned urazí a odmítnou reprezentovat.
 

DeletedUser

Guest
Ty by ses neurazil, kdyby si šeĺ hrát za repre a pak o tobě trener řekne, že tě tým nepotřebuje? Já jo.
 

DeletedUser

Guest
ruzicka je jeden z nejlepsich hracu a treneru v historii ceskeho hokeje....
urazenej??? myslis pripad hudler?? ja bych toho namachrovanyho fracka nevzal ani na euro hockey tour!!
jen proto ze se nevesel do nominace na olympiadu tak odmitl mistrovstvi.... proste tym nejde postavit jen z hvezd jinak nefunguje.... ja hraji hokej 10let.... proto si myslim ze volba rolinka byla dobra (olympiada) akorat skoda ze nevzal prospala....
a proc je ruzicka ***??? podivej co udelal se slavii.... (sice sem fanousek slavie ale to na tom nic nemeni....) pred dvema roky: mistr extraligy-odchazi nejvetsi hvezda slavie klepis.... pred rokem: finale extraligy-odchazi nejvetsi hvezda slavie bednar.... letos: semifinale extraligy-s nejvetsi pravdepodobnosti odchazi cervenka a odesel kurka.... a s cim budem hrat dalsi rok??? je to jedno.... protoze tam je ruza :)) a ten vzdy neco vymsli....
hm.... tak svycari nas dali no.... ale byli lepsi.... my sme meli zabrat v prvni tretine :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10103

Guest
Růžička není špatný trenér a jako hokejista byl vynikající, ale hlavní problém byl v tom, že seděl na dvou střídačkách a to není nikdy dobře (každou práci dělal napůl). Co se týká hráčů, někteří jsou opravdu unavený ze sezóny mají rodiny, kterým se chtějí aspoň někdy věnovat, únavová zranění, která jsou potřeba vyléčit. Hlavně někteří prostě pod Růžičkou hrát nechtějí, někteří zase nebudou chtít hrát pod Hadamczikem. V minulých letech jsme měli silné hokejové generace, v NHL jsme měli míň, ale o to lepší hráče, další dobří hráči hráli v Evropě a ti mohli trénovat i při Euro Hockey Tour, takže byli mnohem lépe sehraní.
 
Nahoru